Nadzór BHP Kielce

Nadzór BHP w Kielcach i okolicach

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksową obsługę w ramach nadzorów BHP nad budową. Od wielu lat wysokie kompetencje i doświadczenie członków naszego zespołu są nieocenionym wsparciem dla inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców, którzy prowadzą inwestycje w Kielcach lub w okolicznych miejscowościach. Priorytetem całego zespołu Seli jest zapewnienie wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego optymalnych warunków pracy oraz najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W związku z powyższym koordynujemy przebieg inwestycji budowlanej od prac przygotowawczych, aż po kolejne etapy robót właściwych. Czuwamy nad zgodnością dokumentacji i reprezentujemy klientów podczas kontroli zewnętrznych organów. W naszych działaniach kierujemy się standardami opracowanymi przez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, godnym zaufania w każdym wymiarze!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP nad pracami ziemnymi

Prace ziemne to obszar budownictwa o wysokim wskaźniku wypadkowości. Z uwagi na względnie duże ryzyko dla zdrowia i życia pracowników zalicza się je do kategorii prac szczególnie niebezpiecznych, rekomendując objęcie ich nadzorem BHP. Specjalista od BHP sporządza instrukcję bezpiecznego wykonywania robót, uwzględniając w tym zakresie specyfikę inwestycji oraz potencjalne zagrożenia. Przeprowadza wnikliwe rozpoznanie terenu i jego ukształtowanie oraz zachowuje dbałość o właściwe oznakowanie. Zleca zabezpieczenie ścian wykopów przed osuwiskami, projektując wejścia i zejścia w zgodzie z wymaganiami technicznymi. Ważnym elementem nadzoru BHP nad wykonywaniem robót ziemnych jest również dobór środków ochrony zbiorowej i indywidualnej, który wykonuje się przed rozpoczęciem robót właściwych. W zakresie czynności nadzorczych mieści się również wyznaczenie miejsc i warunków bezpiecznego składowania materiałów i narzędzi.

Zapewnimy specjalistyczny nadzór BHP nad pracami ziemnymi, gwarantując wszystkim wykonującym je pracownikom bezpieczeństwo na oczekiwanym poziomie!

Kiedy należy wyznaczyć koordynatora ds. BHP?

Zgodnie z obowiązującymi zapisami Kodeksu pracy w sytuacji, gdy na jednej budowie równolegle swoje obowiązki pełnią pracownicy zatrudnieni przez różnych pracodawców, pracodawcy ci są zobligowani do współpracy. Mając na uwadze dobro ogółu oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego są oni zobowiązani do ustalenia postępowania na wypadek pojawienia się zagrożeń dla zdrowia i życia pracowników. Powinni także nawzajem informować się o ryzyku i wspólnie dążyć do jego minimalizacji. W tej sytuacji regulacje prawne motywują również pracodawców do powołania koordynatora ds. BHP, który będzie sprawował nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy wszystkich osób zatrudnionych na terenie budowy.

Poszukujesz rzetelnego koordynatora ds. BHP na Twojej budowie? Skontaktuj się z nami i dołącz do grona klientów, którzy zapewnili sobie spokojny przebieg inwestycji!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top