Nadzór BHP Katowice

Nadzór BHP Katowice

Jesteśmy niekwestionowanym liderem branży BHP na polskim rynku. W ciągu swojej wieloletniej historii obsługiwaliśmy Klientów z każdej możliwej branży. Dlatego nie boimy się żadnych zleceń. Nasz zespół składa się wyłącznie ze specjalistów najwyższej klasy. Posiadają oni odpowiednie wykształcenie, doświadczenie i stale podnoszą poziom swoich kwalifikacji. Dzięki temu mogą zapewniać naszym Klientom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Jesteśmy nastawieni na potrzeby naszych Klientów. Dlatego w trakcie współpracy regularnie sprawdzamy poziom ich zadowolenia, aby stale zwiększać poziom naszych usług. Dodatkowo Klienci mają pełną kontrolę nad tym, co obejmuje nasz nadzór BHP Katowice. Może być to kompleksowy nadzór 24/7, lecz także piecza jedynie nad wybranymi obszarami budowy. W kwestii płatności jesteśmy bardzo elastyczni. W razie jakichkolwiek komplikacji można przesunąć opłatę za nasz nadzór BHP Katowice.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Na czym polega nasz nadzór BHP Katowice?

Jest to jedna z najbardziej kompleksowych usług na całym rynku. Ze względu na swoje doświadczenie i profesjonalizm nie mamy sobie równych w zakresie nadzoru. Pracujemy według kryteriów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Co obejmuje nasz nadzór BHP?

Nasz nadzór BHP Katowice obejmuje przede wszystkim przeprowadzenie szkoleń wstępnych. Bez nich niemożliwe jest rozpoczęcie pracy na placu budowy. Dzięki swojej szerokiej wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy, że wyszkoleni przez nas pracownicy osiągną najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki nam pozna on między innymi zasady skutecznej ewakuacji, reagowania na zagrożenia, a także ochrony przeciwpożarowej. Prowadzimy także codzienne spotkania informacyjne BHP, aby pracownicy byli stale zorientowani w sytuacji na placu.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Opiniujemy także codzienne pozwolenia na pracę. Z pomocą doświadczenia i wiedzy natychmiastowo wykrywamy wszelkie nieprawidłowości. Dzięki temu na placu budowy nie znajdzie się żaden pracownik, który nie powinien tam być. Aby temu zapobiegać, sprawdzamy także, czy pracownicy nie wykonują swoich obowiązków pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Pracownicy podlegają również kontroli pod kątem aktualności badań lekarskich, uprawnień i szkoleń.

Sela BHP - audyty

Nadzór nad dokumentacją

Opiekujemy się także wszelką dokumentacją na placu budowy. Sporządzamy dzienne, tygodniowe oraz miesięczne raporty z nadzór BHP Katowice. Przygotowujemy także wymagane przez polskie prawo Instrukcje Bezpiecznego Wykonywania Robót dla firm podwykonawczych. Kładziemy nacisk na ich zrozumiałość, dzięki czemu pracownicy będą w stanie się do nich w pełni zastosować.

Codziennie dokonujemy wnikliwej kontroli bezpieczeństwa na placu budowy. W oparciu o naszą kompleksową listę kryteriów sprawdzamy między innymi bezpieczeństwo stanowisk pracy, jakość terenu, stan techniczny wszelkich maszyn i sprzętu, weryfikujemy realizację zaleceń pokontrolnych, oznaczenie terenu wykonywanych robót. Jeśli wykryjemy jakiekolwiek nieprawidłowości, natychmiast badamy przyczyny i zapobiegamy wystąpieniu problemów w przyszłości.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top