Obsługa BHP Kraków

Obsługa BHP w Krakowie i okolicach

Od wielu lat z powodzeniem wdrażamy najwyższe standardy bezpieczeństwa w przedsiębiorstwach z różnych branż działających na terenie całej Polski. W naszej ofercie mieści się również profesjonalna obsługa BHP podmiotów z Krakowa lub ościennych miejscowości. Zakres usług jest każdorazowo dostosowywany do aktualnej sytuacji firmy, profilu jej działalności oraz etapu rozwoju. W ramach zewnętrznej obsługi BHP zapewniamy kompleksowe wsparcie nie tylko małym i średnim firmom, ale także dużym podmiotom. 

W zależności od bieżących potrzeb ze wsparcia ekspertów Seli mogą skorzystać również mikroprzedsiębiorcy, którzy z uwagi na małą skalę działalności nie mają potrzeby tworzenia odrębnego stanowiska dla specjalisty ds. BHP. Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów czynią ofertę Seli najlepszym wyborem także dla dużych firm, które zgodnie z literą prawa mają obowiązek zatrudnienia specjalisty ds. BHP. Wspieramy wewnątrzzakładową służbę BHP oraz koordynujemy jej działania – wszystko w trosce o najwyższy poziom bezpieczeństwa!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Jakie usługi wchodzą w skład outsourcingu BHP?

Outsourcing BHP obejmuje kompleksową obsługę wszystkich wymiarów bezpieczeństwa przez zewnętrzną firmę. W jego skład wchodzą:

  • analiza i ocena ryzyka zawodowego – pomiary środowiska pracy, identyfikacja zagrożeń występujących na poszczególnych stanowiskach;
  • szkolenia BHP – organizacja szkoleń dla pracowników oraz kadry zarządzającej;
  • prowadzenie dokumentacji – weryfikacja dokumentów pracowników, sporządzanie raportów pokontrolnych, prowadzenie rejestru czynników szkodliwych czy rejestru wypadków, opracowywanie dokumentacji powypadkowej;
  • kontrole i audyty – analiza środowiska pracy, identyfikacja i niwelacja wąskich gardeł w systemie zarządzania bezpieczeństwem;
  • wdrażanie procedur bezpieczeństwa – opracowywanie ogólnych zasad polityki BHP obowiązujących w zakładzie pracy, z uwzględnieniem specyfiki działalności;
  • doradztwo i wsparcie w zakresie BHP – udzielanie eksperckiej porady pracownikom i kadrze zarządzającej w kwestiach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Zachowujemy wszelką dbałość o zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa w ramach obsługi zewnętrznej! Dołącz do grona zadowolonych klientów Seli!

Współpraca służby BHP z pracodawcą

Współpraca służby BHP z pracodawcą jest kluczowym elementem skutecznego zarządzania bezpieczeństwem i higieną w miejscu pracy. Ścisła kooperacja obu podmiotów jest wymagana zarówno na etapie opracowywania polityki BHP i instrukcji postępowania, jak i podczas pomiarów środowiska pracy i identyfikacji potencjalnych czynników ryzyka. Pracodawca jest odpowiedzialny za zgłaszanie przedstawicielowi służby BHP wszelkich nieprawidłowości i aktualnych potrzeb firmy. Specjalista ds. BHP powinien zaś natychmiast powiadomić właściciela o zagrożeniach i wnioskować o wstrzymanie działalności firmy w wymagających tego sytuacjach. Warto podkreślić, że kooperacja służby BHP oraz właściciela zakładu pracy umożliwia trafną identyfikację wąskich gardeł w systemie zarządzania bezpieczeństwem. Pozwala tym samym na podjęcie działań w najbardziej newralgicznych obszarach i usunięcie wszystkich czynników ryzyka, które w perspektywie krótko- lub długoterminowej mogą generować zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi, powodować straty materialne i wpłynąć negatywnie na funkcjonowanie całej organizacji, jej pozycję konkurencyjną oraz wizerunek w otoczeniu.

Chcesz wiedzieć, czy stan BHP i ochrony ppoż. w Twojej firmie odpowiada najnowszym rekomendacjom? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy eksperta!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top