Obsługa BHP Gliwice

Obsługa BHP Gliwice

Bezpieczeństwo jest dla nas szczególnie ważne. Dbamy zatem o to, by w każdym miejscu pracownicy czuli się dobrze i by zawsze maksymalnie zmniejszyć ryzyko wystąpienia wypadku. Ważne jest dla nas to, by system BHP w każdym zakładzie pracy działał na najwyższym poziomie.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nasz firma specjalizuje się w takich zakresach jak:

  • obsługa BHP Gliwice,
  • ochrona przeciwpożarowa,
  • kursy z pierwszej pomocy,
  • szkolenia BHP,
  • doradztwo i dbanie o wyższy poziom kultury bezpieczeństwa.

Prowadzimy własną platformę, która służy nam do przeprowadzania szkoleń BHP. Dbamy o to, by kursy były ciekawe, z wykorzystaniem nowej technologii np. wirtualnej rzeczywistości. Dzięki współpracy z nami pracodawca nie musi przejmować się sam tym, czy jego zakład pracy spełnia wszelkie przepisy i zasady BHP.

Kultura bezpieczeństwa

W każdej firmie, z którą współpracujemy, rozwijamy Kulturę Bezpieczeństwa. Staramy się ją budować na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu dana firma może się rozwijać, budować większą świadomość dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników.

W ramach takich działań skupiamy się na czynnościach, które wykraczają poza obowiązkowe minimum. Możemy wysyłać do pracowników informacje na temat BHP, przypominać o dofinansowaniach pracodawcy, zmianach w prawie, a także o wszelkich informacjach, które mogą poprawić działanie firmy. Dodatkowo stworzymy skuteczne infografiki.

Sela BHP - nadzory BHP
Sela BHP - dokumentacja BHP

Indywidualne podejście do klienta

Staramy się zawsze indywidualnie podchodzić do każdej firmy i jej potrzeb w zakresie bezpieczeństwa. Nasza obsługa BHP Gliwice obejmuje wszelkie niezbędne aspekty, dzięki którym możliwe jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w każdym zakładzie pracy.

Nasz zespół podchodzi kreatywnie do rozwiązania każdego problemu. Dbamy o to, by Twoja firma nie miała problemu z wdrożeniem poszczególnych zmian. Pomoże Ci na każdym etapie, dzięki czemu zdołasz wprowadzić wszelkie niezbędne ulepszanie i poprawić system BHP w swoim zakładzie pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Obsługa BHP Gliwice - outsourcing

W przypadku outsourcingu nie musisz martwić się żadnymi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem w swojej firmie. Wszystko bierzemy na siebie. To po naszej stronie będzie sprawdzenie, co należy jeszcze zmienić w Twojej firmie oraz wprowadzenie niezbędnych zmian.

Nasze profesjonalne usługi polecamy nie tylko dużym firmom. Nawet mikroprzedsiębiorstwo powinno skorzystać z doraźnej współpracy. Dzięki czemu pracodawca nie będzie obawiał się żadnych kontroli.

Zawsze dbamy o to, by firma mogła pracować na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Dzięki temu masz pewność, że nie pojawi się żadna luka ani szansa na wystąpienia wypadku. Wdrażamy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania. Korzystamy z praktyki korporacji międzynarodowych. Po prostu bezpieczeństwo Twoje i Twojej firmy jest dla nas priorytetem.

Podczas współpracy sprawdzamy regularnie, czy nie pojawiły się nowe problemy, szukamy doskonałych rozwiązań, proponujemy Ci zmiany, które poprawią Twój system BHP. Dzięki temu Twoja firma będzie zawsze miejscem bezpiecznym dla pracowników.

Sela BHP - outsorcing
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top