Audyt BHP Warszawa

Audyty BHP w Warszawie i okolicach

Od kilkunastu lat wspieramy przedsiębiorców z całej Polski w budowaniu świadomości na temat roli bezpieczeństwa w środowisku pracy. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu BHP. Zajmujemy się nie tylko prowadzeniem dokumentacji i szkoleń, ale także koordynujemy przestrzeganie przepisów BHP w ramach nadzorów. Specjalizujemy się również w wykonywaniu rzetelnych audytów BHP, kierując tę ofertę do zakładów pracy działających w Warszawie i w okolicznych miejscowościach. Przeprowadzamy wnikliwą analizę systemu bezpieczeństwa w trakcie jednorazowego zlecenia lub w ramach stałej współpracy biznesowej. Zespół certyfikowanych ekspertów oceni warunki pracy w Twojej firmie, zidentyfikuje ewentualne luki bezpieczeństwa, a także zarekomenduje działania naprawcze i prewencyjne służące ich niwelacji. Wykonamy specjalistyczny audyt, sporządzimy raport pokontrolny, przedstawimy propozycje rozwiązań i udzielimy Ci pomocy w ich wdrożeniu.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Rola audytu w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa

Regularne wykonywanie audytu BHP pozwala na efektywne zarządzanie systemem bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Audytor przeprowadza ocenę warunków zatrudnienia oraz poziomu bezpieczeństwa na konkretnych stanowiskach pracy. Szczegółowa kontrola różnych wymiarów funkcjonowania firmy służy identyfikacji wąskich gardeł, czyli obszarów wymagających zmian i usprawnień. Finalizujący usługę audytu raport uwzględnia wykaz rekomendowanych rozwiązań w odniesieniu do stwierdzonych problemów i nieprawidłowości. Szczególnie oczekiwaną przez przedsiębiorców opcją jest uzupełnienie sugerowanych zmian o określenie priorytetu ich wykonalności, co pozwala ustalić cele krótko- i długoterminowe. Identyfikacja najważniejszych luk w systemie zarządzania bezpieczeństwem wskazuje kierunek dalszego rozwoju firmy i pozwala skoncentrować uwagę na obszarach umożliwiających budowanie kultury bezpieczeństwa. Minimalizuje ryzyko wystąpienia niepożądanych zdarzeń oraz zapobiega dotkliwym sankcjom z tytułu niepomyślnego przebiegu kontroli instytucji zewnętrznych.

Sprawdź skuteczność audytu w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa w swojej firmie! Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje problemy, a my zarekomendujemy odpowiednie rozwiązania!

Audyt BHP jako gwarancja transparentności dokumentacji

Audyt BHP bywa niewątpliwie pomocnym narzędziem w analizie poprawności prowadzenia dokumentacji firmowej. Czujne oko audytora pozwala wykryć wszelkie nieprawidłowości w systematycznym uzupełnianiu dokumentów pracowniczych, wśród których należy wymienić nie tylko akta osobowe, ale także zaświadczenia o zdolności do pracy, szkolenia wstępne i okresowe czy uprawnienia do obsługi maszyn. Ważnym elementem kontroli jest również weryfikacja transparentności dokumentacji powypadkowej. Dbałość o jej rzetelne prowadzenie jest niebywale istotna z perspektywy pracodawcy, gdyż zabezpiecza jego interesy przed potencjalnymi sankcjami prawnymi lub finansowymi z tytułu postępowań odszkodowawczych. Audytor weryfikuje również aktualność przeglądów stanu technicznego urządzeń wchodzących w skład parku maszynowego, jak również ocenia poprawność instrukcji BHP i regulaminów wewnętrznych oraz ich zrozumiałość dla pracowników.

Zadbamy o kompleksową ocenę dokumentacji w Twojej firmie w ramach profesjonalnego audytu BHP!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top