Nadzór BHP Radom

Nadzór BHP w Radomiu i okolicach

Na przestrzeni wielu lat działalności pozyskaliśmy wśród naszych partnerów biznesowych opinię firmy, która świadczy usługi nadzoru BHP na najwyższym poziomie. Wsparliśmy naszą wiedzą i doświadczeniem już wielu inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców, czuwając nad każdym etapem realizowanych przez nich inwestycji. Jeśli planujesz lub jesteś w trakcie realizacji inwestycji w Radomiu lub w okolicach, z przyjemnością zadbamy o bezpieczeństwo jej przebiegu. Sprawujemy rzetelny nadzór nad pracami budowlanymi, kontrolujemy przeszkolenie pracowników z zakresu BHP, czuwamy nad transparentnością dokumentacji oraz jej zgodnością ze stanem faktycznym. Przeprowadzamy regularne kontrole bezpieczeństwa na terenie budowy, sprawdzając wnikliwie stanowiska pracy, stan techniczny maszyn, właściwe oznakowanie miejsc, sposób rozmieszczenia i składowania materiałów. Kontrolujemy firmy podwykonawcze i reprezentujemy klienta podczas kontroli instytucji zewnętrznych. Naszym celem jest budowanie kultury bezpieczeństwa na placu budowy!
Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP nad środowiskiem pracy

Teren inwestycji budowlanej jest środowiskiem pracy, jak każde inne. Nie ulega jednak wątpliwości, że charakteryzuje się on znacznie większym zagrożeniem wystąpienia niepożądanych zdarzeń i w związku z tym wymaga wdrożenia odpowiednich środków zaradczych. Pracodawca powinien więc zdecydować się na zapewnienie nadzoru BHP, w ramach którego ekspert zadba o przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa oraz standardów BHP. Osoba odpowiedzialna za nadzór nie tylko kontroluje dokumentację pracowniczą (aktualność szkoleń, zaświadczeń lekarskich, uprawnień do obsługi maszyn i sprzętów), ale także ocenia poziom bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Przeprowadza analizę czynników ryzyka, kontroluje stosowanie środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, jak również monitoruje potencjalne zagrożenia. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości bądź zagrożenia dla zdrowia i życia pracowników specjalista ds. nadzoru BHP podejmuje natychmiastowe działania zorientowane na rzecz jego neutralizacji.

Budowa bezpiecznego środowiska pracy to priorytet i specjalność ekspertów Seli! Zgłoś się do nas i dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów biznesowych!

Czym jest IBWR?

Realizacja procesu inwestycyjnego wiąże się z koniecznością dopełnienia szeregu obowiązków w prowadzeniu dokumentacji. Jednym z wielu niezbędnych dokumentów jest IBWR – Instrukcja Bezpiecznego Wykonywania Robót. To zestaw wytycznych, w którym można znaleźć szczegółowe informacje na temat całej inwestycji oraz jej wykonawcy. Doprecyzowuje się w nim obszar prowadzenia robót budowlanych oraz ich harmonogram, jak też wykaz niezbędnych materiałów. IBWR zawiera również listę pracowników posiadających niezbędne uprawnienia do wykonywania poszczególnych obowiązków zawodowych.

Poszukujesz specjalisty BHP, który z pieczołowitością zadba o kompletność całej dokumentacji Twojej inwestycji? Zespół naszych ekspertów będzie czuwał nad transparentnością całej dokumentacji, zapobiegając ewentualnym zaniedbaniom w tym zakresie.

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top