Audyt BHP Gdynia

Audyty BHP w Gdyni i okolicach

Oferujemy profesjonalne audyty BHP zakładom pracy prowadzącym działalność w Gdyni oraz w okolicznych miejscowościach. Specjalizujemy się zarówno w wykonywaniu audytów całych organizacji, jak i w kontrolach poszczególnych wymiarów ich działania. Doświadczony zespół Seli przeprowadzi rzetelne kontrole w obszarach, takich jak: dokumentacja firmowa z zakresu BHP, szkolenia, stan techniczny budynków i użytkowanego sprzętu, a także wdrożone systemy ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy usługi audytu w ramach stałej współpracy lub jednorazowego zlecenia, przeprowadzając weryfikację stanu bezpieczeństwa firmy np. w okresach poprzedzających inspekcje instytucji zewnętrznych. Właściciele zakładów pracy korzystają z naszych usług także w celu obiektywnej oceny efektywności działań współpracujących z nimi przedstawicieli służb BHP.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Jak przebiega audyt BHP?

Każdy profesjonalny audyt BHP powinien rozpocząć się od rozpoznania potrzeb klienta i doprecyzowania zakresu oczekiwanej kontroli. Na kolejnym etapie audytorzy dokonują szczegółowej oceny stanu bezpieczeństwa i warunków pracy. W zależności od oczekiwań weryfikują kompletność, aktualność i transparentność dokumentacji, jak również oceniają stan techniczny obiektu i parku maszynowego, poziom bezpieczeństwa na poszczególnych stanowiskach. Audyt finalizuje sporządzenie szczegółowego raportu. Zawiera on wykaz stwierdzonych nieprawidłowości oraz niezgodności pomiędzy stanem faktycznym a obowiązującymi przepisami prawa. Audytorzy zamieszczają w raporcie również propozycje rozwiązań i działań naprawczych. Warto jednak pamiętać, że w zdecydowanej większości przypadków przebieg audytu ma charakter indywidualny. Każdorazowo dostosowuje się go nie tylko do branży i profilu działalności danej organizacji, ale również do oczekiwań jej właściciela.

Potrzebujesz jednorazowego audytu BHP czy cyklicznej weryfikacji stanu bezpieczeństwa? Udzielimy Ci eksperckiego wsparcia w każdej sytuacji!

Ocena stanu technicznego budynku jako obszar audytu BHP w zakładzie pracy

W ramach audytu BHP przeprowadza się szczegółową ocenę stanu technicznego budynku. Audytor uwzględnia bezpieczeństwo pracy w budynku, koncentrując się zwłaszcza na kwestiach ochrony przeciwpożarowej: oznakowaniu dróg ewakuacyjnych, wyposażeniu w gaśnice. Przedmiotem oceny stają się też zabezpieczenia na stanowiskach pracy. Wykwalifikowani pracownicy Seli mogą poszczycić się dużym doświadczeniem w wykonywaniu audytów różnego typu obiektów. W dotychczasowej działalności prowadziliśmy audyty stanu technicznego w obiektach, takich jak: hale produkcyjne i magazynowe, pomieszczenia pracy biurowej, pomieszczenia socjalne i sanitarne, miejsca składowania odpadów, a także parkingi.

Zadowalający stan techniczny budynku jest gwarancją bezpieczeństwa w miejscu pracy! Zadbaj o jego sprawdzenie w ramach profesjonalnego audytu BHP!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top