BHP Toruń

Usługi BHP w Toruniu i okolicach

Jesteśmy firmą z długim stażem działalności w branży. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaspokajać różnorodne potrzeby pracodawców za sprawą profesjonalnych usług BHP. Zapraszamy do współpracy właścicieli zakładów pracy i klientów indywidualnych z Torunia i okolic

Jeśli prowadzisz firmę i poszukujesz specjalistycznych kursów zawodowych dla swoich pracowników bądź interesuje Cię nowy wymiar szkoleń BHP, Sela będzie doskonałym wyborem. Nasza oferta obejmuje również audyty i nadzory BHP na placach budowy, a także kompleksowe prowadzenie dokumentacji firmowej.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Masz problem z dokumentacją firmową? Pomożemy!

Nasz zespół tworzą certyfikowani przedstawiciele służby BHP, którzy mają doświadczenie w pełnej obsłudze dokumentacji firmowej. Udzielimy Ci wsparcia w tworzeniu formalnych ram polityki zarządzania bezpieczeństwem w firmie

Stworzymy instrukcje i standardy postępowania, a także zadbamy o pełną ewidencję pracowników i raportowanie wyników pomiarów. Przygotujemy dokumentację do kontroli zewnętrznych i zapewnimy pomoc w sporządzaniu raportów w postępowaniach powypadkowych.

Poznaj zalety samokształcenia kierowanego!

Na tle konkurencji wyróżnia nas rozbudowany pakiet szkoleń BHP dla zakładów pracy. Przeprowadzimy wstępne przygotowanie nowo zatrudnionych pracowników oraz zadbamy o aktualizację wiedzy osób z dłuższym stażem pracy. Prócz szkoleń stacjonarnych, organizowanych w zakładzie pracy klienta lub naszej siedzibie, oferujemy opcję samokształcenia kierowanego

Szkolenia BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej to elastyczny sposób kształcenia, który pozwala na racjonalizację kosztów i jest wygodny dla samych użytkowników. 

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Audyty

Audyt bezpieczeństwa w Seli to gwarancja rzetelności!

W naszej ofercie mieści się nie tylko prowadzenie dokumentacji i rozbudowany wachlarz szkoleń, ale również ocena stanu bezpieczeństwa organizacji. W ramach audytów zajmujemy się kontrolą warunków pracy, a także oceną przygotowania stanowisk i stopnia przestrzegania przepisów

Analizujemy stan techniczny obiektu i sprzętu, jak też sposób wykonywania obowiązków przez pracowników. Szczegółowa kontrola wszystkich obszarów funkcjonowania firmy służy diagnozie nieprawidłowości. Na podstawie raportu pokontrolnego pracodawca może wdrożyć konieczne rozwiązania i zapewnić organizacji wyższy poziom bezpieczeństwa.

Prowadź inwestycję pod czujnym okiem służby BHP!

Ważnym obszarem działalności Seli jest nadzór BHP nad przebiegiem inwestycji budowlanych. Nasi doświadczeni koordynatorzy stoją na straży przestrzegania wszystkich regulacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także wdrażają standardy ochrony przeciwpożarowej

Ofertę tę adresujemy nie tylko do inwestorów, ale także do generalnych wykonawców i podwykonawców – wszystkich tych, którzy mają świadomość niebezpieczeństw czyhających na każdym etapie realizacji inwestycji. 

Usługi BHP - Planowanie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top