Audyt BHP Poznań

Audyty BHP w Poznaniu i okolicach

Naszą dewizą jest wspieranie przedsiębiorców w budowaniu kultury bezpieczeństwa. Oferujemy partnerom biznesowym rozbudowany pakiet usług: stałą obsługę BHP, szkolenia standardowe i specjalistyczne, a także prowadzenie dokumentacji firmowej. Zakres naszej działalności obejmuje również wykonywanie audytów BHP dla firm z całej Polski, również dla zakładów pracy zlokalizowanych w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Zespół wykwalifikowanych pracowników przeprowadzi pełen audyt wszystkich obszarów funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa bądź – w zależności od potrzeb – skoncentruje się na wybranym aspekcie działalności. Możemy zająć się oceną kompletności dokumentacji, weryfikacją metodologii pomiarów czynników ryzyka zawodowego, jak również sprawdzeniem stanu technicznego parku maszynowego pod kątem bezpieczeństwa jego użytkowania. W ramach podsumowania przedstawimy Ci raport poaudytowy, w którym zawrzemy wykaz stwierdzonych nieprawidłowości i propozycje rozwiązań.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Czego dotyczy audyt BHP w zakładzie pracy?

Audyt BHP pozwala na rzetelną ocenę bezpieczeństwa i rzeczywistych warunków pracy w danym przedsiębiorstwie. Audytor koncentruje się na przygotowaniu stanowisk pracy oraz ich dostosowaniu do wymogów formalno-prawnych i ocenia poziom przestrzegania zasad BHP przez samych pracowników. Podczas kontroli zwraca uwagę na metodologię pomiarów czynników ryzyka zawodowego, jak również na sposób gospodarowania środkami ochrony indywidualnej. W polu zainteresowań audytora mieści się również stan techniczny budynku i sprzętu wykorzystywanego przez personel podczas wykonywania obowiązków, a także bezpieczeństwo pracy np. przy linii produkcyjnej. Celem audytu jest ponadto badanie formalnych aspektów prowadzenia dokumentacji firmowej: terminów ważności szkoleń, zaświadczeń lekarskich oraz przeglądów technicznych maszyn, a także weryfikacja kompletności dokumentacji powypadkowej.

Potrzebujesz jednorazowego audytu BHP czy cyklicznej weryfikacji stanu bezpieczeństwa? Udzielimy Ci eksperckiego wsparcia w każdej sytuacji!

Audyt systemu szkoleniowego w firmie

W ramach audytu można przeprowadzić kompleksową kontrolę wszystkich aspektów zarządzania systemem bezpieczeństwa. Jednym z nich jest prawidłowość organizacji szkoleń BHP. Audytor analizuje dokumentację firmową, zwracając szczególną uwagę na aktualność szkoleń wstępnych i okresowych BHP. Może zająć się również oceną programów szkoleniowych, uwzględniając ich kompatybilność z rzeczywistymi potrzebami szkoleniowymi zgłaszanymi przez pracowników danej firmy. Nie tylko wskazuje nieprawidłowości w zakresie terminowego realizowania obowiązku szkoleń pracowników, ale także rekomenduje stosowne rozwiązania w odniesieniu do planowania programu szkoleniowego w perspektywie długoterminowej. Badanie znajomości przepisów BHP wśród pracowników pozwala audytorowi na sformułowanie planu działań, których wdrożenie ma zapewnić poprawę bezpieczeństwa w środowisku pracy.

Ciekawi Cię, czy system szkoleń BHP w Twojej firmie spełnia wszystkie wymagania? Odpowiemy na to pytanie po audycie BHP!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top