BHP Gdańsk

Usługi BHP w Gdańsku i okolicach

Zasadniczym celem naszej obecności na rynku jest świadczenie kompleksowych usług BHP na rzecz zakładów pracy. Oferujemy wsparcie pracodawcom prowadzącym swoją działalność w Gdańsku lub w pobliskich lokalizacjach. Specjalizujemy się nie tylko w szkoleniach z zakresu BHP i ppoż., ale także w organizacji kursów pozwalających pracownikom różnych branż na podnoszenie kompetencji zawodowych. 

Prowadzimy audyty i sprawujemy nadzór nad przebiegiem inwestycji budowlanych.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zadbamy, by dokumentacja firmy spełniała wszystkie wymogi

W ramach obsługi BHP zajmujemy się dokumentacją firmową. Zapewnimy właściwe prowadzenie dokumentacji szkoleniowej i aktualizację szkoleń pracowników. Zadbamy też o kompletność dokumentacji powypadkowej, gwarantując transparentność realizowanych w tym zakresie działań. 

Naszym priorytetem jest również właściwa archiwizacja informacji, czemu służy digitalizacja i przechowywanie danych na zewnętrznych nośnikach.

Podniesiemy poziom kwalifikacji Twoich pracowników!

Poszukujesz profesjonalnych wstępnych i okresowych szkoleń BHP dla swojego personelu? Nasza doświadczona kadra przeszkoli Twoich pracowników, przekazując im wiedzę na temat obowiązujących regulacji prawnych w przystępny i zrozumiały sposób. Dążąc do zapewnienia najwyższego standardu usług, oferujemy naszym partnerom biznesowym możliwość organizacji szkoleń w trybie stacjonarnym lub z wykorzystaniem e-learningu

Zapoznamy się z profilem działalności i specyfiką Twojej organizacji, a następnie zaproponujemy program szkoleń adekwatny do potrzeb zespołu. 

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Planowanie

Ocenimy stan bezpieczeństwa w Twoim zakładzie pracy

Oferujemy zakładom pracy z Gdańska i okolicznych miejscowości specjalistyczne usługi audytowe. W ramach działań kontrolnych diagnozujemy zgodność stanu BHP z obowiązującymi regulacjami. Profesjonalny audyt BHP pozwala zneutralizować realne zagrożenia dla bezpieczeństwa w środowisku pracy, a także służy minimalizacji ryzyka wypadków. Wdrożenie zaleceń pokontrolnych i podjęcie działań naprawczych nie tylko poprawia stan bezpieczeństwa, ale też pozwala pracodawcy uniknąć sankcji nakładanych przez państwowe organy kontroli. Kompleksowy audyt jest też niebywale istotny w kształtowaniu wizerunku odpowiedzialnego pracodawcy. Dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa buduje lojalność i podnosi morale zespołu.

Nasz cel: minimalizacja ryzyka wypadków na budowie

Przy pomocy skoordynowanych działań nadzorczych wspieramy inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców w realizacji procesu budowlanego. Przeprowadzamy ocenę poziomu bezpieczeństwa na terenach inwestycyjnych i monitorujemy postęp prac, identyfikując zagrożenia dla uczestników procesu budowlanego bądź mienia. Oferujemy doradztwo w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, jak również zajmujemy się ewidencjonowaniem dokumentacji pracowniczej.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top