Nadzór BHP Łódź

Nadzór BHP Łódź

Bezpieczeństwo i higiena pracy jest ważna w każdym zakładzie. Dzięki temu można zadbać o pełne bezpieczeństwo zdrowia i życia wszystkich pracowników. Istotna jest zatem nie tylko znajomość poszczególnych zasad, ale także umiejętność korzystania z tej wiedzy w praktyce w czym pomaga oferowana przez nas usługa nadzoru BHP.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Kompleksowy nadzór BHP Łódź

W każdym zakładzie pracy możemy przeprowadzać kompleksowy nadzór w zakresie BHP. Bez względu na to, czego konkretnie dotyczy inwestycja na terenie Łodzi. Reprezentujemy wszystkie osoby, które biorą udział w procesie budowlanym: od inwestorów po firmy podwykonawcze.

Naszym głównym celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa podczas wykonywanej pracy. Chcemy, by każdy zakład mógł pochwalić się, że nie występują w nim żadne wypadki przy pracy. Zachowujemy najwyższe standardy, dzięki czemu jesteśmy jednymi z lepszych profesjonalistów działających na terenie Łodzi.

Zakres nadzór BHP Łódź

Nasz zespół pracuje nad wieloma inwestycjami, w tym nad:

  • Pracami budowlanymi
  • Budowaniem farm wiatrowych
  • Budowaniem hal paliw alternatywnych
  • Budową elektrociepłowni
  • Usuwaniem drzew i krzewów
  • Oraz wieloma innymi projektami
Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co obejmuje nadzór BHP?

Możemy nadzorować poszczególne etapy pracy np. prace techniczne w zakładach produkcyjny, budowy liniowe i kubatorowe. Nasze usługi oferujemy przez całą dobę, a możemy zjawiać się jedynie przy pracach, które są szczególnie niebezpieczne.

Co obejmuje nadzór BHP?

W ramach nadzoru BHP w Łodzi zajmujemy się przeprowadzaniem ciekawych szkoleń dla pracowników z BHP, PPOŻ i udzielania pierwszej pomocy. Dbamy o to, by każde zajęcia były ciekawe dla uczestników. Wykorzystujemy przy tym najnowsze rozwiązania technologiczne jak np. wirtualną rzeczywistość.

Możemy także weryfikować dokumentację pracowniczą, nadzorować ogólną dokumentację, a także opiniować codziennych pozwoleń na pracę.

Naszym najważniejszym celem jest bowiem zadbanie o to, by każdy zakład pracy był miejscem w pełni bezpiecznych dla pracowników.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Jak rozumiemy nadzór BHP?

Jako zespół jesteśmy świadomi tego, jak bardzo ważne jest zadbanie o bezpieczeństwo pracy każdego pracownika i całej firmy. Dlatego właśnie poważnie podchodzimy do każdego zleconego nam zadania.

Dzięki współpracy z nami nie będziesz musiał zastanawiać się, czy Twoja firma spełnia normy bezpieczeństwa. Te kwestie pozostaną po naszej stronie. Twoim zadaniem będzie za to zadbanie o realizację danego zlecenia w terminie.

Korzyści ze współpracy z nadzorem BHP Sela

W naszym zespole znajdziesz jedynie doświadczonych specjalistów BHP, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i kwalifikacje. Wiedzą, jak dobrze doradzać, wyjaśniać i szukać skutecznych rozwiązań, które sprawdzą się w Twojej firmie.

W wypadku gdy opiekun Twojej firmie zachoruje lub z innego powodu będzie nieobecny, zapewnimy Ci odpowiednie zastępstwo. Dzięki czemu Twoja firma będzie mogła działać bez przerwy.

Ponadto organizujemy dni bezpieczeństwa, które mogą wzmacniać kulturę bezpieczeństwa w Twoim zespole. Wspieramy się tez na wszystkich etapach pracy już do chwili planowania inwestycji.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top