Audyt BHP Gliwice

Audyt BHP Gliwice

Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to obowiązek wynikły z Kodeksu pracy. Z poniższego artykułu można poznać audyt BHP Gliwice jako metodę poprawienia bezpieczeństwa swoich pracowników.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dlaczego warto wybrać usługi Sela BHP?

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy liderami na rynku. W ciągu wielu lat działań na polu BHP świadczyliśmy pomoc firmom z każdej branży. Naszych specjalistów i ich kompleksowe wsparcie doceniono między innymi:

  • na placach budów
  • w fabrykach
  • w elektrowniach

Nie ma takiej branży, której nie bylibyśmy w stanie pomóc. Wszystko dzięki naszym fachowcom. Zatrudniamy wyłącznie odpowiednio wykształconych, stale zwiększających swe kwalifikacje specjalistów. Dzięki temu gwarantujemy kompleksowe, zgodne ze światowymi standardami wsparcie.

Audyt BHP Gliwice - co takiego obejmuje?

W swoich usługach stawiamy na holistyczne podejście. Nie uważamy, że jakakolwiek część BHP jest ważniejsza od innej. Dlatego nasi specjaliści analizują dosłownie każdy element BHP z jednakowym, to jest najwyższym priorytetem.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Kto powinien skorzystać z naszego audytu?

Każdy, komu leży na sercu bezpieczeństwo i higiena pracy jego pracowników. Jesteśmy otwarci zarówno na małe przedsiębiorstwa chcące dokonać weryfikacji swoich standardów jak i na wielkie firmy chcące stałej współpracy, włącznie z wynajęciem naszego specjalisty na część etatu. Nasz audyt BHP Gliwice może objąć także zagraniczne oddziały polskich firm.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co po audycie?

Nasze działania audytorskie kończy sporządzenie szczegółowego, acz przystępnego w odbiorze raportu. Będzie on zawierał dokładny opis tego, co zaobserwował zespół audytorski. Owocem tych obserwacji będzie między innymi lista zaleceń mających na celu zwiększenie jakości standardów BHP w firmie.

Samo sporządzenie zaleceń to nie koniec współpracy audytorskiej z nami. Po samym audycie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe, specjalistyczne wsparcie przy wdrażaniu tego, co zaleciliśmy.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Jak przebiega audyt?

By przeprowadzić audyt BHP Gliwice, niezbędna jest nam współpraca ze strony Klienta. Aby audyt przyniósł pożądane rezultaty, musimy uzyskać całkowity dostęp do kontrolowanych dokumentów oraz pomieszczeń. Bardzo ważnym punktem jest także pomoc ze strony kadry kierowniczej Klienta.

W ramach audytu stawiamy na obserwację praktyki w badanym miejscu. Obserwujemy zachowania pracowników oraz ogólną kulturę bezpieczeństwa. Często zdarza się, że standardy BHP są dobre, ale pracownicy nie radzą sobie ze stosowaniem się do nich. W takiej sytuacji jesteśmy w stanie pomóc poprzez specjalistyczne szkolenia BHP online.

Przyjrzymy się też całej dokumentacji BHP. Wieloletni staż każdego z naszych pracowników sprawi, że nie umkną nam żadne błędy czy przeoczenia. Do badanych dokumentów należeć będą między innymi oceny ryzyka, przydziały odzieży roboczej czy akta osobowe losowo wybranych pracowników.

Zainteresujemy się także dokumentacją medyczną pracowników. Sprawdzimy, czy jest ona zgodna z obecnymi standardami. Zweryfikujemy też jakość umowy z lekarzem medycyny pracy.

Zapoznamy się także z maszynami wykorzystywanymi w poddawanym audytowi miejscu. Sprawdzimy nie tylko dokumentację, lecz z wykorzystaniem najnowszej wiedzy ocenimy także stan techniczny.

Korzyści z audytu

Decydując się na nasze usługi audytorskie, nasi Klienci zwiększą bezpieczeństwo pracowników. Staną się także atrakcyjnymi pracodawcami, przewyższając pod tym względem konkurencję.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry