Audyt BHP Olsztyn

Audyty BHP w Olsztynie i okolicach

Wieloletnia obecność w branży pozwala nam świadczyć najwyższą jakość usług BHP, w tym profesjonalne audyty BHP. Jeśli prowadzisz firmę w Olsztynie lub w okolicznych lokalizacjach i poszukujesz wnikliwej oceny poziomu bezpieczeństwa, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Grono specjalistów Seli składa się z certyfikowanych przedstawicieli służby BHP, jak również ekspertów z różnych dziedzin: prawa i ergonomii pracy czy inżynierów pożarnictwa. Dzięki tak szerokim kwalifikacjom zapewnimy Twojej organizacji rzetelny audyt we wszystkich obszarach jej funkcjonowania. Ocenimy realne warunki pracy, poprawność dokumentacji, aktualność i sposób prowadzenia szkoleń. Skoncentrujemy się również na przygotowaniu stanowisk pracy, zasadach gospodarowania środkami ochrony indywidualnej oraz ocenimy stan techniczny budynku i sprzętu, z uwzględnieniem ważności prac konserwatorskich i naprawczych.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jakie korzyści zapewnia raport poaudytowy?

Etapem finalizującym audyt BHP jest sporządzenie raportu, w którym audytor przedstawia ostateczne wnioski na temat stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Ta subiektywna opinia audytora określa stopień kompatybilności warunków pracy ze standardami formalno-prawnymi z zakresu BHP i ochrony ppoż. Wskazuje mocne strony przedsiębiorstwa, zwracając szczególną uwagę na nieprawidłowości i obszary wymagające działań o charakterze korygującym lub naprawczym. Wdrożenie sugerowanych rozwiązań nie tylko poprawia bezpieczeństwo w środowisku pracy, ale także zapobiega sankcjom karnym lub finansowym z tytułu kontroli zewnętrznych instytucji. Podnosi również poziom świadomości personelu w zakresie bezpiecznego wykonywania obowiązków zawodowych.

Udzielimy Ci wsparcia w budowaniu kultury bezpieczeństwa w zakładzie pracy w ramach profesjonalnych usług audytowych!

Audyt BHP jako gwarancja ciągłości pracy firmy

Wnikliwy audyt BHP to gwarancja najwyższego standardu bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. Nieprzeceniona bywa także jego rola w zapewnianiu firmie wysokiej efektywności. Służy ograniczaniu czynników ryzyka na stanowiskach pracy, ukazując przestrzeganie zasad BHP przez pracowników. Umożliwia ocenę stanu technicznego budynku oraz poziomu sprawności parku maszynowego, wskazując na konieczność aktualizacji ich przeglądów technicznych lub wykonania prac naprawczych. Rzetelna kontrola wszystkich obszarów funkcjonowania organizacji pozwala zidentyfikować luki w systemie bezpieczeństwa oraz obszary wymagające podjęcia działań korygujących lub naprawczych. Wykrycie nieprawidłowości na odpowiednio wczesnym etapie jest gwarancją nieprzerwanej realizacji procesów produkcyjnych i technologicznych. To z kolei minimalizuje ryzyko kosztownych przerw w ciągłości pracy, które są konsekwencją wypadków czy awarii sprzętów.

Chcesz zapewnić swojej firmie ciągłość pracy z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa? Zleć nam przeprowadzenie audytu BHP!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top