Obsługa BHP Radom

Obsługa BHP Radom

Prowadzisz firmę? Chcesz zadbać o bezpieczeństwo i higienę pracy? Obsługa BHP Radom pozwoli ci na skuteczny audyt, konsulting i opracowanie dokumentacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pozwól sobie na wygodę i zaufaj profesjonalistą, szkoleniami i nadzorem zajmujemy się od wielu lat a nasza kadra ma niezastąpione doświadczenie w zakresie obsługi BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Szukasz nowych rozwiązań w zakresie BHP dla swojej firmy? Zaufaj nam!

Od lat prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w różnych branżach na terenie całej Polski. Posiadamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się prowadzeniem szkoleń oraz konsultingiem z zakresu wprowadzania nowych rozwiązań obsługi BHP dla firm. Potrzebujesz dostosowania zakładu pracy do nowych przepisów? Zależy ci aby twoja firma posiadała najbardziej innowacyjne w Radomiu zabezpieczenia? Skontaktuj się z nami w celu oceny twojego przedsiębiorstwa pod kątem BHP i udzielenia rzetelnej ekspertyzy w zakresie wdrożenia nowych rozwiązań.

Martwisz się o BHP w swojej firmie? Sprawdź outsourcing BHP!

Outsourcing obsługi BHP to nowoczesne rozwiązanie dostosowane do zmieniających się czasów i ciągłe aktualizowanych przepisów. Martwisz się o jakość rozwiązań BHP w swojej firmie? Chcesz być na bieżąco z nowinkami które pojawiają się w znacznej ilości każdego roku? Przestań martwić się sprawami bezpieczeństwa i higieny pracy w swojej firmie powierzając nadzór nad nimi specjalistą. Posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań dla firm z wielu branż w tym tych bardzo narażonych na ewentualne wypadki. Korzystając z naszej oferty zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - dokumentacja BHP

Zadbałeś o odpowiednie standardy BHP? Potrzebujesz dokumentacji!

Dzisiejszy świat wymaga od nas rzetelności i dokładności wprowadzonych rozwiązań które mogą być łatwo sprawdzone i nadzorowane właśnie dlatego na pracodawcy spoczywa obowiązek sporządzenia dokumentacji BHP. Dokumentacja BHP to szereg sprawozdań i list dotyczących wdrożonych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Dobrze stworzona lista pozwala na sprawną aktualizację bieżących rozwiązań po kątem zmieniających się przepisów a także pozytywne przejście kontroli BHP. Dobrze sporządzona dokumentacja pozwoli nam szybko reagować w przypadku wystąpienia wypadku.

Oczekujesz pierwszorazowej pomocy i audytu? Dobrze trafiłeś

Z naszą pomocą zaktualizujesz przestarzałe procedury i pomyślnie przejdziesz każdą kontrolę twojej działalności. Posiadamy doświadczoną kadrę która przez lata zbierała wiedzę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Powierzenie nam obsługi BHP twojej firmy to dobra decyzja która przyczyni się do zmniejszenia ilości nieszczęśliwych wypadków przy pracy, możliwości przejścia nawet najbardziej rygorystycznych kontroli a także stałe szkolenie i dokształcanie pracowników z zakresu bezpieczeństwa.

W obecnie szybko zmieniającym się świecie przepisów warto jest być na bieżąco i aktualizować przestarzałe procedury a także poddawać kontroli całość aktualnie funkcjonującego systemu. Kontrolę pozwolą zachować bezpieczeństwo na najwyższym poziomie i podnieść morale pracowników.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top