Audyt BHP Kielce

Audyty BHP w Kielcach i okolicach

Kilkunastoletnia obecność w branży to atut, który decyduje o naszej przewadze na tle innych podmiotów prowadzących audyty BHP. Współpraca z przedsiębiorcami z różnych sektorów gospodarki zapewniła nam bogate doświadczenie, którym z chęcią podzielimy się w ramach współpracy z zakładami pracy z Kielc i okolic. Oferujemy naszym obecnym i przyszłym partnerom biznesowym kompleksowe wsparcie w usprawnianiu ich systemu bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. Diagnozujemy wszelkie nieprawidłowości w każdym obszarze funkcjonowania organizacji, przedstawiając w szczegółowym raporcie wykaz propozycji rozwiązań z określeniem ich priorytetu. Podczas wdrażania modyfikacji służymy także klientom eksperckim wsparciem.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Co obejmuje audyt BHP w zakładzie pracy?

Audyt BHP obejmuje kompleksową ocenę systemu bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. W jego przebiegu sprawdza się warunki pracy panujące w pomieszczeniach i na poszczególnych stanowiskach, jak też stan techniczny urządzeń obsługiwanych przez personel. Audytor zajmuje się również weryfikacją aktualności i kompletności dokumentacji firmowej. Przedmiotem jego zainteresowania są akta pracownicze, dokumentacja dotycząca szkoleń i badań, a także dokumentacja związana z oceną ryzyka zawodowego. Ocenia również skrupulatnie instrukcje, ewidencję i dokumentację wypadków przy pracy. Audyt służy również ocenie obowiązującego w organizacji systemu pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej, w tym procedur ratowniczo-gaśniczych i zasad ewakuacji z budynku.

Potrzebujesz kompleksowego audytu BHP w miejscu pracy lub kontroli wybranego obszaru działalności swojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań!

Audyt BHP a zgodność z przepisami prawa

Celem audytu BHP jest ocena warunków pracy pod względem wymogów formalno-prawnych. Podczas kontroli audytor sprawdza zatem przestrzeganie przepisów przez pracowników oraz bezpieczeństwo stanowisk pracy. Ważnym elementem każdej kontroli przedsiębiorstwa jest sprawdzanie dokumentacji BHP. Weryfikacji podlega pełna dokumentacja systemu zarządzania bezpieczeństwem w organizacji: regulamin wewnętrzny, instrukcje BHP oraz metodologia pomiarów czynników ryzyka. Audytor kontroluje akta pracownicze, koncentrując się na aktualności szkoleń, badań lekarskich oraz uprawnień do wykonywania konkretnych zadań (np. obsługi sprzętu). Ocenia również dokumentację dotyczącą obiektu oraz stanu technicznego parku maszynowego. Zwraca baczną uwagę na terminy przeglądów technicznych i konserwacyjnych. Ważnym elementem audytu w zakładzie pracy jest kontrola dokumentacji powypadkowej, jej kompletności oraz transparentności.

Chcesz sprawdzić, czy Twój zakład pracy spełnia wszystkie wymogi formalno-prawne? Zdecyduj się na profesjonalny audyt BHP pod czujnym okiem ekspertów!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top