Audyt BHP Poznań

Audyt BHP Poznań

Zajmujemy się profesjonalnym audytem BHP i PPOŻ w różnorodnych zakładach pracy. Z naszych usług korzystają firmy produkcyjne, spożywcze, usługowe, przemysłowe i inne. Doskonale wiemy, jak spełnić oczekiwania klientów. Jesteśmy ekspertami, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę. Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyt BHP Poznań

W każdej firmie trzeba zadbać o przestrzeganie przepisów BHP. Audyt BHP Poznań obejmuje liczne działania, które są wykonywane przez specjalistów z naszej firmy. Faktem jest, że niejednokrotnie przepisy BHP są zawiłe i niezrozumiałe dla pracowników. Pracodawca z kolei nie zawsze ma czas na to, aby pilnować wszelkich spraw, związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Bardzo dobrym wyborem jest skorzystanie z audytu BHP.

Czym jest audyt BHP?

Najprościej rzecz ujmując, polega on na precyzyjnym sprawdzeniu, czy na terenie firmy są przestrzegane przepisy BHP. Audytor ma duże doświadczenie i z powodzeniem kontroluje stan zabezpieczeń, układ poszczególnych stanowisk pracy, dokumentację i inne ważne kwestie.

Kontrolowana może być także terminowość przeprowadzania obowiązkowych szkoleń BHP, szkoleń wstępnych, okresowych i instruktażu stanowiskowego. Z naszą pomocą można przeprowadzić audyt BHP Poznań, który z pewnością spełni oczekiwania każdej firmy.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co warto wiedzieć?

Audyt BHP można porównać przykładowo do księgowego audytu, gdzie sprawdza się poprawność prowadzenia dokumentacji księgowej. Cel jest w każdym wypadku jasny – audytorzy sprawdzają wszelkie błędy, które mogą doprowadzić do poważnych problemów firmy w przypadku kontroli. Oferujemy audyt BHP na terenie całego zakładu pracy lub na poszczególnych stanowiskach pracy.

Zakres naszych usług ustalamy z przedsiębiorcą i postępujemy zgodnie z nimi. Pracodawcy bardzo często decydują się na przeprowadzenia audytu BHP i PPOŻ za jednym razem. To daje kompleksowy obraz poziomu bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie.

Nie zapominajmy o tym, że przeprowadzenie audytu BHP ma liczne korzyści. Przede wszystkim można zadbać o wzrost bezpieczeństwa pracowników i innych osób, które przebywają na terenie firmy. Audytor nie tylko skontroluje stan zabezpieczeń i poprawne oznakowanie dróg ewakuacyjnych, lecz także sporządzi stosowny raport wraz z zaleceniami. W dokumencie wskazane są wykryte błędy i wyjaśnienia odnośnie, jak się ich pozbyć.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Profesjonalne działania audytowe

Każdy pracodawca może skorzystać z szerokiego zakresu naszych usług. Z punktu widzenia przedsiębiorcy istotne jest to, że audyt pozwala z powodzeniem uniknąć wysokich kar finansowych, które mogą zostać nałożone przez Państwową Inspekcję Pracy. Nie bez powodu tak wiele firm zamawia pilny audyt po tym, jak otrzymują informację o zaplanowanej kontroli PIP.

Zabezpieczenie firmy przed kosztownymi skutkami błędów wiąże się z zastosowaniem zaleceń audytora. Konieczne jest często uzupełnienie brakującej dokumentacji i usunięcie błędów, które mogą wpływać na bezpieczeństwo pracowników. Audyt BHP Poznań to działania profesjonalne i rzetelne.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry