BHP Katowice

Usługi BHP w Katowicach i okolicach

Interesują Cię zróżnicowane usługi BHP w Katowicach lub w okolicznych miejscowościach? Firma Sela to gwarancja najwyższego standardu obsługi! Świadczymy usługi outsourcingu, odciążając pracodawców w czasochłonnych obowiązkach związanych z zarządzaniem systemem bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Oferujemy naszym partnerom biznesowym standardowe szkolenia BHP i profesjonalne kursy zawodowe. 

W ramach współpracy lub jednorazowego zlecenia przeprowadzamy wnikliwy audyt oraz występujemy w roli koordynatora BHP w nadzorze nad procesem budowlanym. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Kompletność dokumentacji to nasza specjalność!

Prowadzenie dokumentacji BHP to obowiązek każdego pracodawcy. Jakiekolwiek niedopatrzenia w tym zakresie wiążą się z szeregiem sankcji. Pracownicy Seli to specjaliści z bogatym doświadczeniem w dokumentowaniu stanu BHP i ochrony ppoż. w zakładach pracy. 

Zadbamy o kompletność i aktualność dokumentacji. Stworzymy formalną podbudowę systemu zarządzania bezpieczeństwem, sporządzając raporty, instrukcje czy programy szkoleń. Zajmiemy się ewidencjonowaniem wyników badań i pomiarów, a także opracujemy dokumentację powypadkową. 

Szkolimy z wykorzystaniem nowych technologii!

Prowadzimy wstępne i okresowe szkolenia BHP na najwyższym poziomie! Dążąc do zapewnienia naszym klientom pełnej satysfakcji, prowadzimy szkolenia zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego. 

Nasza autorska platforma e-learningowa znamBHP.pl to doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy poszukują elastycznej formy szkoleń. Racjonalizacja kosztów, oszczędność czasu, duży wybór materiałów oraz ich atrakcyjność – to tylko niektóre zalety samokształcenia kierowanego. 

Usługi BHP - Elearning
Sela BHP - nadzory BHP

Nasze audyty to gwarancja wysokiej jakości!

Kompleksowe działania audytorskie mają na celu weryfikację zgodności pomiędzy przepisami i regulacjami prawnymi a ich faktycznym przestrzeganiem w zakładzie pracy. Podczas kontroli sprawdzamy aktualność szkoleń pracowniczych, opinii lekarskich oraz ważność przeglądów technicznych sprzętów wchodzących w skład parku maszynowego

Audyt BHP pozwala na optymalizację kosztów związanych z działalnością firmy, minimalizując ryzyko wypadków pracowniczych i determinowanych tym wydatków na postępowania odszkodowawcze. Kontrolę każdorazowo finalizuje szczegółowy raport, w którym rekomendujemy pracodawcom działania naprawcze.

Czuwamy nad bezpieczeństwem na placu budowy!

Prace budowlane cechują się wysokim wskaźnikiem wypadkowości i mnogością czynników ryzyka. W ramach nadzoru BHP na budowie oferujemy kontrolę stanu bezpieczeństwa w przebiegu każdej fazy inwestycji. Oceniamy poziom BHP pod kątem przystosowania terenu, sprawności sprzętu i przygotowania personelu do wykonywania obowiązków zawodowych. Prowadzimy cykliczną weryfikację stanu BHP oraz systemu ochrony przeciwpożarowej w kontekście zgodności pomiędzy stanem oczekiwanym a faktycznym. W nadzorze BHP nad budową kierujemy się standardami wypracowanymi w ramach Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Usługi BHP - Audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top