Obsługa BHP Poznań

Obsługa BHP Poznań

Ponieważ jesteśmy wiodącą firmą na rynku tego typu usług. Od lat pomagamy wszelkim branżom w trosce o bezpieczeństwo ich pracowników. Dzięki pracy według standardów przewidzianych Porozumieniem dla Bezpieczeństwa w Budownictwie świadczymy usługi na poziomie światowym. Nasi pracownicy to specjaliści stale podnoszący swoje szerokie kwalifikacje.

Jesteśmy firmą nastawioną na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego elastycznie podchodzimy do terminów płatności za nasze usługi. W trakcie współpracy regularnie badamy zadowolenie Klientów. Dzięki temu stale podnosimy sobie poprzeczkę.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

Nasza obsługa BHP Poznań to najbardziej kompleksowa usługa tego typu na rynku. Jesteśmy w stanie przejąć na siebie całość kwestii bezpieczeństwa, działając jako zewnętrzna służba BHP. Jednak naszym Klientom możemy pomagać doraźnie, a także w formie cyklicznych wizyt. Jesteśmy przygotowani na wszelkie sytuacje losowe. Jeśli z jakiegoś powodu nasz specjalista nie będzie dostępny, natychmiast zastąpi go odpowiednio wdrożony kolega.

Dokumentacja BHP

Naszym Klientom oferujemy także opiekę nad ich dokumentacją BHP. Jesteśmy świadomi wagi tej kwestii. Odpowiednio prowadzona dokumentacja to gwarancja bezpieczeństwa. Zgodnie z najwyższymi standardami prowadzimy między innymi rejestry (szkoleń BHP, czynników mutagennych i szkodliwych, chorób zawodowych czy substancji niebezpiecznych).

Wykonujemy dokładną dokumentację powypadkową, odpowiednio zbierając i opisując wyjaśnienia poszkodowanych, świadków, a także protokół z wypadku i zalecenia powypadkowe. Sporządzamy także bardzo zrozumiałe i czytelne instrukcje BHP, a także wyniki pomiarów i kontroli technicznych.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Nasza obsługa BHP Poznań to także kompleksowy nadzór BHP na placu budowy. Możemy objąć swoją opieką jego całość lub jedynie wybrane przez Klienta obszary. Od lat konsekwentnie realizujemy politykę zero wypadków. W ramach nadzoru prowadzimy między innymi szkolenia, cykliczne szkolenia BHP, kontrole terenu prac w oparciu o listę kryteriów uwzględniającą nawet najmniejsze szczegóły. Dbamy także, by na placu budowy pracowały jedynie osoby z ważnymi badaniami i codziennymi zezwoleniami na pracę

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyt BHP

Ostatnią usługą z kategorii obsługa BHP Poznań jest audyt BHP. W jego ramach, we współpracy z kadrą kierowniczą Klienta sporządzamy szczegółowy raport i dołączamy do niego rekomendacje mające na celu poprawienie stanu BHP w firmie. W ramach audytu wnikliwie sprawdzamy każdy jego aspekt.

Dokonujemy dokładnego przeglądu dokumentacji technicznej czy medycznej i weryfikujemy ją ze stanem faktycznym. Sprawdzamy także stosowane na miejscu praktyki. Przyglądamy się instrukcjom BHP oraz procedurom przewidzianym w razie wypadków czy konieczności ewakuacji. Analizujemy dokumentację wypadków ze szczególnym naciskiem na przyczyny. Na koniec oferujemy wsparcie w realizacji naszych zaleceń.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry