Obsługa BHP Łódź

Obsługa BHP Łódź

Ważne jest to, by w każdym miejscu zachowywać zasady BHP. Dzięki temu można zapewnić bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki pracy swoim pracownikom. Nasza firma można zapewnić odpowiednie przeszkolenie z zakresu BHP, udzielania pierwszej pomocy, a także szkoleń PPOŻ.
Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsorcing

Czym jest outsourcing - obsługa BHP Łódź

Nasza firma stawia sobie za cel zadbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy w każdym miejscu. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro pracowników i pracodawcy. Staramy się znaleźć wszelkie luki, by praca w danym zakładzie przynosiła samą przyjemność bez ryzykowania życia i zdrowia.

Z nasza pomocą możesz zadbać o to, by Twój biznes rozwijał się w pełni bezpiecznie. A Ty będziemy mógł skupić się na najważniejszych sprawach.

W ramach outsourcingu wykonujemy kilka usług:

  • Wykonujemy audyt firmy – sprawdzamy jakie są potrzeby firmy, jak na chwilę obecną wygląda stan bezpieczeństwa
  • Przeprowadzamy rozmowy z osobami, które są kluczowe w firmie
  • Wspólnie z Toba ustalamy główny cel i zakres odpowiedzialności
  • Na koniec przedstawiamy nasza propozycję zmian i pomaga we wprowadzeniu ich w firmie

Czym naszym zdaniem jest outsourcing?

Obsługa BHP Łódź może zostać przeprowadzona w każdej firmie. Wszędzie bowiem jest istotne to, by praca nie wiązała się z ryzykiem oraz by jak najbardziej zniwelować wszelkie zagrożenia życia i zdrowia.

Nawet jeśli w firmie jest tylko jeden pracownik, warto przeprowadzać szkolenia z zakresu BHP i dbać, by wszelkie zasady bezpieczeństwa i higieny pracy były zachowane. W przypadku tak małych firm przyda się regularna, doraźna pomoc. Kompleksową zalecany jednak w przypadku firm zatrudniających co najmniej 10 osób.

Podczas współpracy z firmą współpracujemy nie tylko z pracodawcą, ale także z pracownikami. Staramy się zadbać o wszelkie aspekty, które mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa pracy. Jednym zdaniem: naszą misją jest dbanie o BHP w każdym miejscu.

Sela BHP - outsorcing
Sela BHP - dokumentacja BHP

Obsługa bhp Łódź z Sela BHP Team – dlaczego warto?

Firmy, które miały okazję z nami współpracować, przekonały się, że warto. Dlaczego?

  • Wdrażamy wszelkie standardy bezpieczeństwa, dzięki czemu pomagamy w zadbaniu o bezpieczeństwo danych i informacji cennych dla firmy
  • Jeśli Twój opiekun będzie nieobecny (np. w przypadku urlopu), zapewniamy zastępstwo, dzięki czemu nie będzie przerwy w opiece nad firmą
  • Zawsze dbamy o to, by dostarczać pełen pakiet wiedzy z zakresu BHP – zależy nam na tym, by każda firma była bezpiecznym miejscem dla pracownika i pracodawcy
  • Prowadzimy szkolenia – dbamy o to, by nie były to nudne i monotonne wykłady. Zawsze przygotowujemy ciekawy scenariusz szkolenia, dzięki czemu pracownicy wychodzą z niego z nową dawką wiedzy
  • Podczas prowadzenia szkoleń korzystamy z wielu rozwiązań technologicznych np. wirtualnej rzeczywistości
  • Specjalista BHP zadba w pełni o Twoją firmę – będzie przeprowadzał audyt, doradzi, przypomni, a także będzie motywował do wprowadzania dobrych zmian w firmie.

Staramy się, by każdy zakład pracy stał się miejscem, do którego pracownicy będą chcieli wracać.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top