BHP Poznań

Usługi BHP w Poznaniu i okolicach

Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim kompleksowością usług BHP. Zapewniamy najwyższy standard obsługi zakładom pracy i klientom indywidualnym z Poznania oraz okolic. Specjalizujemy się w organizacji standardowych szkoleń BHP oraz kursów specjalistycznych. 

Oferujemy partnerom biznesowym kompleksowy audyt stanu BHP i ppoż. oraz zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra prowadzi także nadzory nad budową.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Nasz cel: aktualność, kompletność i transparentność dokumentacji

Jeśli prowadzisz zakład pracy i obowiązek dokumentowania stanu BHP i ppoż. jest dla Ciebie problemem, zachęcamy do kontaktu. Jako przedstawiciele służby BHP oferujemy właścicielom zakładów pracy pełną obsługę w zakresie sporządzania wymaganych prawem dokumentów

Przygotowujemy cykliczne raporty stanu BHP. Służymy pracodawcom pomocą w opracowywaniu szeroko pojętej polityki zarządzania bezpieczeństwem w środowisku pracy i tworzymy proceduralne ramy postępowania. Swym priorytetem czynimy aktualność i kompletność dokumentacji, a także pełną transparentność działań.

Najlepsze usługi szkoleniowe dla firm w Poznaniu

Pod względem różnorodności oferowanych szkoleń jesteśmy niewątpliwie jednym z liderów w branży. Oferujemy właścicielom zakładów pracy wstępne i okresowe szkolenia BHP, a także szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Organizujemy atrakcyjne kursy pomocy przedmedycznej, które są połączeniem wiedzy teoretycznej i praktycznych doświadczeń. 

Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych pracodawców, rozszerzając pakiet usług o specjalistyczne kursy zawodowe. Dbamy w ten sposób o zaspokojenie potrzeb szkoleniowych różnych grup zawodowych.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Analiza

Wnikliwa kontrola stanu BHP to wizytówka Seli!

Jedną z wielu naszych specjalności są usługi audytu BHP dla zakładów pracy. Zajmujemy się wnikliwą kontrolą bezpieczeństwa we wszystkich wymiarach funkcjonowania organizacji. W polu zainteresowania ekspertów z Seli znajdują się zarówno warunki pracy personelu, jak i poprawność prowadzenia dokumentacji, stan techniczny infrastruktury i parku maszynowego. Diagnozujemy nieprawidłowości w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa i ochroną przeciwpożarową. Pomagamy w ten sposób pracodawcom zapobiegać niepożądanym zdarzeniom i ich konsekwencjom. Mowa w miejscu tym nie tylko o odpowiedzialności karnej, ale także o kosztach odszkodowań w przebiegu postępowań powypadkowych.

Stały nadzór jest gwarancją bezpieczeństwa na Twojej budowie!

Świadczymy usługi nadzoru BHP nie tylko dla zakładów produkcyjnych, ale także dla inwestycji budowlanych. Zespół naszych certyfikowanych koordynatorów zapewni najwyższe standardy bezpieczeństwa w przebiegu prac budowlanych

Będziemy czuwać nad poprawnością dokumentacji BHP i ppoż., a także zapewnimy cykliczną kontrolę zgodności przepisów ze stanem faktycznym. Opieka specjalistów Seli jest gwarancją właściwego przebiegu Twojej inwestycji!

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top