Audyt BHP Gliwice

Audyty BHP w Gliwicach i okolicach

Jesteśmy cenionymi w branży specjalistami od audytów BHP. Zachęcamy do współpracy przedsiębiorstwa prowadzące swą działalność na terenie Gliwic lub w okolicznych miejscowościach. W zależności od potrzeb partnerów biznesowych przeprowadzimy kompleksowy audyt całej organizacji bądź skoncentrujemy się na wybranym obszarze jej funkcjonowania. Nasi eksperci zajmą się zarówno oceną stanu technicznego budynku i sprzętu, jak i sprawdzeniem kompletności dokumentacji. Zweryfikujemy aktualność szkoleń i ważność uprawnień, a także zgodność instrukcji i wewnętrznych dokumentów z obowiązującym prawem. Zdiagnozujemy wszystkie luki bezpieczeństwa i sporządzimy szczegółowy raport, w którym zarekomendujemy działania na rzecz niwelacji wąskich gardeł. Udzielimy również wsparcia podczas wdrażania tych rozwiązań.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Raport z audytu BHP – jakie są jego korzyści dla firmy?

Raport jest finalnym etapem i podsumowaniem audytu BHP. Zawiera szczegółową ocenę efektywności systemu zarządzania bezpieczeństwem i diagnozę warunków pracy w danej organizacji. Dokument ten jest nie tylko formą sprawozdania z przeprowadzonych działań. W raporcie poaudytowym wyszczególnia się stwierdzone podczas kontroli uchybienia oraz niezgodności ze stanem prawnym i obowiązującymi standardami. Jego bezdyskusyjnym atutem jest możliwość wykrycia wąskich gardeł, jak również opracowanie rekomendacji i sugerowanych rozwiązań. Proponowane usprawnienia wskazują pracodawcy kierunek działań umożliwiających poprawę poziomu bezpieczeństwa. Wiedza na temat luk bezpieczeństwa pozwala na podjęcie wczesnej interwencji, zapobiegając konsekwencjom, takim jak: wypadki w miejscu pracy czy sankcje prawne i finansowe z tytułu kontroli instytucji zewnętrznych. Prócz wąskich gardeł raport wskazuje również mocne strony systemu zarządzania bezpieczeństwem.

Powierz przeprowadzenie audytu BHP profesjonalistom w swojej dziedzinie i sprawdź, czy w Twojej firmie występują luki w bezpieczeństwie!

Dokumentacja wypadków przy pracy jako obszar audytu BHP

Audyt BHP w zakładach pracy obejmuje kompleksową analizę dokumentacji prowadzonej w ramach zarządzania systemem bezpieczeństwa. Jednym z wielu jego obszarów jest dokumentacja wypadków przy pracy. Pracodawca jest zobligowany do skrupulatnego ewidencjonowania zagrożeń występujących w środowisku zatrudnienia, a także raportowania działań podejmowanych na rzecz wyjaśnienia ich przyczyn i zapobiegania występowaniu tego typu zdarzeń w przyszłości. Celem działań audytora jest szczegółowa ocena kompletności oraz pełnej transparentności dokumentacji powypadkowej. Warto pamiętać, że poprawnie prowadzona dokumentacja chroni prawodawcę przed odpowiedzialnością karną i finansową z tytułu zaniedbań, jak też zabezpiecza jego interesy w toku postępowań odszkodowawczych.

Zadbaj o kompletność i transparentność dokumentacji w swoim zakładzie pracy! Skontaktuj się z naszą firmą i zapewnij sobie najwyższą jakość usług audytowych!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top