BHP Kielce

Usługi BHP w Kielcach i okolicach

Oferujemy naszym partnerom biznesowym rozbudowany pakiet usług BHP. Jeśli prowadzisz firmę w Kielcach lub w okolicznych lokalizacjach i interesuje Cię wsparcie z zakresu BHP lub ochrony przeciwpożarowej, zachęcamy do kontaktu. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń BHP i kursów zawodowych, a także prowadzimy dokumentację zakładów pracy. 

Wykonujemy szczegółowe audyty i zabezpieczamy przebieg inwestycji w ramach nadzoru BHP.

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Czuwamy nad zgodnością dokumentacji firm z wymogami

Dokumentacja w zakładach pracy musi być prowadzona w zgodzie z oczekiwaną metodologią i spełniać wymogi formalne. Wspieramy przedsiębiorców w poprawnym dokumentowaniu stanu BHP oraz systemu ochrony przeciwpożarowej. Po zapoznaniu się ze specyfiką i profilem działalności firmy nasi specjaliści pomagają w opracowywaniu polityki BHP oraz doradzają w kwestii tworzenia procedur postępowania w sytuacjach zagrożenia

Zajmujemy się ewidencjonowaniem danych pracowników oraz katalogujemy wyniki badań i pomiary. Kompletujemy i archiwizujemy dokumentację, przygotowując ją do ewentualnej kontroli zewnętrznej. 

Szkolenia w Seli to wszechstronne wsparcie edukacyjne

Wieloletnia obecność w branży daje nam wiedzę o różnorodności potrzeb szkoleniowych w zakładach pracy. Dążąc ich zaspokojenia, nie ustajemy w wysiłkach na rzecz sukcesywnego poszerzania naszej oferty szkoleniowej. Proponujemy klientom nie tylko wstępne i okresowe szkolenia BHP, ale również szkolenia z ochrony przeciwpożarowej oraz profesjonalne kursy pomocy przedmedycznej

Zapewniamy również wysoką jakość bardziej zaawansowanych usług szkoleniowych, wśród których warto wymienić szkolenia z pracy na wysokości, szkolenia dla operatorów maszyn czy kursy z ergonomii pracy. Wszystkie są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy za cel obierają sobie każdorazowo wszechstronne kształcenie uczestników.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Planowanie

Ocenimy stan BHP w Twojej firmie i wdrożymy usprawnienia

W ramach specjalistycznego audytu zajmujemy się szczegółową oceną stanu bezpieczeństwa. Uwaga naszych ekspertów skupia się przede wszystkim na warunkach pracy w firmie, jak również na odpowiednim przygotowaniu stanowisk. Analizujemy potencjalne zagrożenia i czynniki ryzyka, a także właściwość procedur służących ich niwelacji. 

Poddajemy ocenie stopień bezpieczeństwa infrastruktury i stan techniczny urządzeń, a także sprawdzamy poprawność prowadzenia dokumentacji firmowej. Wnikliwość naszych kontrolerów pozwoli na zdiagnozowanie wszystkich luk w systemie bezpieczeństwa, a co za tym idzie – umożliwi podjęcie stosownych kroków na rzecz neutralizacji zagrożeń.

Nasz cel: minimalizacja ryzyka wypadków na budowie

W ramach nadzoru BHP priorytetem czynimy redukcję ryzyka wypadków w środowisku zatrudnienia. Proces budowlany jest obszarem działalności, który generuje różnorodne zagrożenia dla jego uczestników. Eksperckie wsparcie zespołu Seli pozwala koordynować przebieg prac w zgodzie z obowiązującymi standardami i przepisami prawa. Dzięki systematycznym kontrolom zadbamy o bezpieczeństwo pracowników i mienia. Zapewnimy inwestorowi, generalnemu wykonawcy czy podwykonawcy profesjonalne doradztwo z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top