Audyt BHP Radom

Audyty BHP w Radomiu i okolicach

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów BHP w przedsiębiorstwach na terenie całej Polski, również w Radomiu lub w okolicznych miejscowościach. Klienci cenią nasz profesjonalizm, rzetelność, jak również wnikliwość w identyfikacji luk w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa w środowisku pracy. Zespół naszych ekspertów zajmie się kompleksową analizą stanu bezpieczeństwa wszystkich obszarów Twojego zakładu pracy bądź skoncentruje się na wybranym aspekcie. 

Ocenimy warunki zatrudnienia oraz przygotowanie poszczególnych stanowisk pracy pod kątem zgodności z aktualnymi przepisami BHP. Sprawdzimy kompletność, aktualność oraz transparentność dokumentacji firmowej, wskazując tym samym na braki wymagające uzupełnienia.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Czemu służy audyt BHP?

Współczesne przedsiębiorstwa nie mogą ustawać w staraniach na rzecz poprawy efektywności w systemie zarządzania bezpieczeństwem. Osiągnięciu tego celu służy niewątpliwie audyt BHP. Wnikliwa i kompleksowa kontrola różnych wymiarów działalności identyfikuje wąskie gardła, które w krótszej lub dłuższej perspektywie mogą powodować zagrożenia dla personelu lub mienia organizacji. Audyt BHP przedstawia realny poziom przestrzegania przepisów w danym zakładzie pracy i wskazuje obszary, który wymagają kontroli lub wdrożenia procedur usprawniających. Może to dotyczyć zarówno kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, jak i wyrażać się w usprawnianiu procesów produkcyjnych i technologicznych. Systematyczny audyt BHP sprzyja ustawicznemu podnoszeniu świadomości nie tylko wśród pracodawców, ale również i samych pracowników. W ostatecznym rozrachunku wpływa na budowanie kultury bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Zastanawiasz się, czy Twoja firma spełnia wszystkie standardy BHP? Skorzystaj z profesjonalnych usług audytowych i dowiedz się, jaki jest poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy!

Rola audytu BHP w poprawie bezpieczeństwa pracowników

Audyt BHP jest jednym z najefektywniejszych narzędzi, które służą poprawie warunków w miejscu pracy. Wnikliwa kontrola systemu zarządzania bezpieczeństwem pozwala zidentyfikować wąskie gardła, które czynią nieskutecznymi podejmowane dotychczas działania na rzecz budowania kultury bezpieczeństwa. Podczas kontroli uwaga audytora koncentruje się przede wszystkim na stanie technicznym budynku i parku maszynowego, organizacji stanowisk pracy i środkach ochrony indywidualnej. Audyt przynosi wiedzę na temat poziomu przestrzegania zasad BHP przez pracowników oraz poprawności pomiarów czynników ryzyka zawodowego. Szczegółowa ocena tych elementów wskazuje obszary wymagające zmian, a także zwraca uwagę na wymiary funkcjonujące w zadowalający sposób. Wdrożenie rozwiązań uwzględnionych w raporcie poaudytowym pozwala pracodawcy usunąć luki w systemie bezpieczeństwa i zarządzać nim w bardziej efektywny sposób.

Jeśli szukasz specjalistów od rzetelnych i profesjonalnych audytów BHP w zakładzie pracy, Sela będzie najlepszym wyborem!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top