Audyt BHP Sosnowiec

Audyt BHP Sosnowiec

Pracownicy coraz częściej zwracają uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy na swoim stanowisku pracy. Również Klienci, chcąc nawiązać współpracę, żądają od kontrahenta nie tylko wykonanej usługi lub wyrobu, ale również zapewnienia, że zarówno BHP, jak i inne aspekty życia zakładu spełniają wszystkie wymagania prawne. Pracodawcy nie zawsze są w stanie śledzić wszystkie wymagania prawne, lokalne przepisy oraz liczne wymagania Klienta. Dlatego proponujemy rozwiązanie – Audyt BHP Sosnowiec przeprowadzony przez naszych Specjalistów.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dla kogo jest audyt BHP Sosnowiec?

Audyt BHP Sosnowiec jest przeznaczony praktycznie dla każdej firmy, ponieważ BHP dotyczy wszystkich, którzy prowadzą działalność i zatrudniają pracowników. Zarówno małe, kilkuosobowe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa mogą zweryfikować z nami swoją działalność w zakresie BHP. Do każdej firmy podchodzimy z dużym zaangażowaniem i pieczołowitością, biorąc pod uwagę specyfikę branży, potrzeby pracowników, a także wymagania Klientów i lokalnej społeczności.

Co ma na celu audyt BHP Sosnowiec?

Audyty BHP są przeznaczone dla firm, które:

 • dbają o zdrowie i życie pracowników, dlatego chcą zweryfikować i udoskonalić swoje działania i procesy,
 • chcą sprawdzić, czy uwzględniły wszystkie wymagania prawne, jakie je obowiązują,
 • chcą świeżego spojrzenia na swoją firmę, oraz podpowiedzi odnośnie ewentualnych zmian,
 • mają problemy z BHP w firmie i nie wiedzą, dlaczego,
 • chcą nawiązać współpracę z nowymi Klientami, którzy dużą wagę przywiązują do BHP u swoich kontrahentów.
Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Kto przeprowadza audyty?

Nasz zespół stanowią wysoko wykwalifikowani fachowcy: Inspektorzy i Specjaliści z dziedziny BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Regularnie doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności audytowe, co znajduje odbicie w naszej pracy. Wciąż poszerzane doświadczenie praktyczne z różnych zakładów pracy wykorzystujemy do szukania jak najlepszych rozwiązań, które mogą sprawdzić się u naszych Klientów. W trakcie naszych wizyt nie tylko audytujemy, ale również edukujemy, oraz przedstawiamy propozycje działań: zarówno obligatoryjnych, wymaganych prawem, jak i dodatkowych, które podniosą kulturę pracy i wpłyną na poprawę ergonomii.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jakie obszary obejmuje audyt BHP Sosnowiec?

Audyt BHP Sosnowiec może obejmować wybrane lub wszystkie aspekty działalności firmy, które wchodzą w zakres BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. Każdorazowo przed audytem ustalamy z Klientem zakres wizyty. Klienci najczęściej wybierają całościowe podejście do zagadnień BHP w firmie, co pozwala kierownictwu na podejmowanie właściwych decyzji zarządczych, zarówno na poszczególnych odcinkach działalności, jak i w kontekście całego przedsiębiorstwa.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Jakie są korzyści z przeprowadzonego audytu?

Regularnie przeprowadzane audyty pozwalają na utrzymanie wysokiego poziomu BHP oraz p.poż w zakładzie, co bezpośrednio przekłada się na:

 • zmniejszenie ilości wypadków przy pracy,
 • zwiększenie świadomości BHP wśród pracowników,
 • zwiększenie zadowolenia wśród załogi,
 • brak kar i zaleceń pokontrolnych zewnętrznych jednostek inspekcyjnych,
 • możliwość negocjowania niższych składek ubezpieczeniowych,
 • dobrą opinię wśród lokalnej społeczności, przekładającą się na pozyskiwanie wartościowych pracowników,
 • wyższą punktację w ankietach i audytach klientowskich.

Audyt BHP Sosnowiec, przeprowadzony przez naszych kompetentnych Specjalistów zapewnia Klientom wiedzę o stanie BHP w ich firmie, oraz pozwala na przeciwdziałanie niezgodnościom, dając konkretne wskazówki i zalecenia do wykonania. Z nami Klienci nie muszą obawiać się o stan BHP w swoim przedsiębiorstwie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry