BHP Olsztyn

Usługi BHP w Olsztynie i okolicach

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług BHP. Od wielu lat czuwamy nad bezpieczeństwem w zakładach pracy działających na terenie Olsztyna lub okolicznych miejscowości. Sukcesywnie podnosimy poziom świadomości pracowników podczas szkoleń BHP. 

W ramach stałej współpracy dbamy o kompletność i pełną transparentność dokumentacji firmowej. Wykonujemy audyt poziomu bezpieczeństwa w firmach i koordynujemy ich działalność w zakresie nadzoru.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Wiedza naszego zespołu jest gwarancją właściwego prowadzenia dokumentacji

Stała obsługa BHP obejmuje przede wszystkim dokumentowanie stanu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej w zakładach pracy. W naszej gestii znajduje się prowadzenie akt pracowniczych, tworzenie raportów i instrukcji. Sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego i roczną analizę stanu BHP. Uczestniczymy również w postępowaniach powypadkowych, kompletując wyjaśnienia osoby poszkodowanej i świadków. Protokołujemy przebieg wypadków w miejscu pracy, a także dbamy o uzupełnienie karty statystycznej wypadków. W każdej sytuacji za cel obieramy sobie pełną transparentność dokumentacji. 

Różnorodność oferty szkoleniowej to nasz atut!

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam reagować na sukcesywnie ewoluujące potrzeby zakładów pracy działających w realiach polskich. Nasza oferta obejmuje więc nie tylko standardowe szkolenia BHP, ale także kursy pomocy przedmedycznej oraz szkolenia z ochrony przeciwpożarowej

Mamy świadomość, że w niektórych profesjach szkolenia te mogą okazać się niewystarczające. Wobec powyższego stale rozszerzamy ofertę o kolejne kursy zawodowe. Z naszej pomocy pomogą skorzystać pracodawcy, którzy poszukują dla swojego zespołu szkoleń wysokościowych czy kursów dla operatorów maszyn.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Planowanie

Profesjonalny audyt stanu bezpieczeństwa? Tylko w Seli!

Oferujemy wykonanie szczegółowego audytu BHP i ochrony ppoż. w środowisku pracy. Dotychczasowi współpracownicy cenią nasze działania przede wszystkim ze względu na wnikliwość, rzetelność oraz profesjonalizm. 

Kontrolujemy poziom przestrzegania regulacji prawnych w zakładach pracy, koncentrując się na analizie czynników ryzyka zawodowego i potencjalnych zagrożeń. Właściwie przeprowadzony audyt pozwala na diagnozę tzw. wąskich gardeł oraz szybkie wdrożenie działań naprawczych. 

Zapewniamy profesjonalny nadzór na każdym etapie

Jednym z filarów naszej oferty jest profesjonalny nadzór BHP nad budową. Gwarantujemy partnerom biznesowym indywidualną opiekę koordynatora BHP, który będzie czuwał nad przebiegiem każdego etapu inwestycji. Kontrolujemy plac budowy, uwzględniając jego zabezpieczenie i przygotowanie do wykonania konkretnych robót. 

Sprawdzamy przeszkolenie pracowników, aktualność ich uprawnień oraz sposób zabezpieczania miejsca pracy. Systematyczny monitoring czynników ryzyka pozwala na podjęcie interwencji i zapewnia właściwy przebieg każdej inwestycji!

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top