Audyt BHP Katowice

Audyt BHP Katowice

Bezpieczeństwo oraz higiena pracy to absolutny priorytet w każdej branży. Aby zweryfikować swoje standardy BHP, warto sięgnąć po audyt BHP Katowice. Z poniższego artykułu można poznać zalety takiej usługi świadczonej przez firmę Sela BHP. Zapraszamy do lektury!

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dlaczego Sela BHP?

Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, którzy nie mają sobie równych. Oferujemy kompleksowe wsparcie BHP od bardzo wielu lat. W ciągu swojej historii udzielaliśmy pomocy podmiotom w każdej branży. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w każdym zakładzie pracy.

Dla zapewnienia najwyższej jakości naszych usług zatrudniamy wyłącznie specjalistów z odpowiednim stażem i wykształceniem. Staramy się także, aby stale podnosili swoje kwalifikacje. Dzięki temu nasz audyt BHP Katowice będzie prowadzony wedle światowych standardów.

Dla kogo jest audyt BHP Katowice?

Nie wykluczamy żadnej firmy z grona potencjalnych klientów. Jesteśmy w stanie pomóc zarówno mikroprzedsiębiorstwom jak i wielkim firmom. Nasz audyt BHP Katowice może pomóc zarówno firmom pragnącym zweryfikować swoje BHP jak i dopiero budującym swoją politykę bezpieczeństwa.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co obejmuje audyt?

Nasz audyt BHP Katowice to usługa kompleksowa. Nie pominiemy żadnego aspektu. Nasi doświadczeni audytorzy będą w stanie wnikliwie i fachowo ocenić każdą składową polityki BHP w firmie, która zechciała poddać się audytowi.

W ramach audytu nasz zespół audytorski musi uzyskać pełny dostęp do pomieszczeń i dokumentacji Klienta. Miłym dodatkiem będzie także podanie pomocnej dłoni przez jego kadrę zarządzającą. Ich wiedza i znajomość firmy wywrze pozytywny wpływ na cały proces.

Kontroli poddamy dokumentację BHP. Audyt BHP Katowice oceni między innymi analizy ryzyka zawodowego pracowników. Weryfikacji ulegną także instrukcje BHP. Zostaną one zbadane pod kątem zgodności ze standardami prawnymi czy zrozumiałością dla zwykłego pracownika.

Ważnym punktem będzie dokumentacja medyczna. Naszą znajomość najnowszych przepisów i trendów w medycynie pracy wykorzystamy, by sprawdzić kartoteki losowych pracowników. Możemy także przyjrzeć się umowie zawartej między poradnią medycyny pracy a Klientem.

Ocenimy także samo miejsce pracy. Skontrolujemy zarówno biura, jak i magazyny czy hale produkcyjne. Nasze zainteresowanie wzbudzą stosowane zabezpieczenia, a także dokumentacja i stan techniczny używanych na miejscu maszyn.

Jeśli dochodziło do wypadków w pracy, również wzbudzą one nasze zainteresowanie. Przyjrzymy się ich przyczynom oraz procedurom postępowania na ich wypadek. Nasza pełna znajomość zagadnienia pomoże uniknąć podobnych zajść w przyszłości.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co po audycie?

Audyt BHP Katowice skutkuje przedstawieniem Klientowi rezultatów naszych obserwacji. Na ich podstawie sporządzamy także kompleksową i rzetelną listę rekomendacji. Opisujemy także, jak dokładnie można je wdrożyć. Na sam koniec oferujemy pomoc we wprowadzeniu ich w życie.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Jakie są korzyści z audytu?

Zwiększone bezpieczeństwo w pracy przełoży się na lepszą wydajność pracowników. Zwiększeniu ulegnie także ich zadowolenie. Na koniec Klient stanie się bardzo atrakcyjnym pracodawcą. Z naszym fachowym wsparciem z pewnością zdeklasuje konkurencję pod względem troski o zatrudnione osoby.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry