Obsługa BHP Gdynia

Obsługa BHP Gdynia

Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zasad określających odpowiednie warunki pracy. Niekiedy pracodawcy zapominają, że ponoszą odpowiedzialność również za osoby, które są z nimi powiązane na podstawie umów cywilnoprawnych (samozatrudnienie lub outsourcing). W ramach oferowanych szkoleń oraz obsługi BHP, podpowiemy jak poprawnie poruszać się w tej tematyce. Wyjaśnimy na czym polega proces uświadamiania o BHP w sferze zawodowej i społecznej kadr pracowniczych a także samych przedsiębiorców.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Kto jest odpowiedzialny za przeprowadzenie BHP

Istotą zachowania bezpieczeństwa i higieny pracy jest przekazywanie dużej dawki wiedzy osobom fizycznym o istniejących zagrożeniach a także poprawnego korzystania z miejsca pracy poprzez przestrzeganie ustalonych zasad. Nasz zespół posiada niezbędne kwalifikacje w tym kierunku.

Za przeprowadzenie szkolenia odpowiedzialny jest:

  • konkretny pracownik firmy,
  • pracodawca
  • fachowiec.

W momencie współpracy z osobą, której stosunek pracy nie jest określony na podstawie umowy o pracę, dobrym pomysłem będzie sporządzenie odpowiedniego zapisu, który możemy pomóc stworzyć. Korzyści, które płyną z współpracy naszego zespołu w sposób diametralny wpłyną na produktywność pracowników a tym samym rentowność Twojej firmy.

Szkolenie BHP a jego cel

Przed rozpoczęciem stosunku pracy, pracownik zobowiązany jest do zaznajomienia się z wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym możliwe stanie się odpowiedzialne świadczenie usługi względem pracodawcy. Konkretne stanowisko w firmie wymaga zapoznania się z indywidualnymi aspektami zachowania zasad bezpieczeństwa i higieny. Wraz z wykwalifikowanym zespołem pomożemy ustalić pakiet przydatnych informacji, który zapewni Waszym pracownikom wysoki poziom kompetencji.

Wyszkolona przez nas osoba fizyczna będzie przygotowana na czynniki pojawiające się w środowisku pracy poprzez:

  • reagowanie w momencie utraty zdrowia bądź życia – pierwsza pomoc,
  • zapobieganie zagrożeniom na danym stanowisku,
  • postępowanie w trudnych sytuacjach awaryjnych.

Obsługa BHP Gdynia jest kluczowym aspektem decydującym o efektywności, a także jakości biznesu przedsiębiorstw.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Sela BHP - audyty BHP

Dla kogo jest przeznaczone BHP

W każdym przedsiębiorstwie obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Aby osiągnąć ten cel oferujemy specjalistyczne szkolenia oraz usługi, które umożliwiają kompleksowe wykonywanie omawianych czynności.

Przeznaczone są dla każdego przedsiębiorcy, jego kadry pracowniczej i nie tylko. Nasze usługi powstały w trosce o zapewnienie ludziom jak najlepszych warunków pracy. Proponujemy działania w systemie organizacyjnym, które poprawiają wydajność szkoleń.

Korzyści wynikające ze szkoleń BHP

Wraz ze wzrostem świadomości, wielu pracodawców – również z Gdyni i okolic – kładzie nacisk na poprawę bezpieczeństwa pracy. Zależy nam na tym, by potrzeby firm były na bieżąco zaspokajane. Nasze działania przyczyniają się do doskonalenia osób pracujących w służbach obsługi bhp, co w przyszłości owocuje efektywnością ich pracy. Skutkiem szkoleń są z pewnością umiejętne działania osób fizycznych, mające na celu zminimalizowanie zagrożeń w konkretnym środowisku.

Na udzielanie wsparcia z naszej strony, wpływ ma również wiedza z zakresu prawa. To w zgodzie z nią zapewniamy tak profesjonalne usługi.

Sela BHP - szkolenia BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top