Audyt BHP Łódź

Audyt BHP Łódź

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne audyty bezpieczeństwa i higieny pracy w Łodzi. Audyt BHP niezbędny jest w każdej firmie, niezależnie od tego, czym się ona zajmuje. Pozwalają one bowiem zapewnić niezbędny poziom bezpieczeństwa osobom wykonującym różnego rodzaju prace na terenie firmy i zminimalizować ryzyko nieszczęśliwego wypadku. Nasz zespół tworzą skuteczni i doświadczeni specjaliści, dzięki czemu zapewniamy maksymalnie wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Kto powinien przeprowadzić audyt BHP?

Audyt BHP Łódź to usługa przeznaczona dla każdej osoby, która prowadzi działalność gospodarczą i zatrudnia pracowników. Podkreślić należy, że każdy pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia pracownikom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i przeprowadzania regularnych kontroli. Audyt BHP jest podstawową formą realizacji tego zobowiązania.

W jakim celu wykonuje się audyt BHP?

Audyt bezpieczeństwa i higieny pracy wykonuje się w celu weryfikacji obecnego stanu w zakresie BHP i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Odpowiednio przeprowadzony audyt BHP pozwoli rozpoznać potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa, co pozwoli wprowadzić odpowiednie naprawy i reformy je niwelujące. Każda firma musi spełnić określone normy i standardy w zakresie BHP – profesjonalny audyt pozwoli dopilnować, by tak się stało.

Wykonywany jest on zawsze przez specjalistów z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pożarnictwa. Pozwala to uzyskać szczegółowe, zgodne z rzeczywistością wyniki kontroli w Państwa firmie.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co zostanie sprawdzone podczas audytu BHP?

Najskuteczniejszą i najczęściej wybieraną formą audytu jest tak zwany audyt całościowy. Pozwala on dogłębnie przyjrzeć się takim elementom działalności Państwa firmy, jak między innymi:

  • systemy pierwszej pomocy i ewakuacji pracowników
  • poprawność i aktualność badań pracowników
  • prawidłowość dokumentacji BHP
  • bezpieczeństwo korzystania z maszyn i urządzeń
  • poprawność obecnie wdrożonego systemu BHP
  • prewencja wypadków podczas pracy

Realizując audyt BHP Łódź możemy zaoferować także profesjonalne i kompleksowe szkolenie dla pracowników firmy, niezależnie od stanowiska, na jakim są oni zatrudnieni.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebne narzędzia

Abyśmy mogli przeprowadzić skuteczny audyt, potrzebować będziemy dostępu do wszelkich danych w badanych przez nas obszarach, oraz do wszelkich wykorzystywanych w firmie pomieszczeń oraz urządzeń. Podczas audytu bhp na miejscu powinny być osoby kierującego kontrolowanymi obszarami – dysponują bowiem one niezbędną wiedzą dotyczącą działań firmy, która może okazać się przydatna podczas przeprowadzania audytu.
Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Korzyści płynące z audytu BHP firmy

Profesjonalny audyt bhp Łódź ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim, pozwala on zrealizować ciążący na pracodawcy obowiązek przeprowadzania regularnych kontroli bezpieczeństwa i higieny pracy. Sprawi też, że firma będzie znacznie bezpieczniejszym miejscem dla wszystkich pracowników. Pozwoli to między innymi zminimalizować ryzyko niebezpiecznych wypadków w trakcie pracy. Pamiętać należy, że finansowe konsekwencje ewentualnych nieprawidłowości mogą być poważne.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry