Obsługa BHP Radom

Obsługa BHP w Radomiu i okolicach

Wysoki poziom bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie warunkuje sukces jego działalności. Jako doświadczeni przedstawiciele służby BHP mamy świadomość, że kompleksowa obsługa BHP pozwala firmom skoncentrować się na osiąganiu strategicznych celów biznesowych. Zachęcamy do współpracy wszystkie podmioty prowadzące działalność w Radomiu i pobliskich lokalizacjach. Jeśli jesteś właścicielem małego lub średniego przedsiębiorstwa, skorzystaj ze wsparcia specjalistów Seli w ramach współpracy B2B w wymiarze miesięcznym, kwartalnym czy innym, bardziej elastycznym i dostosowanym do indywidualnych potrzeb. 

Nasza oferta jest zaadresowana również do mikroprzedsiębiorców, którzy potrzebują doraźnego doradztwa firmy specjalizującej się w zagadnieniach bezpieczeństwa i higieny pracy. Otoczymy ekspercką opieką również większe organizacje, które zatrudniają własną służbę BHP. W tym przypadku zajmujemy się koordynacją ich działania, wspieramy we wdrażaniu niezbędnych procedur, a także oferujemy usługi dodatkowe. Przeprowadzimy audyt systemu zarządzania bezpieczeństwem w firmie i ocenimy skuteczność działania zakładowych służb BHP!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Czym jest hybrydowy outsourcing BHP?

Hybrydowy outsourcing BHP jest modelem zarządzania systemem bezpieczeństwa w organizacji, który łączy w sobie działania wewnętrznej służby BHP ze wsparciem zewnętrznego dostawcy usług BHP. W tym rozwiązaniu specjalista ds. BHP, zatrudniony na etacie w zakładzie pracy, jest wspierany w wykonywaniu obowiązków przez zewnętrzną firmę specjalizującą się w usługach BHP. Warto podkreślić, że hybrydowy outsourcing BHP sprzyja elastyczności w dostosowywaniu zakresu usług do specyfiki i działalności przedsiębiorstwa, jak również jego aktualnych potrzeb oraz możliwości. Pozwala wykorzystać potencjał wewnątrzzakładowej służby BHP i zapewnia dostęp do specjalistycznej i aktualnej wiedzy zewnętrznej firmy, czerpiąc z transferu innowacyjnych i praktycznych rozwiązań w budowaniu kultury bezpieczeństwa. Hybrydowy model służby BHP jest szczególnie polecany zwłaszcza większym przedsiębiorstwom. Umożliwia skuteczniejsze zarządzanie ryzykiem, optymalizację kosztów i wdrażanie standardów na światowym poziomie.

Zgłoś się do nas i skorzystaj z fachowego wsparcia specjalistów ds. BHP!

Rola pracodawcy w powoływaniu służby BHP

Zgodnie z zapisami Kodeksu pracy każdy pracodawca, zatrudniający w zakładzie więcej aniżeli stu pracowników, jest zobowiązany do utworzenia służby bezpieczeństwa i higieny pracy, która ma wypełniać funkcje doradcze oraz kontrolne. W przypadku zakładów pracy z mniejszą liczbą pracowników przepisy zakładają, że pracodawca powinien powierzyć te obowiązki pracownikowi zatrudnionemu przy innej pracy. W sytuacji braku kompetentnych pracowników prawo dopuszcza możliwość powierzenia wykonywania obowiązków z zakresu BHP osobom spoza zakładu pracy, które posiadają stosowne kompetencje. Ostatnia z wymienionych form współpracy w ramach zarządzania systemem bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia bywa określana mianem zewnętrznej obsługi BHP. Outsourcing, gdyż pod taką nazwą również figuruje, na przestrzeni ostatnich lat zdobywa coraz większą popularność. Bywa ceniony przede wszystkim przez właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie mają odpowiednich zasobów kadrowych, finansowych i kompetencyjnych do zatrudnienia zakładowej służby BHP.

Nurtuje Cię, czy jako pracodawca spełniasz wszystkie wymogi związane z bezpieczeństwem i higieną pracy? Skonsultuj się z nami i uzyskaj wiedzę na temat stanu bezpieczeństwa Twojego biznesu!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top