Audyt BHP Szczecin

Audyt BHP Szczecin

Nasza Firma SELA centrum BHP i PPOŻ zajmuje się świadczeniem usług w zakresie specjalistycznych szkoleń w Szczecinie. Oferta ta kierowana jest przede wszystkim do firm i zakładów pracy oraz przedsiębiorstw. SELA w chwili obecnej jest liderem w świadczeniu usług audytowych w zakresie BHP oraz audytów Przeciwpożarowych.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Do kogo skierowany jest audyt

Przede wszystkim oferta kierowana jest do firm, które szukają profesjonalnych szkoleń z całego zakresu BHP dzięki którym zdobędą lepsze rekomendacje na rynku. Szczecin jest miejscem wielu zakładów pracy które wymagają specjalistycznych profesjonalnych szkoleń oraz certyfikatów, które nasza firma może im zaoferować. Oferta także kierowana jest do placówek, które posiadają odpowiednie certyfikaty lecz pragną odświeżyć swój program BHP i PPOŻ oraz przeszkolić nowych członków swoich kadr.

Cele naszych pakietów szkoleniowych

Celami naszych audytów BHP jest przede wszystkim profesjonalne wyszkolenie państwa personelu oraz przeprowadzenie skrupulatnych badań mających na celu weryfikacje bezpieczeństwa w placówkach pracy oraz aktualnych certyfikatów, które np. wymagają aktualizacji. Nasz nadrzędny cel to uczynienie waszego zakładu miejscem bezpiecznym spełniającym wszystkie normy i standardy europejskie.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Nasi specjaliści

Szkolenia jak i weryfikacja obecnego stanu bezpieczeństwa w zakładach i firmach jest prowadzona przez naszych wyśmienitych doskonale wyszkolonych ludzi z bogatym doświadczenie z zakresu BHP i PPOŻ z odpowiednimi certyfikatami. Do naszych specjalistów należą także cieszący się nienaganną reputacją Inspektorzy Pracy w bardzo szerokiej gamie specjalizacji m.in. energetycznej. W Szczecinie szkolenia prowadzą jedni z najlepszych naszych ludzi a trzeba zaznaczyć, że w tej chwili prowadzimy audyty BHP w całej Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu zachowujemy najsurowsze standardy międzynarodowe.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Rodzaje wybieranych audytów

Do najpopularniejszego audytu wybieranego przez naszych klientów zaliczamy audyt całościowy w skład którego wchodzi:

  • Poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych prac na terenie zakładu
  • Cały zakres wymaganych badań lekarskich
  • Zagrożenia wynikające z pracy w toksycznym środowisku
  • Przeprowadzone szkolenia BHP i PPOŻ poparte odpowiednimi certyfikatami
  • Normy, dokumentacje, certyfikaty
  • Bezpieczeństwo pracy z maszynami
  • Prace budowlane
  • I wiele innych.

Tak naprawdę badane jest całe środowisko pracownika jaki i miejsca w którym prowadzone są prace by w jak najlepszym stopniu nasz wybitny zespół mógł wyeliminować wszelkie czynniki niebezpieczne a także w przyszłości nie dopuścić do wypadków. Dzięki obserwacji, wnikliwej analizie i podjęciu odpowiednich kroków, możemy w bardzo wysokim stopniu podnieść bezpieczeństwo pracy spełniając najwyższe standardy Unii Europejskiej.

Sela BHP - audyty BHP

Niezbędne Informacji

Do przeprowadzenia audytu BHP będziemy potrzebować przede wszystkim państwa zaufania a ponadto dostępu do wszystkich pomieszczeń w zakładzie pracy. Do przeprowadzenia rozmów z zarządem jak i pracownikami. Do analiz bezpieczeństwa w firmie oraz dostępu do maszyn i urządzeń.

Sela BHP - audyty BHP

Korzyści naszych audytów

Co otrzymujecie dzięki naszym profesjonalnym audytom? Sprawimy, że staniecie się zakładami z najwyższym stopniem BHP i PPOŻ w waszym regionie. Zdobędziecie niezbędne certyfikaty i będziecie spełniać najwyższe normy Europejskie. Zapewnicie bezpieczeństwo waszym pracownikom a co za tym idzie będziecie w stanie wypracować wyższe normy. Dzięki naszej stałej współpracy będziesz mógł spać spokojnie gdy my będziemy czuwać nad bezpieczeństwem twojego zakładu.

SELA centrum BHP i PPOŻ

Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi doradcami w Szczecinie. Obiecujemy profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry