Obsługa BHP Olsztyn

Obsługa BHP Olsztyn

BHP musi być najwyższej jakości. Zależy od niego zdrowie i życie pracowników. Jego poziom ma także przełożenie na ich wydajność czy decyzję o kontynuowaniu zatrudnienia w Państwa firmie. Z poniższe treści dowiedzą się Państwo, dlaczego najlepszym wyborem będzie obsługa BHP Olsztyn w Sela BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Dlaczego Sela BHP?

Nasza obsługa BHP Olsztyn została zbudowana w ciągu osiemnastu lat doświadczenia. W trakcie tych prawie dwóch dekad dane nam było poznać specyfikę każdej branży. Pracowaliśmy dla przedsiębiorstw różnego rodzaju i różnych rozmiarów. Wysyłaliśmy do naszych Klientów wyłącznie specjalistów, których wiedza reprezentuje światowy poziom, a doświadczenie gwarantuje maksymalną jakość usług.

Dla kogo jest nasz outsourcing BHP?

Nie mamy jednej grupy docelowej, na której się skupiamy. Obsługa BHP Olsztyn została przygotowana tak, by sprostać potrzebom Klientów zarówno wielkich jak i wręcz mikroskopijnych. Forma naszej współpracy z Państwem również jest dopasowana do rozmiarów Państwa firmy. Mikroprzedsiębiorcom oferujemy wsparcie doraźne. Małe i średnie firmy powinny zainteresować się przede wszystkim współpracą w określonym wymiarze czasu. Więksi Klienci mogą zatrudnić naszego specjalistę na umowę B2B. Jeśli w Państwa firmie prowadzone są prace niebezpieczne, nasz fachowiec może, bez względu na rozmiar firmy, wspierać Państwa 24/7.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - audyty BHP

Audyty BHP

Nasze zespoły audytorskie składają się wyłącznie z ekspertów na danym polu. Nasi pracownicy specjalizują się w prawie BHP, maszynerii, medycynie pracy czy szkoleniach. Dzięki temu mogą na Państwa życzenie zbadać dowolny obszar BHP w celu jego poprawy. Nasz audyt to jedna z najbardziej kompleksowych tego typu usług na rynku. We współpracy z pracownikami i kadrą kierowniczą Państwa firmy sporządzam raport będący punktem wyjścia dla rekomendacji, które chętnie pomagamy zrealizować.

Nadzory BHP

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możemy zapewnić Państwu kompleksowy nadzór BHP w każdej branży. Obsługa BHP Olsztyn na tym polu może objąć całokształt prac lub jedynie wybrane przez Państwa pola. W ramach nadzoru prowadzimy fachowe szkolenia wstępne na budowę, dokonujemy wszelkiego rodzaju kontroli i weryfikujemy realizację zaleceń pokontrolnych. Sporządzamy także wszelkie wymagane raporty czy nadzorujemy podwykonawców.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - dokumentacja BHP

Dokumentacja BHP

Obsługa BHP Olsztyn obejmuje także możliwość przekazania w ręce naszych specjalistów Państwa dokumentacji BHP. Dbamy o to, by panował w niej maksymalny porządek. Nasze instrukcje i zarządzenia BHP będą zgodne z najnowszymi standardami i zrozumiałe dla pracowników. Sporządzamy także doskonałe protokoły z wypadków, opracowujemy procedury, które nie zawiodą, gdy zajdzie konieczność ich wykonania. Dokumentujemy także szkolenia, jakie odbywają Państwa pracownicy. Dotyczy to szkoleń wszelkiego rodzaju – od wstępnych, przez okresowe, po najbardziej specjalistyczne. We współpracy z Państwem możemy sporządzić także bardzo szczegółowy plan rozwoju polityki BHP w Państwa firmie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top