Nadzór BHP Poznań

Nadzór BHP Poznań

Jesteśmy firmą, która kompleksowo podchodzi do nadzoru BHP w Poznaniu, wiedząc, że jest to miasto rozwijające się zarówno gospodarczo, jak i infrastrukturalnie. Właśnie dlatego oferujemy szeroki zakres nadzoru na budowach, jak i w istniejących już zakładach. Co ważne, reprezentujemy każdą jednostkę uczestniczącą w procesie budowlanym – zarówno inwestorów, wykonawców, jak i podwykonawców.

Naszym priorytetem jest zdrowie i życie każdej osoby, która znajduje się na placu budowy lub w budynku przez nas nadzorowanym. Celem naszej działalności jest zminimalizowanie prawdopodobieństwa jakiegokolwiek wypadku przy pracy. Nasi specjaliści dbają o to poprzez szeroką wiedzę teoretyczną i jej zastosowanie w praktyce.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP – nasze doświadczenie

Swoją wiedzę czerpiemy nie tylko z wykształcenia, ale też długoletniego, praktycznego doświadczenia. Nasi specjaliści na przestrzeni lat sprawnie nadzorowali budowy liniowe i kubaturowe, dbając również o prawidłowe działanie funkcjonujących zakładów produkcyjnych. Oferujemy profesjonalny nadzór BHP w Poznaniu w zakresie 24/7, jak również okresową pomoc w przypadkach pracy o zwiększonym niebezpieczeństwie.

W zakres naszego doświadczenia wchodzi sprawowanie pieczy nad bezpieczeństwem:

  • budowy linii energetycznych i hal paliw alternatywnych,
  • budowy farm wiatrowych,
  • wycinek i usuwania drzew,
  • tworzenia nowych linii produkcyjnych,
  • rozbudowy i modernizacji elektrociepłowni.

Jakie działania obejmuje nadzór BHP?

Do naszych obowiązków należy szeroka gama działań, które mają na celu zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy. Jedną z naszych kluczowych ról jest kontrola dotycząca m.in.:

  • terenu prac budowlanych,
  • organizacji stanowisk pracy,
  • stanu technicznego stosowanych narzędzi,
  • prawidłowości oznaczeń terenu,
  • porządku na placu budowy.

Na tym nie kończą się jednak nasze działania. Nasi specjaliści weryfikują również dokumentację pracowniczą, realizację zaleceń pokontrolnych, jak i umieszczenie odpowiednich znaków BHP dotyczących poruszania się po strefie pracy. Wszystko to dokonujemy w pełnym porozumieniu z zatrudniającym nas klientem, jak i koordynatorami BHP. Celujemy w dialog, który jest najlepszą opcją rozwiązywania sytuacji problematycznych i konfliktowych.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Nadzór BHP w Poznaniu – co nas wyróżnia?

Nasza oferta obejmuje zatrudnienie specjalistów, którzy pracują według standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno na budowach, jak i na halach produkcyjnych. Co ważne, każdy projekt traktujemy indywidualnie i w taki sposób dobieramy również zespół, który zajmie się nadzorem BHP w Poznaniu. Bierzemy pod uwagę zarówno kompetencje zawodowe, merytoryczne, osobowościowe, jak i językowe.

Dostrzegamy zagrożenia, zanim dojdzie do wypadku, analizując całą sytuację i wyciągając wnioski na przyszłość. Dbamy o otwarte podejście do problemów i równie otwartą komunikację. Pragniemy również wiedzieć, czy nasza praca jest oceniana pozytywnie, przez co cyklicznie weryfikujemy zadowolenie klienta z naszych działań. W ten sposób możemy dostosować nasze praktyki tak, aby lepiej dopasować się do wymagań.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top