Obsługa BHP Gliwice

Obsługa BHP w Gliwicach i okolicach

Specjalizujemy się w obsłudze BHP firm działających w Gliwicach i okolicach. Z naszej opieki w ramach stałej współpracy mogą skorzystać zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże podmioty zatrudniające powyżej stu pracowników. Świadczymy usługi fachowego doradztwa również mikroprzedsiębiorcom, którzy potrzebują doraźnego wsparcia i indywidualnych konsultacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Firmom, zatrudniającym własną służbę BHP na etacie, oferujemy hybrydowy model współpracy. W tym przypadku zajmujemy się koordynacją działań wewnątrzzakładowej służby BHP, instruujemy ją i wspieramy w budowaniu rozwiązań adekwatnych dla konkretnego podmiotu. Uzupełniamy jej działania o usługi komplementarne, takie jak audyty i szkolenia BHP czy nadzór BHP nad przebiegiem inwestycji budowlanych. 

Dostarczanie eksperckiej wiedzy i doświadczenia na rzecz budowy kultury bezpieczeństwa w środowisku pracy to nasza pasja i misja!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Outsourcing BHP dla firm o rozproszonej strukturze

Zarządzanie bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie o rozproszonej strukturze jest sporym wyzwaniem. Wielość oddziałów i filii o różnych lokalizacjach utrudnia prowadzenie skoordynowanych działań. Outsourcing BHP pomaga w ujednoliceniu standardów w zakresie BHP we wszystkich placówkach, zapewniając tym samym spójność funkcjonowania całej organizacji. Wśród innych atutów należy wymienić konsolidację systemu informacji oraz centralizację danych, które sprzyjają analizie wyników i ułatwiają podejmowanie decyzji strategicznych z perspektywy interesów przedsiębiorstwa. Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług BHP wspomaga komunikację i koordynację działań w różnych lokalizacjach na wielu płaszczyznach systemu bezpieczeństwa, również w zakresie szkoleń BHP. Zapewnia także dostęp do innowacyjnych rozwiązań związanych z zarządzaniem ryzykiem.

Wykwalifikowany i doświadczony zespół to atut czyniący naszą ofertę najlepszym wyborem dla firm o zróżnicowanych potrzebach.

Stała obsługa BHP a transfer wiedzy i innowacyjnych rozwiązań

Outsourcing BHP zapewnia transfer wiedzy i innowacyjnych rozwiązań, wspierając budowanie kultury bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. Zewnętrzna firma specjalizująca się w BHP jest dostawcą aktualnych rekomendacji z zakresu zarządzania systemem bezpieczeństwa. Organizowane przez nią szkolenia zapewniają pracownikom wiedzę o ryzyku zawodowym, ograniczając do minimum prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń i wypadków przy pracy. Duże doświadczenie firm zajmujących się BHP pozwala zgromadzić odpowiednie zasoby informacji i na ich podstawie formułować wnioski oraz rekomendacje najbardziej adekwatnych rozwiązań.

Chcesz, by stan BHP w Twoim zakładzie pracy odpowiadał aktualnym standardom i regulacjom prawnym? Skorzystaj z pomocy ekspertów z Seli i zapewnij swojej firmie innowacyjne rozwiązania na światowym poziomie!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top