BHP Sosnowiec

Usługi BHP w Sosnowcu i okolicach

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Sosnowca lub w okolicznych miejscowościach i poszukujesz specjalistycznych usług BHP, Sela będzie najlepszym wyborem. Naszym niekwestionowanym atutem jest wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług szkoleniowych dla zakładów pracy. 

Oferujemy swoją pomoc pracodawcom oczekującym rzetelnego audytu, jak również wspieramy ich w dokumentowaniu stanu BHP w zgodzie z aktualnymi wymogami. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Powierz nam prowadzenie dokumentacji firmowej!

W ramach współpracy zapewniamy naszym partnerom biznesowym prowadzenie dokumentacji firmowej z należytą starannością. Dopełniamy wszelkich formalności w ewidencjonowaniu danych, jak również odpowiadamy za tworzenie cyklicznych raportów opisujących stan BHP w zakładzie pracy.

Sporządzamy instrukcje i sprawozdania, a także konstruujemy programy szkoleniowe, w których uwzględniamy potrzeby wszystkich członków personelu. Angażujemy się w ten sposób w budowanie polityki zarządzania systemem bezpieczeństwa w organizacji.

Uświadamiamy pracowników o roli BHP w miejscu pracy

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra jest gwarancją najwyższego standardu usług szkoleniowych. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP, podczas których wyjaśniamy pracownikom znaczenie bezpieczeństwa w środowisku pracy. Podczas szkoleń z ochrony przeciwpożarowej i kursów pomocy przedmedycznej przygotowujemy ich do konfrontacji z potencjalnym zagrożeniem. 

Połączenie w tych szkoleniach teorii i praktyki zapewnia uczestnikom odpowiednią dawkę wiedzy, która jest poparta doświadczeniem. Zagadnienia bezpieczeństwa w miejscu pracy poruszamy również podczas specjalistycznych szkoleń kierowanych do różnych grup zawodowych.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Audyty

Poddamy szczegółowej ocenie warunki pracy w firmie

Specjalizujemy się w prowadzeniu audytów w zakładach pracy. Kontrolujemy stan bezpieczeństwa przedsiębiorstw z różnych branż, sprawdzając sposób ich funkcjonowania oraz przygotowanie na wystąpienie ewentualnych zagrożeń. Oceniamy trafność działań podejmowanych na rzecz niwelacji czynników ryzyka na poszczególnych stanowiskach pracy. 

Bacznie obserwujemy postępowanie pracowników i przestrzeganie przez nich obowiązujących przepisów. Precyzyjna kontrola wszystkich tych aspektów pozwala nam zarekomendować działania naprawcze i określić długoterminowe cele.

Zagwarantujemy nadzór każdej inwestycji budowlanej!

Jedną z wielu specjalizacji naszej firmy jest profesjonalny nadzór BHP dla zakładów produkcyjnych lub terenów budowy. Zapewniamy kompleksową pomoc nie tylko inwestorom, ale także generalnym wykonawcom oraz firmom występującym w roli podwykonawcy

Kontrolujemy każdy etap przebiegu inwestycji, czuwając nad bezpieczeństwem wszystkich jego uczestników oraz stanem mienia. Sprawdzamy aktualność szkoleń pracowników i ich przygotowanie do wykonywania obowiązków zawodowych, a także oceniamy stan techniczny sprzętu.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top