Nadzór BHP Olsztyn

Nadzór BHP Olsztyn

Jako zespół wykwalifikowanych specjalistów Sela BHP specjalizuje się w nadzorze BHP w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Obszarem naszego działania są budowy i zakłady produkcyjne w Olsztynie i okolicy. Od wielu lat z powodzeniem reprezentujemy Inwestorów, Generalnych Wykonawców i firmy podwykonawcze. Stawiamy na maksymalne bezpieczeństwo, co oznacza utrzymanie wysokich standardów pracy w powierzonych nam obiektach i redukcję liczby wypadków do 0.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nasze doświadczenie w prowadzeniu nadzorów BHP w Olsztynie

Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w prowadzeniu nadzorów BHP nie tylko w Olsztynie, ale także w innych miastach na terenie całego kraju. Czuwaliśmy nad bezpieczeństwem budowy linii elektroenergetycznych, hal paliw alternatywnych i farm wiatrowych. Trzymaliśmy pieczę nad bezpieczeństwem prac budowalnych i wycinki drzew. Nadzorowaliśmy rozbudowę zakładów produkcyjnych, modernizację stacji paliw płynnych i wiele innych inwestycji.

Na czym polega i co obejmuje nadzór BHP w Olsztynie?

Sela BHP nadzoruje budowy liniowe, kubaturowe i prace techniczne w zakładach produkcyjnych. Nadzór BHP w Olsztynie obejmuje szkolenia wprowadzające na budowę, weryfikację dokumentacji pracowniczej, opiniowanie pozwoleń na pracę i wiele więcej. Prowadzimy codzienne kontrole bezpieczeństwa prowadzonych prac, stanu technicznego sprzętu i organizacji stanowisk pracy. W zakres naszych usług wchodzi kontrola firm podwykonawczych. Sporządzamy raporty BHP. Wspieramy dział BHP i doradzamy w zakresie stosowania przepisów BHP.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jak rozumiemy nadzór BHP?

Jesteśmy świadomi tego, że od zachowania zasad BHP na budowach czy w zakładach produkcyjnych zależy ludzkie zdrowie i życie. Dlatego profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia i solidnie wykonujemy swoje zadania. Powierzając nam nadzór nad bezpieczną realizacją prac, mogą Państwo skupić się na bieżącej działalności firmy i realizacji harmonogramów.

Specjaliści BHP Sela

Podczas pracy nasz zespół Specjalistów BHP kieruje się standardami Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Indywidualnie podchodząc do każdego projektu, wyznaczamy dedykowanego specjalistę, którego kompetencje najbardziej odpowiadają Państwa potrzebom.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - zakończenie projektu w zakresie nadzoru budowlanego

Czego można oczekiwać od Nadzoru BHP Sela w Olsztynie?

Wszystkim, którzy decydują się współpracować z firmą Sela BHP, gwarantujemy zachowanie wysokich standardów. W porę dostrzegamy zagrożenia i zawsze reagujemy na czas. Trafnie oceniamy następstwa niepożądanych zachowań i ostrzegamy przed ich skutkami. Jesteśmy otwarci na współpracę i zapewniamy fachowe doradztwo.

Korzyści ze współpracy z Nadzorem BHP Sela

Sela Nadzór BHP w Olsztynie działa przez całą dobę. Oferujemy kompleksowy outsourcing usług BHP lub zastępstwo w sytuacjach losowych. Zapewniamy Koordynatora BHP na budowie. Wykonujemy cykliczne audyty na zlecenie. Służymy pomocą podczas planowania inwestycji, przygotowań, prac wykonawczych i odbiorów. Wspieramy dobre praktyki i kulturę bezpieczeństwa na budowach. Organizujemy dni bezpieczeństwa i proponujemy dodatkowe aktywności.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top