Obsługa BHP Toruń

Obsługa BHP Toruń

Firma Sela BHP to dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa oraz higieny w licznych miejscach pracy. 

Oferujemy rozbudowany system doradztwa, prowadzenia szkoleń, komplekoswej obsługi BHP oraz wdrażania metod, które poprawiają warunki wykonywania zadań w uciążliwych i trudnych warunkach.

Uczymy praktycznych umiejętności w udzielaniu pierwszej pomocy. Szkolimy za pomocą nowoczesnej platformy online, dzięki czemu podnosimy świadomość w zakresie BHP dla licznych odbiorców. Prowadzimy też outsorucing – bierzemy odpowiedzialność za nadzór i kontrolę bezpieczeństwa w wielu miejscach pracy. Działamy w całej Polsce.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Obsługa BHP Toruń - outsourcing usług

Wspieramy firmy w podnoszeniu świadomości na tematy związane z BHP. Czynimy place budowy i zakłady pracy bardziej bezpiecznymi. Obsługa BHP obejmuje liczne zadania i wymogi, które stawia prawo – obowiązuje ono niezależnie od miejsca – może obejmować zakład produkcyjny w małej miejscowości lub na terenie miasta Toruń.

Stajemy się częścią zespołów firm naszych Klientów. Współpracujemy ze wszystkimi stronami w zakresie poprawy bezpieczeństwa – od pracowników, poprzez kadrę zarządzającą, aż po właściciela firmy.

Tworzenie dokumentacji BHP

Istotnym aspektem naszej działalności jest dbałość o sprawy administracyjne. Dzięki prowadzeniu odpowiedniej dokumentacji przyczyniamy się do minimalizacji wypadków w miejscach pracy i propagujemy wiedzę o bezpiecznych sposobach wykonywania pracy.

Informujemy o zagrożeniach, jakie czyhają na danym stanowisku. Pokazujemy sposoby zabezpieczenia się przed wypadkami i zwracamy uwagę na różne ryzyka, które towarzyszą wykonywaniu obowiązków. Dopasowujemy dokumentację do indywidualnego charakteru danego miejsca pracy, jego kultury organizacyjnej czy branży.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Prowadzenie nadzoru na budowach i w zakładach produkcyjnych

Oferujemy nadzór nad różnymi przedsięwzięciami w Toruniu oraz jego okolicach – na placach budowy o charakterze liniowym bądź kubaturowym. Zajmujemy się także kontrolą stanu technicznego w konkretnych miejscach, które wymagają ciągłej uwagi. Dozór może trwać 24 godziny na dobę lub towarzyszyć szczególnie niebezpiecznym zadaniom.

Raportujemy wszelkie zdarzenia wypadkowe. Informujemy o stanie bezpieczeństwa i współpracujemy z różnymi organami podlegającymi wykonawcy, inwestorowi oraz instytucjom publicznym. Staramy się pilnować granicy pomiędzy wydajną pracą a przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, działamy na podstawie wysokich standardów.

Przeprowadzanie audytów BHP

Obsługa BHP to nie tylko prowadzenie dokumentacji czy kontrola nad przestrzeganiem zasad, obejmuje też działania profilaktyczne, które odbywają się w różnych miejscach – np. w zakładach produkcyjnych w mieście Toruń. Przeprowadzamy zaawansowane audyty BHP w firmach z różnych branż i rekomendujemy działania naprawcze.

Pilnujemy, by Wasza Firma przestrzegała wszystkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Podnosimy standardy, zmniejszając ryzyko występowania wypadków. Szczególny nacisk kładziemy na prace o niebezpiecznym charakterze – przy obsłudze maszyn, urządzeń czy sprzętu elektrycznego.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry