Nadzór BHP Gliwice

Nadzór BHP Gliwice

Nasza firma zajmuje się przeprowadzeniem nadzoru BHP na terenie całej Polski. Możemy pomóc podczas pracy nad różnego typu inwestycjami budowlanymi. Chcemy bowiem zadbać o to, by na każdej budowie zostało zachowane maksymalne bezpieczeństwo, a ryzyko wystąpienia wypadku spadło do zera.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nasze doświadczenie w prowadzeniu nadzorów BHP

Nasi specjaliści brali na siebie zapewnienie bezpieczeństwa podczas takich inwestycji jak:

  • Prace budowlane
  • Rozbudowa i modernizacja stacji palie płynnych
  • Tworzenie projektów energetycznych elektrociepłowni
  • Budowanie farm wiatrowych
  • Stawianie nowych linii produkcyjnych
  • Oraz wiele innych

Jak rozumiemy nadzór BHP Gliwice?

Nasz zespół doskonale rozumie, z czym wiąże się dbanie o bezpieczeństwo w trakcie prac szczególnie niebezpiecznych. Rozumiemy także, czym jest jednoczesne dbanie o BHP i terminowe zrealizowanie zadania. Dlatego Twoja firma może całkowicie poświęcić się realizacji inwestycji, a my w tym czasie zadbamy o to, by praca przebiegała jak najbezpieczniej dla wszystkich.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Kadra specjalistów BHP Sela a nadzór bhp Gliwice

Posiadamy kadrę specjalistów BHP, którzy działają zgodnie ze standardami Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Nasz zespół posiada odpowiednie doświadczenie, by przeprowadzać nadzór BHP Gliwice podczas budowy i w firmach produkcyjnych. Każdy członek zespołu posiada odpowiednie kompetencje, a także wymagane uprawnienia, dzięki czemu jest w stanie jeszcze bardziej pomagać.

Czego można oczekiwać od nadzoru BHP Sela?

Dbamy o to, by żadne zagrożenie życia i zdrowia nie zostało przeoczone. Zawsze pracujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę, by diagnozować następstwa niepożądanych zachowań i zdarzeń.

Potrafimy dobrze współpracować, doradzamy w kwestii dobrych rozwiązań dla firm. Cechujemy się kulturą osobistą oraz otwartością na nowe pomysły.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Korzyści ze współpracy z nadzorem BHP Sela

Nasi specjaliści są w pełni kompetentni oraz doświadczeni. Posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie BHP, dzięki czemu ich pomoc zawsze jest na najwyższym poziomie. Na każdym etapie możesz oczekiwać ich pomocy. Od chwili planowania inwestycji aż po sam odbiór inwestycji przez klienta.

Zadbamy o to, by miejsce pracy było jak najbezpieczniejsze dla pracowników. Będziemy nawet organizować dni bezpieczeństwa, które wzmocnią kulturę bezpieczeństwa. Regularnie też będziemy weryfikować, jaki jest Twój stopień zadowolenia ze współpracy z nami. Dzięki temu w razie potrzeby będziemy mogli zmienić sposób naszej współpracy i dostosujemy go lepiej do Twojej indywidualnej sytuacji.

Świetnie sprawdzamy się także w roli tego, kto ma doradzić, jakie zmiany warto wprowadzić, by zapewnić większe bezpieczeństwo. Szukamy trafnych rozwiązań, wyjaśniamy krok po kroku, jak można wziąć się za wdrażanie poszczególnych zmian. Możemy pomagać Ci doraźnie. Jednak w przypadku prac szczególnie niebezpiecznych polecamy współpracę 24/dobę. Dzięki temu możesz być spokojny, bo wciąż upewniamy się, że wszystko działa jak najlepiej.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top