Audyt BHP Łódź

Audyty BHP w Łodzi i okolicach

Od kilkunastu lat wspieramy przedsiębiorców w całej Polsce w budowaniu bezpieczeństwa w środowisku pracy. Prócz stałej obsługi i szkoleń BHP oferujemy naszym partnerom biznesowym również profesjonalne audyty BHP. Jeśli prowadzisz firmę w Łodzi bądź w okolicach i interesuje Cię usługa rzetelnej kontroli stanu bezpieczeństwa, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jako grono ekspertów z dużym doświadczeniem wykonujemy kompleksowe audyty BHP wszystkich obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa bądź koncentrujemy się na wybranym aspekcie jego działalności. W każdym przypadku nasi specjaliści poddają wnikliwej kontroli warunki pracy i stan bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie, jak również zwracają uwagę na przestrzeganie przepisów z zakresu BHP.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jak wygląda audyt BHP w firmie?

Przebieg audytu BHP w firmie jest w dużej mierze uzależniony od specyfiki branży oraz profilu jej działalności, jak również od oczekiwań kadry zarządzającej. Zakres czynności audytorskich jest więc każdorazowo dostosowywany do indywidualnych potrzeb. W przypadku kompleksowej usługi rozpoczyna się od oceny obiektu i warunków pracy, a także kontroli przestrzegania przepisów BHP i ochrony ppoż. Weryfikacji podlega też stan pomieszczeń i sprawność urządzeń czy maszyn, a także dokumentacja firmowa. Po zakończeniu wszystkich działań sprawdzających audytor przygotowuje szczegółowy raport poaudytowy, w którym przedstawia skrupulatnie wykaz przeprowadzonych czynności wraz z wnioskami. W dokumencie tym można odnaleźć obiektywną opinię na temat niezgodności stwierdzonych we wszystkich kontrolowanych obszarach. Wykaz luk bezpieczeństwa jest zwykle uzupełniany o rekomendację działań korygujących lub naprawczych i powinien uwzględniać priorytet ich realizacji.

Chcesz ocenić stan bezpieczeństwa w swojej firmie? Skontaktuj się z Selą i skorzystaj z usług profesjonalistów!

Wpływ audytu BHP na poprawę wizerunku firmy

Systematyczna ocena warunków panujących w środowisku zatrudnienia jest niewątpliwie istotna z perspektywy interesów pracodawcy. Zapobiega występowaniu zagrożeń, redukuje ryzyko wypadków przy pracy i wpływa na efektywność funkcjonowania organizacji dzięki zapewnieniu ciągłości jej funkcjonowania. Prócz wymienionych korzyści regularne audyty sprzyjają również budowaniu pozytywnego wizerunku firmy w otoczeniu zewnętrznym. Wykrywanie luk w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa i wprowadzanie działań naprawczych bywa cenione zwłaszcza przez pracowników. Buduje poczucie ich lojalności wobec miejsca pracy, motywując do efektywności oraz aktywnego działania na rzecz realizacji wspólnych celów. Dbałość o organizowanie cyklicznych audytów BHP sprawia, że właściciel zakładu pracy bywa postrzegany przez swój personel jako odpowiedzialny i godny zaufania pracodawca. Audyt systemu bezpieczeństwa w organizacji wpływa również pozytywnie na wizerunek firmy w otoczeniu innych grup interesariuszy: dostawców czy klientów. Firma gwarantująca najwyższe standardy bezpieczeństwa jest uznawana za partnera, z którym warto nawiązywać trwałe relacje biznesowe.

Buduj wizerunek swojej firmy poprzez inwestowanie w bezpieczeństwo jej pracowników! Zgłoś się do nas, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top