Audyt BHP Gdynia

Audyt BHP Gdynia

Klientom z Gdyni proponujemy profesjonalne usługi związane z wykonywaniem audytu BHP i PPOŻ w zakładach pracy. Działamy dla klientów z różnych branż niezależnie od zakresu prowadzonej działalności oceniamy jak funkcjonują systemy bezpieczeństwa w firmach. Nasz zespół audytowy dba o wysoką jakość świadczonych usług oferują profesjonalną pomoc każdemu z klientów.

Audyt to propozycja, która skierowana jest przede wszystkim do firm chcących podnieść poziom bezpieczeństwa i ochrony PPOŻ w swoich zakładach. Chodzi tutaj zarówno o tych, którzy chcą usprawnić już istniejące systemy bezpieczeństwa jak i o te firmy, które chcą stworzyć te systemy od podstaw.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dlaczego wykonywać audyt - jaki będzie jego cel?

Celem prowadzenia audytu BHP będzie uzyskanie informacji na temat tego jak systemy bezpieczeństwa w firmie funkcjonują oraz co można zrobić, by je udoskonalać. Naszym celem jest kompleksowa ocena funkcjonowania firm przy obowiązujących normach i standardach prawa, które określają wymogi firm w zakresie BHP i PPOŻ.

Kto zadba o wykonanie audytu?

Decydując się na współpracę z naszą firmą możecie liczyć na to, że audytem zajmie się grono fachowców, specjaliści z branży BHP i PPOŻ oraz inspektorzy Pracy, którzy skontrolują poszczególne obszary w profesjonalny sposób. Audyty w Gdyni prowadzone są sprawnie, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klientów i jednocześnie przy zachowaniu bezstronności osób, które będą je wykonywać.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Obszary, które będzie obejmował audyt

Prowadząc audyt BHP w Gdyni jesteśmy otwarci na potrzeby różnych klientów, którzy mogą dopasować zakres audytu do swoich potrzeb. My jednak staramy sie zaoferować klientom kompleksową pomoc i proponujemy całościowy audyt, którego zakres będzie najszerszy. W ten sposób będziemy w stanie kompleksowo ocenić funkcjonowanie firmy od strony BHP i PPOŻ uwzględniając wszystkie najważniejsze kwestie z tym związane. To zaś ułatwi wyciągnięcie wniosków i wypracowanie rekomendacji dla firm, co powinno się w ich funkcjonowaniu zmieniać.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Zakończony audyt - jakie są rezultaty?

W momencie, gdy audyt będzie zakończony jego rezultatem jest przygotowany przez nas kompleksowy raport, w którym opisane są nasze spostrzeżenia odnoszące się do tego jak wygląda sytuacja BHP i PPOŻ w firmie. Jednocześnie raport krok po kroku przedstawia rekomendacje i zalecania, które powinno się spełnić, by zagwarantować w firmie zgodność z wymogami prawa odnośnie BHP.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Dlaczego warto się zdecydować na audyt BHP?

Decyzja o wykonaniu audytu BHP będzie doskonałym wyborem dla firmy ze względu na możliwość poznania niedoskonałości, które kryją się za systemami bezpieczeństwa. Pojawią się również kompleksowe wskazania jak poprawić systemy bezpieczeństwa, a w ten sposób można będzie podnieść poziom bezpieczeństwa pracowników w firmie.

Po wykonaniu audytu BHP

Nasze usługi dla gdyńskich klientów nie muszą się kończyć na audycie. Możemy zadbać o to, by w firmie sprawnie wprowadzić wskazane przez nas rekomendacje. Zachęcamy również do nawiązania stałej współpracy, w ramach której zaproponować możemy kompleksowy outsourcing usług BHP. Jeśli chcecie poprawić poziom bezpieczeństwa w firmie możecie sięgnąć po naszą ofertę.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry