Audyt BHP Szczecin

Audyty BHP w Szczecinie i okolicach

Zapewniamy naszym partnerom biznesowym najwyższą jakość usług w ramach audytu BHP! Zachęcamy do współpracy właścicieli przedsiębiorstw ze Szczecina oraz okolic. Oferujemy możliwość przeprowadzenia wnikliwego audytu stanu bezpieczeństwa w formie jednorazowego zlecenia bądź w ramach stałej współpracy biznesowej. Chcesz zoptymalizować system zarządzania bezpieczeństwem w swoim zakładzie pracy, a może potrzebujesz oceny stanu BHP przed spodziewaną kontrolą instytucji zewnętrznych? W każdym przypadku zapewnimy Ci usługi audytowe skrojone na miarę aktualnych potrzeb! Zespół naszych ekspertów sprawdzi wszystkie aspekty bezpieczeństwa w Twojej organizacji. 

Wykryjemy nieprawidłowości, wskażemy obszary wymagające zmian i zaproponujemy rozwiązania, które pomogą budować kulturę bezpieczeństwa w zgodzie z potrzebami wszystkich grup interesariuszy.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jak przygotować się do audytu BHP w zakładzie pracy?

Audyt BHP, wykonywany przez ekspertów w ramach outsourcingu, nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony właściciela organizacji. Jego zasadniczym celem jest ocena systemu zarządzania bezpieczeństwem podczas normalnego funkcjonowania zakładu pracy. Warunkiem koniecznym jest jednak gotowość wszystkich grup interesariuszy do współpracy. Dotyczy to nie tylko właściciela i kadry kierowniczej, ale także pracowników znajdujących się na niższych szczeblach w wewnętrznej stratyfikacji organizacji. Audytor powinien mieć nieograniczony dostęp do niezbędnej dokumentacji i swobodę w ocenie stanu infrastruktury czy parku maszynowego. Wyłącznie otwartość na kooperację pozwoli przeprowadzić właściwą i szczegółową ocenę wszystkich obszarów funkcjonowania organizacji, a co za tym idzie – wykryć luki bezpieczeństwa i zarekomendować odpowiednie rozwiązania.

Poszukujesz specjalisty, który przeprowadzi profesjonalny audyt BHP w Twoim zakładzie? Nasza firma zagwarantuje Ci usługi audytowe na najwyższym poziomie!

Audyt BHP a ocena aktualności uprawnień

Wnikliwe audyty BHP umożliwiają kompleksową ocenę poziomu bezpieczeństwa i warunków pracy w organizacji. Ważnym ich obszarem jest analiza dokumentacji osobowej tzw. akt pracowniczych, w której uwzględnia się organizację szkoleń wstępnych i okresowych czy poprawność zaświadczeń o zdolności do wykonywania obowiązków zawodowych. Podczas kontroli audytor może przeprowadzić weryfikację aktualności uprawnień np. w zakresie obsługi maszyn czy innych urządzeń wchodzących w skład parku maszynowego w środowisku pracy. Rzetelna kontrola dokumentacji jest nieodzowna do wykrywania braku systematyczności w aktualizacji terminów ważności uprawnień.

Nasza firma specjalizuje się w audycie uprawnień dla operatorów wózków widłowych i maszyn, konserwatorów, elektryków czy osób wykonujących prace na wysokości. Zwróć się do nas, a my zapewnimy Ci kompleksową ocenę uprawnień personelu w Twoim środowisku pracy!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top