Obsługa BHP Kielce

Obsługa BHP Kielce

BHP to zasady, które zwiększają bezpieczeństwo osób przebywających na terenie miejsca pracy oraz redukują czynniki tworzące zagrożenie dla zdrowia pracowników. Ich właściwe zdefiniowanie oraz zastosowanie to jedno z najważniejszych zadań do zrealizowania dla każdego przedsiębiorstwa.

Nasza firma organizuje szkolenia BHP oraz PPOŻ, pomagamy też w skutecznej edukacji udzielenia pierwszej pomocy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu kwalifikujemy ludzi w sposób profesjonalny i rzetelny. Posiadamy własną platformę do edukacji BHP on-line oraz szereg innych możliwości, z którymi powinieneś się zapoznać.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Odciążymy Cię w obowiązkach

Obsługa BHP Kielce zrealizuje kilka obowiązków Twojej firmy na zasadzie outsourcingu. Na czym dokładnie polega? Outsourcing to przejęcie niektórych zadań firmy przez specjalistów w danej dziedzinie i nadzorowanie ich, abyś Ty mógł skupić się na biznesie i rozwoju przedsiębiorstwa.

Zbadamy potrzeby oraz obecne schematy funkcjonowania BHP w Twoim zakładzie, porozmawiamy z pracownikami oraz ustalimy kluczowe cele, które od razu wpłyną na poprawę bezpieczeństwa. Służba BHP będzie dla Ciebie solidnym wsparciem również pod kątem informacyjnym. Powiadomimy Cię o zmianach w przepisach lub prawie oraz zadbamy, aby wszystkie działania były z nim zgodne.

Korzystając z naszej oferty outsourcingu zyskujesz czas oraz niezbędną wiedzę na temat skutecznego systemu BHP. Nasza kadra pełna jest doświadczonych i kompetentnych pracowników.

Zadbamy o prawidłową dokumentację

Polskie prawo nakazuje udokumentowania bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Nasza firma w profesjonalny sposób zadba o właściwą kartotekę Twojej firmy. Obsługa BHP Kielce stworzy potrzebne opisy i wytyczne dla właściwego funkcjonowania systemu bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. Niweluje to ryzyko niekorzystnej inspekcji organów prawnych takich jak Sanepid. Zaletą dokumentacji jest obniżenie ryzyka wypadków oraz wzrost świadomości o bezpieczeństwie wśród pracowników.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Usługi BHP świadczymy również na terenach budowy lub przy przebudowie zakładów. Przyświeca nam maksyma “0 wypadków przy pracy”, dlatego naszym celem jest zapewnienie warunków bezpieczeństwa oraz stworzenie standardów pracy na światowym poziomie, przy każdym stanowisku. Nadzory BHP obejmują budowy liniowe, kubaturowe, prace techniczne i wiele innych.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Właściwie przeprowadzony audyt

Niezależnie od profesji Twojego biznesu możemy zadbać też o jego profesjonalny audyt. Nasz zespół jest jednym z najlepszych w Polsce, o czym mówią rekomendacje wielu przedsiębiorców. Celami audytu jest sprawdzenie funkcjonujących już zasad BHP oraz ich udoskonalenie.

Zwracamy uwagę również na przepisy PPOŻ oraz na pakiety zaleceń i rekomendacji, aby udoskonalić przedsiębiorstwo. Nasz personel zwraca uwagę na właściwe funkcjonowanie maszyn, organizację stanowiska pracy oraz prawidłową konstrukcję prawa zakładu. Sprawdzimy też dokumentację, badania lekarskie, szkolenia czy obiekty budowlane.

Jak widzisz obsługa BHP Kielce wykona dla Ciebie szereg zadań, które znacząco podniosą jakość pracy w Twojej firmie. Skontaktuj się z nami, aby nie martwić się więcej o BHP w swoim przedsiębiorstwie.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry