BHP Łódź

Usługi BHP w Łodzi i okolicach

Oferujemy rozbudowany wachlarz usług BHP firmom działającym w Łodzi i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli zakładów pracy, którzy potrzebują wsparcia ekspertów z branży BHP. 

Naszym atutem jest bogata oferta szkoleń podstawowych i specjalistycznych, które dostosowujemy każdorazowo do profilu działalności organizacji i potrzeb szkoleniowych jej zespołu. Wspieramy pracodawców w prowadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz kontrolujemy stan BHP i ppoż. w ramach stałego nadzoru. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zadbamy o regularną aktualizację dokumentacji firmowej

Prowadzenie dokumentacji jest jednym z najważniejszych obowiązków pracodawcy. Zgodnie z literą prawa jest on zobligowany do regularnego sporządzania raportów stanu BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego oraz przechowywania akt pracowniczych (szkoleń, zaświadczeń lekarskich). Niedopełnienie tego wymogu jest obarczone ryzykiem sankcji. 

Jako przedstawiciele służby BHP wspieramy pracodawców we właściwym prowadzeniu dokumentacji. Kontrolujemy aktualność szkoleń i zaświadczeń. Odpowiadamy za kompletną ewidencję wszystkich danych, jak również za ich zabezpieczenie przed ewentualną utratą.

Nasza e-learningowa platforma to sposób na elastyczne szkolenie pracowników

Jesteśmy firmą, która z zaciekawieniem obserwuje nowe trendy i z chęcią implementuje innowacyjne rozwiązania w swojej działalności. Podążając z duchem czasu, uzupełniliśmy naszą ofertę o możliwość samokształcenia kierowanego z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego. Do dyspozycji klientów oddajemy autorską platformę e-learningową znamBHP.pl

Nasze doświadczenie dowodzi, że opcja ta jest powszechnie ceniona przez pracodawców. Pozwala na równoczesne szkolenie wielu pracowników i gwarantuje wysoką efektywność. 

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Audyty

Przeprowadzimy wnikliwy audyt w Twojej firmie

W zakresie działalności Seli mieszczą się kompleksowe usługi audytowe. Podczas kontroli nasi specjaliści oceniają poziom bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również sprawdzają efektywność ochrony przeciwpożarowej. Wielowymiarowa analiza pozwala na diagnozę słabych stron systemu zarządzania bezpieczeństwem. Przynosi wiedzę na temat nieprawidłowości i obszarów wymagających najpilniejszej interwencji. 

Wyniki z przeprowadzonych kontroli każdorazowo zamieszczamy w szczegółowym raporcie pokontrolnym, który uwzględnia dodatkowo wykaz rekomendacji. 

Sela to gwarancja najwyższych standardów bezpieczeństwa na placu budowy!

Szeroki wachlarz usług pozwala nam wspierać klientów na każdym etapie zarządzania bezpieczeństwem: od szkoleń, przez audyty, aż po nadzór. Wspomagamy inwestorów, generalnych wykonawców i firmy podwykonawcze, zapewniając najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas realizacji procesu inwestycyjnego. Odpowiadamy za przygotowanie stosownych rekomendacji, przeszkolenie pracowników oraz kontrolę ich uprawnień. Dbamy również o ocenę stanu technicznego sprzętu.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top