Nadzór BHP Sosnowiec

Nadzór BHP Sosnowiec

Zajmujemy się profesjonalnym nadzorem BHP na budowie lub w zakładach produkcyjnych. Na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania klientów i staramy się im sprostać. Nadzór BHP Sosnowiec obejmuje liczne działania, które pozwalają zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy. Reprezentujemy praktycznie każdą osobę i firmę, która jest zaangażowana w proces budowlany.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP Sosnowiec

Naszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie w miejscu pracy. Pilnujemy, aby standardy pracy w firmie znajdowały się na światowych standardach. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, dlatego cały czas podążamy za zmiennymi trendami rynkowymi. Nadzór BHP Sosnowiec to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu firm. Specjaliści BHP nadzorują bezpieczeństwo budowy linii elektroenergetycznej, hali paliw alternatywnych, wycinki i usuwania drzew, prac na budowie, rozbudowy energetycznych elektrociepłowni, budowy farm wiatrowych, stawiania nowych linii produkcyjnych i wielu innych działań. Specjaliści BHP Sela trzymali pieczę nad bezpieczeństwem:

Czym cechuje się nadzór BHP w Sosnowcu?

Nadzór BHP Sosnowiec opiera się na specjalistycznych działaniach. Zajmujemy się nadzorowaniem budowy liniowej, kubaturowej i różnych praca technicznych. W razie potrzeby, można skorzystać z nadzoru przy wybranej pracy lub przez całą dobę. Nie bez znaczenia jest zapewnienie koordynatora na budowie, jak t4eż korzystanie z cyklicznych audytów na zlecenie. Co dokładnie obejmuje nadzór BHP?

Najważniejsze działania to:

  • szkolenia wprowadzające na budowę,
  • nadzór nad dokumentacją różnego rodzaju,
  • weryfikacja pracowniczej dokumentacji,
  • nadzór nad licznymi pracami,
  • opiniowanie pozwoleń na pracę,
  • prowadzenie spotkań BHP,
  • kontrolowanie firm podwykonawczych,
  • doradztwo z zakresu BHP,
  • sporządzanie raportów BHP,
  • współpraca z wieloma specjalistami itd.

Warto stwierdzić, że działania nadzorujące są niezwykle szerokie i spełniają oczekiwania firm.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Zalety profesjonalnego wsparcia

Jesteśmy zespołem działającym z pasją i zaangażowaniem każdego dnia. Nadzór BHP Sosnowiec nie ma dla nas tajemnic. Zachowanie bezpieczeństwa w firmie jest kluczową kwestią. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest wykonywanie działań zgodnie z wymogami klientów i przepisami prawnymi. Gdy pracownicy realizują inwestycje, my zajmuje się walką o zdrowie i życie ludzkie.

Zatrudniamy specjalistów BHP, którzy pracują według Standardów dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem przy prowadzeniu nadzorów BHP w firmach produkcyjnych i na budowach. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. delegujemy do pracy specjalistów z uprawnieniami o kompetencjami zawodowymi, osobowościowymi, językowymi, czy też merytorycznymi. Nadzór BHP Sosnowiec to gwarancja połączenie kompleksowej oferty z atrakcyjnymi cenami. Pracujemy każdego dnia z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Sprawnie dostrzegamy zagrożenia i diagnozujemy następstwa niepożądanych sytuacji. Cechuje nas umiejętność współpracy, kultura i otwarty umysł.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top