Audyt BHP Toruń

Audyty BHP w Toruniu i okolicach

Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych audytów BHP dla przedsiębiorstw z całej Polski. Zapraszamy do współpracy biznesowej przedsiębiorców prowadzących działalność w Toruniu oraz w okolicznych miejscowościach. Przeprowadzimy ocenę warunków pracy, sprawdzimy poprawność dokumentacji oraz aktualność szkoleń. Zaopiniujemy rozwiązania wdrożone w ramach systemu reagowania. W tym zakresie poddamy analizie przystosowanie obiektu do przebiegu akcji gaśniczo-ratowniczych oraz ocenimy wdrożone rozwiązania z zakresu pomocy przedmedycznej. 

Udzielamy wsparcia naszym partnerom biznesowym w ramach jednorazowej współpracy lub stałej obsługi. Przeprowadzamy kontrolę stanu BHP, rekomendujemy rozwiązania i służymy pomocą w trakcie ich wdrażania.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Audyt BHP jako prewencja zagrożeń w środowisku pracy

Wnikliwy audyt BHP w środowisku pracy jest metodą pozwalającą na diagnozowanie nieprawidłowości w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa. Wdrożenie rekomendacji pokontrolnych przyczynia się do minimalizacji zagrożeń dzięki ulepszeniu metodologii pomiarów czynników ryzyka. Poprawa bezpieczeństwa w firmie w sposób znaczący minimalizuje ryzyko wypadków przy pracy i wystąpienia innych zdarzeń, takich jak pożar czy awaria. Zapobiega w ten sposób przerwom w ciągłości pracy przedsiębiorstwa, jak również ogranicza potencjalne straty finansowe z powodu postępowań odszkodowawczych. Prawidłowo przeprowadzony audyt BHP w firmie pozwala prawodawcy opracować strategię rozwoju z uwzględnieniem słabych i mocnych stron w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Chcesz zapobiec zagrożeniom w środowisku pracy? Nasi specjaliści zapewnią Ci usługi audytowe, które pozwolą budować efektywny system zarządzania bezpieczeństwem!

Znaczenie raportu poaudytowego dla przedsiębiorcy

Zgodnie z literą prawa przedsiębiorca jest zobowiązany do regularnych kontroli stanu BHP w zakładzie pracy. Scedowanie tego obowiązku na wykwalifikowaną firmę zapewnia mu możliwość koncentracji na rozwoju biznesu oraz jest korzystne z punktu widzenia dopełnienia wszystkich formalności. Profesjonalny audyt BHP, wykonywany przez naszą firmę, kończy się zawsze sporządzeniem szczegółowego raportu pokontrolnego, w którym zawieramy wykaz przeprowadzonych czynności audytowych wraz z wnioskami. W raporcie audytor przedstawia obiektywną ocenę stanu bezpieczeństwa w firmie i proponuje rozwiązania zorientowane na niwelację stwierdzonych nieprawidłowości. Wiedza ta jest niebywale istotna z perspektywy pracodawcy. Pozwala mu planować działania naprawcze i prewencyjne z uwzględnieniem priorytetu i kolejności ich wprowadzania.

Skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów w ramach audytu BHP! Ocenimy stan bezpieczeństwa w Twojej firmie, zaproponujemy rozwiązania i wspólnie opracujemy plan wdrażania!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top