Nadzór BHP Kielce

Nadzór BHP Kielce

Jesteśmy profesjonalistami, dla których priorytetem jest ludzkie zdrowie i życie. Właśnie dlatego celujemy w brak zdarzeń wypadkowych, dbając o eliminację czynników umożliwiających ich wystąpienie. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę pracy zakładów produkcyjnych, prac budowlanych, jak i wielu innych miejsc, gdzie można spotkać się z pracą o niebezpiecznym wymiarze.

Prowadzimy nasze działania w najwyższych standardach, które biorą swoje podstawy z Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Nasi specjaliści są doświadczonymi i wykształconymi profesjonalistami, którzy dobierani są pod względem osobowościowym, merytorycznym i językowym do danego zlecenia. W ten sposób możesz liczyć na sprawną i otwartą komunikację.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nasze doświadczenie

Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się nadzorem BHP w Kielcach, jak i wielu innych miejscowościach w Polsce. W tym czasie nasi specjaliści podejmowali się pracy przy różnych projektach, które pozwoliły im na zebranie kluczowego w tej pracy doświadczenia. Posiadamy wiedzę z zakresu nadzoru budowy liniowej i kubaturowej, jak również w obszarze funkcjonujących zakładów produkcyjnych.

Lata pracy pozwoliły nam na doświadczenie również w innych obszarach, a w tym w zakresie:

  • wycinek i usuwania drzew,
  • prac budowlanych,
  • budowy linii elektroenergetycznych i hal paliw alternatywnych,
  • stawiania nowych linii produkcyjnych,
  • budowy farm wiatrowych.

Co obejmuje nadzór BHP w Kielcach?

Nasi specjaliści zajmują się profesjonalną kontrolą wielu aspektów bezpieczeństwa, a wszystko to w oparciu o listę przeznaczoną do tego celu – w ten sposób każdy obszar zostanie odpowiednio zbadany i przeanalizowany. Kontrolujemy m.in.:
organizację stanowisk pracy,

  • teren, na którym prowadzone są prace,
  • stan techniczny urządzeń i maszyn biorących udział w pracy,
  • prawidłowości w oznaczeniach miejsca pracy,
  • porządek na placu budowy,
  • prawidłowości w stosowaniu indywidualnych środków ochrony.

W tym wszystkim zajmujemy się również liczną dokumentacją – IBWR, dokumentacją maszyn, urządzeń, jak i pozwoleniami na pracę. Organizujemy i prowadzimy codzienne spotkania BHP, na których analizowana jest aktualna sytuacja miejsca pracy i rozwiązania ewentualnych problemów. Wszystko to odbywa się we współpracy ze służbą BHP, jak i innymi jednostkami biorącymi udział w procesie budowy.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co nas wyróżnia?

W naszej firmie stawiamy na zatrudnianie profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Jednocześnie dbamy, aby ich umiejętności komunikacyjne stały na najwyższym poziomie – zarówno pod względem kultury osobistej, jak i posługiwania się językami obcymi. Gwarantujemy również zastępstwo w ramach nieprzewidzianych okoliczności.

Jesteśmy dostępni już od momentu planowania inwestycji i wykonujemy swoją pracę aż do czasu dokończenia projektu. Staramy się inicjować dodatkowe aktywności i politykę bezpieczeństwa w każdym miejscu pracy. Wszystko to łączymy z dbałością o zadowolenie z naszych usług, konsultując ten aspekt z naszymi klientami.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry