BHP Kraków

Usługi BHP w Krakowie i okolicach

Nasza firma może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w gwarantowaniu klientom najwyższego standardu usług BHP. Wspieramy pracodawców z Krakowa i okolicznych miejscowości w uświadamianiu personelowi znaczenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Po rozpoznaniu potrzeb kadrowych wstępne i okresowe szkolenia BHP uzupełniamy o specjalistyczne kursy zawodowe. 

W ramach współpracy zajmujemy się prowadzeniem dokumentacji, jak również wykonujemy audyt zgodności systemu BHP i ochrony ppoż. z aktualnymi rekomendacjami i regulacjami prawnymi. Dzięki odpowiednim certyfikatom nasi pracownicy mogą zapewnić także nadzór na terenie budowy lub w zakładzie produkcyjnym.

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zatroszczymy się o kompletność dokumentacji w Twojej firmie

Wiemy, że prowadzenie dokumentacji firmowej może być uciążliwym obowiązkiem. W ramach współpracy z partnerami biznesowymi specjaliści Seli zajmują się ewidencjonowaniem danych z zakresu BHP oraz ochrony przeciwpożarowej. 

Dbamy o kompletność rejestrów BHP, służymy pomocą w opracowywaniu instrukcji i programów szkoleniowych, uwzględniając profil działalności danego zakładu pracy. Porządkujemy dokumenty i przeprowadzamy ich digitalizację, zabezpieczając w ten sposób firmę przed niepożądaną utratą danych.

Zorganizujemy szkolenia w trybie stacjonarnym i zdalnym

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w organizacji szkoleń BHP dla zakładów pracy. Nasze szkolenia wstępne i okresowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród pracodawców poszukujących najwyższego standardu obsługi. Swym priorytetem czynimy wysoką atrakcyjność oraz przystępność przekazywanej wiedzy. Zapewniamy partnerom biznesowym wybór formy szkoleń, oferując kształcenie w trybie stacjonarnym i zdalnym

Podążamy z duchem czasu, wykorzystując w szkoleniu pracowników systemy teleinformatyczne. Nasza autorska platforma e-learningowa znamBHP.pl to bardzo intuicyjne narzędzie samokształcenia kierowanego.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Planowanie

Wykonamy audyt i zaproponujemy konkretne rozwiązania

Specjalizujemy się w audycie bezpieczeństwa we wszystkich obszarach funkcjonowania organizacji. Ocenimy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy, jak również prawidłowość wdrożonych rozwiązań w ochronie przeciwpożarowej. Nasza wnikliwa kontrola obejmuje nie tylko dokumentację i stan techniczny urządzeń, ale także czynnik ludzki

Koncentrujemy się więc na obserwacji pracowników podczas wykonywania obowiązków, co daje nam wiedzę na temat realnych zagrożeń w środowisku pracy. Szczegółowy audyt pozwala zdiagnozować obszary wymagające działań naprawczych. Raport pokontrolny nie wieńczy jednak naszej współpracy z klientem. Wspieramy pracodawców także na etapie wdrażania zarekomendowanych rozwiązań.

Gwarantujemy wsparcie doświadczonych koordynatorów BHP

Prowadzenie zakładu produkcyjnego lub realizowanie inwestycji budowlanej wymaga skoordynowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem. Warto powierzyć to zadanie profesjonalistom w swojej dziedzinie, by uniknąć nieprawidłowości. Zespół Seli składa się z ekspertów, których wysokie kwalifikacje poświadczają liczne certyfikacje. Jeśli jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą lub podwykonawcą, zapewnimy Ci kompleksowy nadzór nad bezpieczeństwem na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego. Jesteś właścicielem zakładu produkcyjnego? Nasi koordynatorzy będą kontrolować stan BHP i ochronę przeciwpożarową w Twoim środowisku pracy.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top