Audyt BHP Olsztyn

Audyt BHP Olsztyn

Polityka BHP w firmie musi być perfekcyjna. Zależy od niej zdrowie i życie pracowników, a także osiąganie założonych celów przedsiębiorstwa. Jeśli chcą Państwo udoskonalić BHP w swojej firmie, dobrą praktyką będzie zweryfikowanie jej poprzez audyt BHP Olsztyn. Z poniższej treści dowiedzą się Państwo, dlaczego warto wybrać Sela BHP jako partnera w tym zadaniu.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dla kogo jest audyt BHP Olsztyn?

Nie mamy wybranej grupy Klientów, którą obsługujemy. Posiadamy osiemnaście lat doświadczenia w kompleksowych działaniach BHP. W tym okresie nieustanie doskonaliliśmy nasze usługi, stając na wysokości oczekiwań stawianych przez przedsiębiorstwa każdego rozmiaru i z każdej branży. Nie ma dla nas zadań niemożliwych czy trudnych.

Audyt BHP Olsztyn - jakie są jego cele?

Celem audytu jest znalezienie wszelkich luk, jakie ewentualnie mogą znajdować się w stosowanej w Państwa firmie polityce BHP. Jeśli dopiero ją Państwo budują, nasz audyt BHP Olsztyn będzie wsparciem przede wszystkim w jej budowaniu. Znalezienie luk nie wyczerpuje jednak tego, co audyt BHP Olsztyn pomoże Państwu osiągnąć. Wykorzystując gromadzoną latami wiedze i doświadczenie sporządzamy dla Państwa bardzo szczegółowy raport. Dołączamy do niego rekomendację dotyczące poprawy każdego naszego zastrzeżenia. Po zakończonym audycie wyciągamy do Państwa pomocną dłoń i pomagamy w zamienieniu rekomendacji w czyny.

Jakość audytu gwarantuje wysoki poziom naszych zespołów audytorskich. Zatrudniamy w nich wyłącznie fachowców o właściwym wykształceniu i adekwatnym do naszych standardów doświadczeniu zawodowemu. Każdy z nich specjalizuje się w wybranym polu BHP. Razem nasi audytorzy tworzą zespół, któremu nie umknie żaden szczegół w Państwa BHP.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co obejmuje audyt BHP Olsztyn?

Nasz audyt BHP obejmuje dosłownie każdy element bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa firmie. Dokładny zakres działań audytowych ustalimy na poziomie nawiązywania współpracy. We współpracy z Państwa kadrą kierowniczą rozkładamy go na czynniki pierwsze. Przyglądamy się przede wszystkim praktykom, jakie stosują pracownicy w swojej codziennej pracy. Jest to związane z analizą, jakiej poddamy instrukcje czy zarządzenia BHP. Sprawdzimy między innymi ich zgodność z aktualnymi wymogami czy zrozumiałość dla pracowników, którzy wdrażają je w życie.

Naszych profesjonalnych audytorów zainteresuje także dokumentacja BHP. Zwrócimy uwagę na jej ogólny stan i panujący w niej porządek. Zweryfikujemy także dokumentację używanych maszyn i porównamy ją z ich faktycznym stanem. Przyjrzymy się także uprawnieniom pracowników, między innymi tych do obsługi wspomnianych już maszyn. Poświęcimy czas szkoleniom pracowników – ich ważności czy merytoryce. Na sam koniec zupełnie losowo wybierzemy kilku pracowników i przejrzymy ich dokumentację medyczną.

Nie bez znaczenia jest także sam budynek, w którym odbywa się praca. Wykorzystamy swoje wysokie umiejętności, by sprawdzić jego stan techniczny, poziom wykonania czy zapewnione ogrzewanie i klimatyzację. Zwrócimy także uwagę na czynniki szkodliwe w miejscu pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry