BHP Gdynia

Usługi BHP w Gdyni i okolicach

Jesteśmy firmą zapewniającą rozbudowany zakres usług BHP. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do pracodawców z Gdyni i okolicznych miejscowości. W ramach partnerstwa biznesowego możemy zapewnić przedsiębiorstwom kompleksową opiekę nad dokumentacją BHP. 

Świadczymy także usługi nadzoru nad przebiegiem procesu budowlanego oraz przeprowadzamy rzetelne kontrole systemów zarządzania bezpieczeństwem. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Audyty

Przygotujemy dokumentację Twojej firmy do kontroli

W ofercie kierowanej do naszych partnerów biznesowych mieści się prowadzenie dokumentacji BHP. Wspieramy pracodawców w opracowywaniu polityki zarządzania bezpieczeństwem w zakładzie pracy, sporządzając formalną wykładnię w postaci procedur, instrukcji oraz zarządzeń. 

Tworzymy sprawozdania z wyników kontroli i pomiarów, a także zajmujemy się prowadzeniem rejestrów BHP. Czuwamy nad kompletnością i transparentnością dokumentacji, jak również nad jej systematyczną archiwizacją w postaci cyfrowej.

Szkolenia w Seli to suma wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności

Na przestrzeni wielu lat działalności przeszkoliliśmy rzesze pracowników, zapewniając tym samym wyższy poziom bezpieczeństwa w firmach prowadzonych przez naszych klientów. Swym priorytetem czynimy wzrost świadomości społecznej na temat bezpieczeństwa i higieny w środowisku pracy

Podczas wstępnych i okresowych szkoleń BHP, szkoleń przeciwpożarowych czy kursu pomocy przedmedycznej nie tylko przekazujemy teoretyczną wiedzę, ale też doskonalimy praktyczne umiejętności. Nasi szkoleniowcy instruują uczestników w zakresie prawidłowego zachowania w konfrontacji z realnym zagrożeniem.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Planowanie

Ocenimy poziom bezpieczeństwa w Twoim środowisku pracy

Przeprowadzimy ocenę warunków pracy w Twojej firmie, analizując je w kontekście obowiązujących zapisów prawa. Warto pamiętać, że audyt powinien być dostosowany do typu organizacji, specyfiki jej działalności i charakteru stanowisk pracy. Efektywna kontrola umożliwia diagnozę najbardziej newralgicznych obszarów funkcjonowania organizacji, które wymagają wdrożenia działań naprawczych w perspektywie krótko- i długoterminowej. 

Jest też niebywale istotna dla finansów przedsiębiorstwa. Pozwala pracodawcy uniknąć ewentualnych sankcji podczas kontroli zewnętrznych, jak również zabezpiecza przed odmową wypłaty odszkodowań przez firmy ubezpieczeniowe. 

Czuwamy nad przestrzeganiem BHP w zakładach produkcyjnych i na budowach

Zespół wykwalifikowanych pracowników Seli nadzoruje prawidłowość systemu zarządzania bezpieczeństwem w miejscu zatrudnienia. Koordynujemy działalność zakładów produkcyjnych oraz sprawdzamy zgodność przebiegu procesów budowlanych z aktualnymi przepisami BHP i zasadami ochrony przeciwpożarowej. Monitorujemy warunki panujące w środowisku pracy i podejmujemy interwencję w przypadku naruszenia obowiązujących regulacji. Naszym priorytetem jest minimalizacja zagrożeń dla pracowników oraz zabezpieczenie mienia partnerów biznesowych.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top