Obsługa BHP Szczecin

Obsługa BHP Szczecin

Szczecin to miasto, którego rozwój nie zatrzymuje się od lat – infrastrukturalne i gospodarcze zmiany tworzą coraz więcej nowych miejsc pracy. Wraz z nimi rodzi się potrzeba odpowiedniej obsługi BHP. Oferujemy ją w kompleksowej i profesjonalnej formie, dzięki której wprowadzamy kulturę bezpieczeństwa do każdej firmy. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju szkolenia – wstępne, okresowe, PPOŻ., jak również coachingi. Nasi specjaliści pracują zarówno w formie bezpośredniej, jak i online, aby każdy pracownik mógł wygodnie posiąść wiedzę z zakresu BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP – Szczecin

Jesteśmy ekspertami, którzy zapewniają nowoczesne podejście i kompleksową obsługę BHP w Szczecinie. Dla każdego klienta stajemy się solidnym wsparciem, dzięki któremu może cieszyć się bezpieczeństwem przez cały okres współpracy. Działamy na zasadzie outsourcingu, co oznacza, że to my martwimy się o Twoje bezpieczeństwo, abyś nie musiał tego robić sam. Rozmawiamy z kluczowymi osobami, tworzymy cele i dokładne audytujemy Twoją firmę. Dbamy o zapewnienie odpowiednich rekomendacji, aby każdy kolejny dzień był coraz bezpieczniejszy.

Outsourcing przeprowadzamy w kilku różnych formach:

  • wsparcie doraźne,
  • zewnętrzna służba BHP,
  • etatowy nadzór BHP,
  • nadzór 24h/dobę.

Im dalej w opcje, tym lepiej sprawdzą się one w większych przedsiębiorstwach.

Dokumentacja BHP – Szczecin

Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w swojej firmie. My zajmujemy się tym za Ciebie, tworząc przy tym całą specjalistyczną dokumentację, która jest niezbędna, aby uniknąć problemów z Państwową Inspekcją Pracy oraz Państwową Inspekcją Sanitarną. Jednocześnie dokumentacja ta pozwala analizować problemy, które wystąpiły podczas ostatnich miesięcy, wyciągać z nich wnioski i kreować świadomość bezpiecznej pracy.

Nasza obsługa BHP w Szczecinie zapewnia szeroką gamę dokumentacji, a w tym:

  • Ocenę Ryzyka Zawodowego,
  • Roczną Analizę Stanu BHP,
  • Rejestry BHP,
  • Procedury BHP,
  • Wyniki przeglądów i pomiarów,
  • Plany Rozwoju BHP Firmy.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP – Szczecin

Każda budowa i linia produkcyjna potrzebuje odpowiedniego nadzoru BHP, aby mogła funkcjonować sprawnie i bezpiecznie. Zapewniamy kontrolę nad całym terenem pracy, stanowiskami pracowniczymi oraz używanym sprzętem. Nadzorujemy całą dokumentację pracowniczą i weryfikujemy codzienne pozwolenia na pracę. Wszystko to robimy w pełnej komunikacji z wszelkimi organami związanymi z budową.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top