BHP Radom

Usługi BHP w Radomiu i okolicach

Mając świadomość zróżnicowanych potrzeb zakładów pracy, oferujemy firmom z Radomia i okolicznych miejscowości kompleksowe usługi BHP. Służymy pomocą wszystkim pracodawcom, którym leży na sercu dbałość o wysoki standard kształcenia w ramach szkoleń BHP lub kursów zawodowych. 

Świadczymy także usługi z zakresu prowadzenia dokumentacji firmowej, audytu stanu bezpieczeństwa i nadzoru nad przebiegiem budowy.

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Trzymamy pieczę nad porządkiem w dokumentacji!

Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że prowadzenie dokumentacji firmowej nastręcza właścicielom zakładów pracy wielu trudności. Brak systematyczności w raportowaniu działań, natłok obowiązków związanych z prowadzeniem biznesu – to tylko niektóre czynniki, które bywają przyczyną zaniedbań tego obowiązku. Jakiekolwiek nieprawidłowości w dokumentacji BHP mogą narazić pracodawcę na szereg sankcji w toku kontroli zewnętrznych. 

Warto więc powierzyć ten obowiązek profesjonalistom. Nasi eksperci zadbają o aktualność i kompletność dokumentacji firmowej. Uporządkujemy wszystkie materiały, dostosujemy je do wytycznych oraz zajmiemy się ich archiwizacją.

Oferujemy szkolenia skrojone na miarę potrzeb!

Prowadzimy systematyczną analizę potrzeb szkoleniowych zakładów pracy funkcjonujących na polskim rynku. Pozyskana wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam sukcesywnie modyfikować i rozszerzać pakiet usług szkoleniowych adresowanych do właścicieli przedsiębiorstw oraz zatrudnianych przez nich pracodawców. 

W naszej ofercie znajdują się nie tylko wstępne i okresowe szkolenia BHP, szkolenia z ochrony przeciwpożarowej, ale także bardziej zaawansowane moduły kształcenia. Urozmaicając nasze usługi, dążymy do wypełniania luk szkoleniowych oraz wspieramy pracodawców w budowaniu efektywnego systemu zarządzania bezpieczeństwem.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Analiza

Zdiagnozujemy wąskie gardła BHP w Twojej firmie!

Oferujemy naszym partnerom biznesowym kompleksowe usługi audytowe, w ramach których poddajemy szczegółowej diagnozie stan bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w organizacji. Oceniamy warunki pracy i zagrożenia na konkretnych stanowiskach, analizując zgodność stanu faktycznego z rekomendacjami i obowiązującymi przepisami. Kontrolujemy stan techniczny obiektu oraz użytkowanego sprzętu, jak również wykorzystywane w pracy środki ochrony indywidualnej i zbiorowej. Sprawdzamy przystosowanie budynku do zagrożeń pożarowych pod względem procedur ratowniczo-gaśniczych. Taka kompleksowa kontrola służy diagnozie luk w bezpieczeństwie i wprowadzeniu działań naprawczych, które pozwalają na niwelację tzw. wąskich gardeł.

Bezpieczeństwo gwarantem sukcesu inwestycji!

Pełnimy kompleksowy nadzór BHP na budowach w Radomiu i okolicach. Wspieramy inwestorów, generalnych wykonawców oraz firmy podwykonawcze w zapewnianiu najwyższych standardów bezpieczeństwa wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. 

Kontrolujemy systematycznie plac budowy, sporządzamy niezbędną dokumentację, która przedstawia aktualny stan bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej na każdym etapie realizacji inwestycji. Zapobiegamy w ten sposób sytuacjom, które mogłyby wpłynąć na jej niepowodzenie lub spowodować opóźnienie w harmonogramie prac.

Usługi BHP - Planowanie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top