Obsługa BHP Olsztyn

Obsługa BHP w Olsztynie i okolicach

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnego wsparcia w ramach obsługi BHP. Zachęcamy do nawiązania partnerstwa biznesowego przedsiębiorstwa z całej Polski, również z Olsztyna oraz okolic. Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w ramach zewnętrznej obsługi BHP firmom z sektora MSP, dla których to rozwiązanie przynosi zdecydowanie najwięcej korzyści. W polu naszego zainteresowania mieści się również wsparcie mikroprzedsiębiorstw, którym oferujemy najczęściej doraźną pomoc uwzględniającą ich bieżące potrzeby. 

Partnerami biznesowymi Seli są również duże przedsiębiorstwa, które zgodnie z przepisami są zobligowane do zatrudnienia wewnątrzzakładowej służby BHP. W ramach współpracy oferujemy tym podmiotom zwykle model hybrydowy, łącząc działania etatowego pracownika ds. BHP z kompleksowym wsparciem naszych ekspertów. Celem naszych działań jest stworzenie środowiska pracy i optymalnych warunków dla wszystkich osób!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Outsourcing BHP w firmach o specjalistycznym profilu działalności

Zewnętrzna obsługa BHP jest ceniona za uniwersalność zastosowania w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa w każdej branży. Warto jednak zaznaczyć, że szczególne zastosowanie ma ona w przypadku sektorów narażonych na względnie wysokie ryzyko zdarzeń niepożądanych, takie jak wypadki przy pracy. Jest bezdyskusyjnym wsparciem również w przypadku firm o wąskich specjalizacjach, działających w tzw. niszach rynkowych. Nie ulega wątpliwości, że zatrudnienie specjalisty BHP, który dysponowałby odpowiednim zasobem specjalistycznej wiedzy, może okazać się trudnym zadaniem. Zdecydowanie większe szanse na dostęp do aktualnej wiedzy i najnowszych technologii przynosi zatem skorzystanie z outsourcingu BHP. Zatrudnieni w takich firmach eksperci mają zazwyczaj spore doświadczenie w obsłudze wielu branż, co pozwala na implementację różnych rozwiązań. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje, zapoznając się z najnowszymi trendami i aktualnymi rekomendacjami.

Zespół Seli tworzą eksperci z dużym doświadczeniem w obsłudze firm z wielu branż. Udzielimy Ci wsparcia na miarę potrzeb!

Rola służby BHP w kontroli systemu organizacji pracy

Obowiązkiem służby BHP jest zachowanie dbałości o zapewnienie najwyższych standardów i tworzenie środowiska pozwalającego na bezpieczne i higieniczne wykonywanie pracy. Specjalista ds. BHP odpowiada nie tylko za kontrolę personelu oraz ocenę przestrzegania zasad BHP i przepisów ochrony ppoż. przez pracowników, ale także kontroluje system organizacji pracy w całym zakładzie. W polu jego zainteresowania mieści się stan techniczny budynku oraz jego przygotowanie na wystąpienie ewentualnych zagrożeń. Sprawdza stan techniczny parku maszynowego, aktualność przeglądów technicznych maszyn i rekomenduje działania w przypadku wątpliwości co do ich właściwego funkcjonowania. Specjalista ds. BHP weryfikuje, czy powzięte działania prewencyjne w zakresie bezpieczeństwa i higieny są odpowiednio skuteczne i modyfikuje ich założenia bądź dokonuje uzupełnień.

Zastanawiasz się, czy BHP w Twoim zakładzie pracy spełnia aktualne standardy? Przeprowadzimy analizę systemu zarządzania bezpieczeństwem w Twojej firmie!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top