Audyt BHP Kraków

Audyty BHP w Krakowie i okolicach

Świadczymy specjalistyczne wsparcie w ramach audytów BHP w przedsiębiorstwach. Prowadzisz firmę w Krakowie lub w okolicznych miejscowościach i poszukujesz specjalisty, który wnikliwie oceni warunki pracy? Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z eksperckiego wsparcia Seli! Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół przeprowadzi kompleksową ocenę stanu bezpieczeństwa, uwzględniając wszystkie aspekty funkcjonowania Twojej organizacji. Zwrócimy uwagę na warunki pracy, przygotowanie poszczególnych stanowisk i sprawdzimy właściwość działań podjętych na rzecz minimalizacji czynników ryzyka i potencjalnych zagrożeń. Ocenimy system ochrony przeciwpożarowej oraz stan techniczny i aktualność przeglądów sprzętów wchodzących w skład parku maszynowego. Przedmiotem kontroli podczas audytów jest również analiza dokumentacji firmowej pod kątem jej zgodności z obowiązującymi przepisami. Kompleksowy audyt pozwoli Ci wykryć najbardziej newralgiczne obszary, które wymagają interwencji i wdrożenia działań naprawczych.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Audyt BHP w firmach produkcyjnych

Audyt BHP to doskonałe rozwiązanie, które przedstawia stan bezpieczeństwa i realne warunki zatrudnienia w każdym zakładzie pracy. Z uwagi na szereg korzyści dla pracodawcy i pracownika, jego przeprowadzanie rekomenduje się więc we wszystkich sektorach rynkowych. Profesjonalne audyty są szczególnie polecaną metodą diagnozowania nieprawidłowości w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Uwaga audytorów koncentruje się na przebiegu pracy na liniach produkcyjnych i ocenie zgodności wykonywanych obowiązków z przepisami BHP. Kontrole pozwalają zweryfikować zasady gospodarowania środkami ochrony indywidualnej oraz poprawność ich użytkowania w zgodzie z przeznaczeniem. Nieodzownym elementem audytu w firmach produkcyjnych jest również ocena stanu technicznego parku maszynowego. Weryfikacja aktualności przeglądów czy uprawnień pracowników do obsługi maszyn minimalizuje ryzyko wypadków przy pracy.

Prowadzisz przedsiębiorstwo produkcyjne i potrzebujesz audytu bezpieczeństwa? Skontaktuj się z naszą firmą, a my zapewnimy Ci usługi dostosowane do Twoich oczekiwań!

Rola audytu BHP w optymalizacji kosztów działalności

Raport z audytu BHP jest niezwykle istotnym dokumentem, który przedstawia bilans działalności zakładu pracy. Wnikliwa kontrola wskazuje mocne strony przedsiębiorstwa i zwraca uwagę na wszelkie nieprawidłowości i newralgiczne obszary, które wymagają interwencji w perspektywie krótko- i długoterminowej. Wdrożenie rekomendowanych przez audytorów rozwiązań ma usprawnić system zarządzania bezpieczeństwem w organizacji. Wiedza, pozyskana dzięki rzetelnemu audytowi BHP, inicjuje zmiany w kierowaniu zasobami ludzkimi i służy optymalizacji procesów produkcyjnych i technologicznych. Minimalizuje tym samym ryzyko niepożądanych zdarzeń oraz potencjalnych skutków w postaci pogorszenia sytuacji finansowej firmy.

Poszukujesz sposobu na optymalizację kosztów działalności w swojej firmie? Zdecyduj się na kompleksowy audyt stanu bezpieczeństwa!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top