BHP Gliwice

Usługi BHP w Gliwicach i okolicach

Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług BHP dla wszystkich pracodawców i indywidualnych klientów z Gliwic i okolicznych miejscowości. Zakres działalności Seli obejmuje nie tylko zróżnicowane usługi szkoleniowe (wstępne i okresowe szkolenia BHP, zawodowe kursy specjalistyczne), ale także profesjonalny nadzór czy audyt. 

Jako przedstawiciele służby BHP zapewniamy naszym partnerom biznesowym także specjalistyczne doradztwo w prowadzeniu dokumentacji.

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zajmiemy się dokumentacją Twojej firmy!

Bogate doświadczenie to nasz kapitał, z którego chętnie korzystamy w prowadzeniu dokumentacji BHP. Wspieramy pracodawców w tworzeniu polityki zarządzania bezpieczeństwem, opracowywaniu instrukcji, programów szkoleń czy analiz stanu BHP

Raportujemy wyniki badań i pomiarów, a także ewidencjonujemy informacje o pracownikach. Dokładamy wszelkich starań, by dokumentacja firmy była aktualna, kompletna i spełniała wszystkie wytyczne.

W szkoleniach sięgamy po wsparcie wirtualnej rzeczywistości

Oferta szkoleniowa Seli wyróżnia się na tle konkurencji wysokim zróżnicowaniem. Organizujemy zarówno wstępne i okresowe szkolenia BHP, jak i kursy specjalistyczne. Swym priorytetem czynimy zwłaszcza ich atrakcyjność. Wychodząc naprzeciw ewoluującym oczekiwaniom naszych klientów, w szkoleniach sięgamy po wsparcie wirtualnej rzeczywistości

Alkogogle pozwalają doświadczyć zaburzeń percepcji typowych dla stanu nietrzeźwości, a symulator odczuć starczych wizualizuje ograniczenia fizyczne, z jakimi zmagają się seniorzy. 

Urządzenia VR to nie tylko ciekawe gadżety, ale też przydatne narzędzia dydaktyczne. Z tego względu cieszą się one wielkim zainteresowaniem wśród naszych klientów oraz ich pracowników.

Sela BHP - szkolenia
Usługi BHP - Audyty

Nasi specjaliści przeprowadzą wnikliwy audyt w Twojej firmie!

Przeprowadzimy kompleksową kontrolę Twojej firmy pod względem zgodności stanu BHP z aktualnymi przepisami prawa i obowiązującymi standardami. Działania sprawdzające wieńczy opracowanie raportu, w którym przekazujemy pracodawcy wykaz stwierdzonych nieprawidłowości i sugerowane rozwiązania. 

Audyt BHP jest kluczowy w identyfikacji i neutralizacji potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa w środowisku pracy. Kontrola wszystkich obszarów funkcjonowania organizacji sprzyja poprawie efektywności jej działania. 

Zadbamy o bezpieczeństwo uczestników procesu inwestycyjnego

Zakres naszych usług obejmuje również profesjonalny nadzór nad budową. Czujna opieka doświadczonego koordynatora BHP zapewni Twojej inwestycji przebieg zgodny z przyjętymi założeniami. Zadbamy o odpowiednie przygotowanie i kompleksowe przeszkolenie pracowników z zagadnień bezpieczeństwa i higieny oraz ochrony przeciwpożarowej

Ocenimy ryzyko zagrożeń na poszczególnych stanowiskach pracy i wydamy rekomendacje dotyczące środków ochrony indywidualnej. Nasze profesjonalne wsparcie pozwoli Ci zminimalizować ryzyko wypadków przy pracy, które mogą wpłynąć na terminowe ukończenie inwestycji. 

Usługi BHP - Planowanie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top