Obsługa BHP Gdynia

Obsługa BHP w Gdyni i okolicach

Czuwamy nad bezpieczeństwem firm w ramach kompleksowej obsługi BHP. Naszą ofertę polecamy zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i dużym firmom zlokalizowanym w Gdyni lub w okolicznych miejscowościach. W zakresie usług mieści się współpraca doraźna, adekwatna do bieżących potrzeb partnerów biznesowych, a także stała zewnętrzna obsługa oraz specjalistyczny nadzór BHP nad pracami szczególnie niebezpiecznymi. Koncentrujemy się na wszystkich aspektach zarządzania bezpieczeństwem, dbając o ich zgodność z aktualnymi przepisami prawa. Opracowujemy standardy postępowania na wypadek zagrożenia, ustalamy ramowy plan działania i zakres odpowiedzialności. 

Zajmujemy się szkoleniem pracowników z zakresu BHP i ochrony ppoż., organizując szkolenia wstępne, okresowe i specjalistyczne. Działalność Seli wyróżnia zaangażowanie w budowanie kultury bezpieczeństwa, co poświadczają organizowane przez nas zespół Dni Bezpieczeństwa, które nieustannie cieszą się dużą popularnością.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Outsourcing BHP dla mikroprzedsiębiorstw

Z uwagi na specyfikę działalności outsourcing BHP może być doskonałą alternatywą dla mikroprzedsiębiorców. Zdecydowana większość z nich nie dysponuje odpowiednimi zasobami finansowymi i kadrowymi, które pozwalają na zatrudnienie pracownika służby BHP w ramach etatu. Względnie często właściciele tego typu działalności decydują się zatem na doraźną pomoc ekspertów BHP, co znacząco minimalizuje ich koszty i zapewnia sporą oszczędność czasu. Wsparcie zewnętrznych specjalistów gwarantuje mikroprzedsiębiorcom elastyczność, pozwalając na korzystanie z usług odpowiadających ich aktualnym potrzebom. Outsourcing BHP umożliwia efektywne zarządzanie ryzykiem i minimalizuje zagrożenie chorobami zawodowymi. Bezdyskusyjną zaletą tego rozwiązania jest także skalowalność, przez którą należy rozumieć elastyczne dostosowywanie formy obsługi do ewoluujących potrzeb firmy. Oznacza to możliwość poszerzania wachlarza usług BHP wraz z rozwojem organizacji.

Jesteś właścicielem mikroprzedsiębiorstwa i poszukujesz wsparcia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy? Nawiąż z nami współpracę w ramach zewnętrznej obsługi BHP!

Wpływ służby BHP na poprawę wizerunku zakładu pracy

Właściwe zarządzanie kulturą bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia jest również istotne z perspektywy marketingowej. Wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród różnych grup interesariuszy: pracowników, klientów, inwestorów, dostawców oraz społeczności lokalnej. Zgodność warunków pracy z obowiązującymi standardami BHP i ochrony ppoż. poświadcza odpowiedzialność pracodawcy i jest dowodem jego szacunku wobec zatrudnionego personelu. Motywuje to zatrudnionych do większej lojalności oraz wpływa na wydajność ich pracy, co znajduje odzwierciedlenie we wskaźnikach finansowych. Ma również niebagatelne znaczenie w procesie rekrutacji nowego personelu. Kreuje wizerunek atrakcyjnego miejsca pracy i zachęca do zatrudnienia osoby o profilu kompetencyjnym zgodnym z celami firmy. Przestrzeganie BHP wpływa także na budowanie pozytywnych relacji z dostawcami i zwiększa lojalność klientów. Bywa również ważnym elementem w interakcji z lokalną społecznością. Firma, znana z wysokich standardów BHP, wyróżnia się na konkurencyjnym rynku jako lider w branży pod względem bezpieczeństwa i warunków zatrudnienia.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i postaw na współpracę z ekspertami od BHP z wieloletnim doświadczeniem w branży!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top