Audyt BHP Radom

Audyt BHP Radom

Prowadzą Państwo firmę i chcą zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników? A może dopiero weszli Państwo na rynek i szukają partnera, który pomoże Państwu zbudować politykę BHP? W obu przypadkach warto skorzystać z usług Sela BHP w Radomiu! Z poniższej treści dowiedzą się Państwo, dlaczego warto wybrać audyt BHP Radom akurat u nas.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Do kogo adresujemy audyt BHP Radom?

Do każdego potencjalnego Klienta. Jesteśmy firmą o osiemnastoletnim doświadczeniu. Naszą stałą opieką obejmujemy ponad 120 przedsiębiorstw. Co roku prowadzimy tysiące szkoleń czy audytów. W ciągu naszej wieloletniej historii mieliśmy przyjemność pracować z Klientami z każdej branży oraz o każdym możliwym rozmiarze. Właśnie dlatego możemy zapewnić Państwa, że nasze usługi bez względu na wszystko sprostają oczekiwaniom. Nasze usługi za każdym razem przenoszą BHP naszych Klientów na światowy poziom. Dzięki temu zwiększa się zadowolenie pracowników. Stają się także Państwo bardziej konkurencyjnym pracodawcą dzięki zabezpieczeniom lepszym, niż jakikolwiek konkurent.

Jakie są założenia i cele?

Audyt BHP Radom to kompleksowa analiza zastanego przez nasz profesjonalny zespół audytorski stanu BHP w Państwa firmie. Każdy z naszych audytorów posiada wykształcenie i doświadczenie czyniące go niemającym sobie równych fachowcem w wybranym obszarze. Audyt BHP Radom może objąć całokształt polityki BHP. Jednak dokładne obszary przeznaczone do badania wybiorą Państwo na etapie ustalania z nami warunków współpracy.

Nasza usługa zaczyna się od analizy prowadzonej we współpracy z Państwa kadrą kierowniczą oraz samymi pracownikami. Na podstawie naszych obserwacji i analiz sporządzamy dla Państwa bardzo wnikliwy i szczegółowy raport. Jego owocem będzie zestaw rekomendacji, które pomogą przenieść BHP w Państwa przedsiębiorstwie na światowy poziom. Po zakończonych działaniach audytowych nasi specjaliści chętnie wspomogą Państwa w ich wdrażaniu.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co może zbadać audyt BHP Radom?

Interesują nas przede wszystkim praktyki, jakie rzeczywiście są stosowane przez pracowników w ich codziennych obowiązkach. Sprawdzimy, z jakich instrukcji BHP one wynikają. Naszą szczególną uwagę przyciągnie ich przystępność dla pracownika. Nasi specjaliści wykorzystają swoją wiedzę żeby sprawdzić ich zgodność z obecnymi standardami i wymogami. Oprócz instrukcji zapoznamy się i zaopiniujemy całokształt Państwa dokumentacji BHP. Dotyczy to wszelkich szkoleń, wypadków przy pracy, uprawnień czy dokumentacji medycznej. Dokumentację pracowników badamy poprzez całkowicie losowy wybór kilku z nich.

Nasi audytorzy mogą także, dzięki swoim ponadprzeciętnym zdolnościom zbadać funkcjonowanie systemu ewakuacji czy udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Dzięki ich ekspertyzie możliwe będzie dorównanie światowym normom na tym krytycznie ważnym polu. W sytuacji krytycznej sprawnie działający system jest nie do przecenienia.

Na Państwa życzenie możemy poddać analizie samo miejsce pracy. Nasi audytorzy specjalizujący się w tej dziedzinie mogą zaopiniować sam budynek. Jego stan techniczny, przeglądy czy działanie różnych instalacji mają duży wpływ na jakość i bezpieczeństwo pracy. Nie bez znaczenia są także czynniki szkodliwe. Nasz audyt BHP Radom dokładnie je bada. Audytorzy sprawdzają także, czy natężenie tych czynników mieści się w normach i czy pracownicy są przed nimi należycie zabezpieczeni.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry