Nadzór BHP Gliwice

Nadzór BHP w Gliwicach i okolicach

Świadczymy usługi z zakresu nadzorów BHP nad budową. Ofertę tę kierujemy do inwestorów, generalnych wykonawców i firm podwykonawczych, którzy prowadzą inwestycje w Gliwicach bądź w okolicznych miejscowościach. Wspieramy naszych klientów w przygotowaniu terenu robót budowlanych, dbając o jego oznakowanie oraz odpowiednie wydzielenie stref niebezpiecznych. Kontrolujemy pełną dokumentację budowlaną i pracowniczą, sporządzamy wymagane raporty i trzymamy pieczę nad odpowiednim przeszkoleniem pracowników z kwestii BHP. W naszej gestii znajduje się ponadto kontrola stanowisk pracy i regularna ocena czynników ryzyka zawodowego. Dzięki systematycznym audytom BHP, przeprowadzonym na terenie budowy, możemy względnie szybko zidentyfikować potencjalne zagrożenia dla bezpieczeństwa pracowników i usunąć przeszkody mogące wpłynąć na terminową realizację inwestycji.

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP nad budową kubaturową

Do budownictwa kubaturowego zalicza się budynki, których głównym wyznacznikiem jest przede wszystkim parametr objętościowy. Kryterium to pozwala zakwalifikować do tej kategorii przede wszystkim budynki mieszkalne lub obiekty użyteczności publicznej. Realizacja budowy kubaturowej wymaga wdrożenia odpowiednich działań nadzorczych, których celem jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz zminimalizowanie ryzyka wypadków. Budowa obiektów mieszkalnych i użytkowych, zwłaszcza wielopoziomowych, spełnia wymogi prac szczególnie niebezpiecznych i jako taka może generować szereg zagrożeń dla zdrowia i życia pracowników. W związku z powyższym podlega ona nadzorowi BHP, w ramach którego wykwalifikowana do tego osoba czuwa nad zapewnieniem bezpieczeństwa wszystkich realizowanych na poszczególnych etapach prac budowlanych.

Doświadczony zespół pracowników Seli zapewni rzetelny i wnikliwy nadzór nad przebiegiem każdej inwestycji, zarówno mieszkaniowej, jak i budowy obiektów użyteczności publicznej!

Czym jest nadzór BHP na budowie?

Nadzór BHP należy rozumieć jako dbałość o dostosowanie warunków środowiska pracy do obowiązujących regulacji prawnych oraz standardów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach nadzoru nad budową ekspert od BHP wykonuje ocenę zagospodarowania terenu robót, a także kontroluje stanowiska pracy, stan techniczny i gotowość eksploatacyjną sprzętów budowlanych i maszyn. W polu jego zainteresowania mieści się również dokumentacja pracownicza: aktualność szkoleń, uprawnień do obsługi maszyn, badań lekarskich, a także ocena ryzyka zawodowego i dokumentacja powypadkowa. Nadzór BHP służy także kontroli firm podwykonawczych i przeprowadzaniu regularnych audytów bezpieczeństwa, które pozwalają na identyfikację i niwelację wąskich gardeł w systemie zarządzania bezpieczeństwem inwestycji. Systematyczna ocena poziomu bezpieczeństwa znajduje udokumentowanie w postaci cyklicznych raportów.

Jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą, a może podwykonawcą? Jeśli potrzebujesz firmy, która gwarantuje kompleksowy nadzór BHP nad inwestycją, zgłoś się do nas!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top