Audyt BHP Kielce

Audyt BHP Kielce

W świetle przepisów na każdym pracodawcy ciąży obowiązek zapewnienia swoim pracownikom bezpiecznych warunków pracy. Aby sprawdzić, czy firmowa polityka BHP jest właściwa, warto poprosić o audyt BHP Kielce. Poniższy artykuł wyjaśni, dlaczego warto zwrócić się o pomoc do Sela BHP. Wyjaśniony zostanie także przebieg takiej procedury. Zapraszamy do lektury!

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Kogo powinien zainteresować audyt?

Każdy pracodawca ma prawny obowiązek troski o bezpieczeństwo pracowników. Dlatego nasz audyt BHP Kielce powinien budzić zainteresowanie każdego przedsiębiorstwa. W zależności od potrzeb audyt będzie analizą już istniejącej polityki BHP lub wsparciem w jej budowaniu.

W jakim celu prowadzi się audyt BHP Kielce?

Analiza stanu wyjściowego nie jest celem samym w sobie. Jest ona jedynie narzędziem, za pomocą którego dążymy do finalnego celu. Jest nim wykorzystanie naszej specjalistycznej wiedzy do stworzenia właściwych rekomendacji. To z ich pomocą nasi Klienci poprawiają bezpieczeństwo swoich pracowników. Stają się także atrakcyjnymi pracodawcami dzięki standardom lepszym niż u konkurencji.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Kto przeprowadzi audyt BHP Kielce?

Nasze zespoły audytorskie składają się wyłącznie z najlepszych specjalistów na rynku. Nasi fachowcy z zakresu BHP, bezpieczeństwa pożarowego oraz inspekcji pracy mogą pochwalić się kierunkowym wykształceniem oraz stałym rozwojem zawodowym. Dzięki temu nasze usługi prowadzą do osiągnięcia światowych standardów.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co sprawdza audyt BHP Kielce?

Jest to niezwykle kompleksowa usługa. Zatrudniamy audytorów wyspecjalizowanych w poszczególnych polach. Dzięki temu każdy aspekt BHP w firmie Klienta poddawany jest jednej z najlepszych analiz na rynku.

Nasze działania obejmują przede wszystkim przegląd dokumentacji BHP. Wysłani do Klienta audytorzy weryfikują zwłaszcza instrukcje BHP. Kryteriami oceny są zgodność ze standardami, a także ich zrozumiałość dla pracowników. Analizie podlegają także oceny ryzyka, gospodarowanie środkami ochronnymi, a także akta osobowe kilku losowo wybranych pracowników. Taką samą procedurę przeprowadzamy względem ich dokumentacji medycznej.

W zakresie pierwszej pomocy nasi fachowcy sprawdzają stan i zawartość apteczek, a także sprawdzają adekwatność przeszkolenia osób wyznaczonych do udzielania pomocy w wypadkach.

Nasi specjaliści techniczni wykorzystają swoją szeroką wiedzę, by przyjrzeć się maszynom Klienta. Drobiazgowej analizie poddadzą jakość ich dokumentacji technicznej, historii serwisowania, a także sam stan techniczny. Ocena stanu technicznego dotyczy także całego budynku – tak biur, jak i hal produkcyjnych czy magazynów.

Jeśli w przeszłości miały miejsce wypadki, badamy ich dokumentację. Dzięki swojemu doświadczeniu i profesjonalizmowi jesteśmy w stanie skutecznie namierzyć i usunąć przyczyny. Przyjrzymy się także czynnikom szkodliwym, aby zmniejszyć ich wpływ na pracowników.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co po audycie?

Audyt kończymy przedstawieniem klientowi szeregu rekomendacji, które pomożemy wdrożyć. Rekomendacje są uzasadnione bardzo szczegółowym raportem stanowiącym ostateczny dowód naszej fachowości.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry