BHP Szczecin

Usługi BHP w Szczecinie i okolicach

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi BHP dla zakładów pracy ze Szczecina i okolicznych miejscowości. Zapewniamy eksperckie wsparcie w organizacji wstępnych i okresowych szkoleń BHP, a także specjalistycznych kursów skierowanych do różnych grup zawodowych. 

Czuwamy nad aktualizacją dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Sprawujemy nadzór nad przebiegiem budowy i prowadzimy działania audytowe w przedsiębiorstwach z różnych branż.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Udokumentujemy stan bezpieczeństwa w Twojej firmie

Prowadzenie dokumentacji BHP i ochrony ppoż. wymaga od właścicieli firm dużego zaangażowania i może być czasochłonnym zajęciem. Jeśli obowiązek ten bywa dla Ciebie kłopotliwy, służymy pomocą w tworzeniu formalnych podstaw systemu zarządzania bezpieczeństwem w zakładzie pracy

Prowadzimy ewidencję pracowników, sporządzamy systematyczne raporty zagrożeń i czynników ryzyka na poszczególnych stanowiskach pracy. Uczestniczymy w postępowaniach powypadkowych i przygotowujemy dokumentację do kontroli zewnętrznych.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych

Specjalizujemy się nie tylko w organizacji wstępnych i okresowych szkoleń BHP i ppoż., ale także w prowadzeniu kursów pomocy przedmedycznej. Niewątpliwym wyróżnikiem naszej oferty są również specjalistyczne szkolenia skierowane do pracowników z różnych branż

Po pomoc mogą zwrócić się do nas pracodawcy, którzy poszukują dla swojego zespołu szkoleń z ergonomii pracy, szkoleń wysokościowych czy kursów dla operatorów maszyn. Wykwalifikowana kadra Seli nauczy Twoich pracowników zasad zarządzania bezpieczeństwem i minimalizacji ryzyka w strefach zagrożonych wybuchem. 

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Analiza

Specjalizujemy się w audytach stanu bezpieczeństwa firm

Oferujemy audyty dla przedsiębiorstw o różnych profilach działalności. W przebiegu kontroli analizujemy wszystkie aspekty zarządzania bezpieczeństwem. Oceniamy kontekst proceduralny, koncentrując się na wdrożonych rozwiązaniach i przygotowaniu organizacji do potencjalnych zagrożeń w środowisku pracy. Obserwujemy warunki pracy panujące w organizacji, a także poddajemy wnikliwej kontroli działania pracowników i przestrzeganie przez nich aktualnych przepisów. Sprawdzamy również stan techniczny obiektu oraz sprawność sprzętu. Podsumowaniem tej kompleksowej kontroli jest szczegółowy raport końcowy, który uwzględnia proponowane rozwiązania.

Profesjonalne nadzory to nasz znak rozpoznawczy!

Świadczymy usługi nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy w przebiegu inwestycji budowlanych. Oferta ta jest zaadresowana przede wszystkim do inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa podczas wszystkich robót budowlanych

Kontrolujemy przestrzeganie przepisów przez pracowników i przeprowadzamy systematyczną weryfikację ich uprawnień do wypełniania obowiązków zawodowych. Oceniamy również przygotowanie placu budowy, zwracając uwagę na jego właściwe oznakowanie czy lokalizację materiałów niebezpiecznych.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top