Obsługa BHP Gdańsk

Obsługa BHP w Gdańsku i okolicach

Naszym priorytetem jest zapewnianie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w zakładach pracy. Oferujemy więc szeroko pojętą obsługę BHP dla przedsiębiorstw z Gdańska i okolicznych miejscowości. Dbamy o bezpieczeństwo różnych podmiotów: od mikroprzedsiębiorstw, przez małe i średnie firmy, aż do dużych podmiotów. Świadczymy wsparcie doraźne lub sprawujemy kompleksową opiekę w ramach stałego nadzoru, z którego mogą skorzystać zwłaszcza podmioty prowadzące prace szczególnie niebezpieczne. 

Naszym atutem jest niewątpliwie duże doświadczenie będące wynikiem wieloletniej obecności w branży. Nie ustajemy w podnoszeniu swoich kwalifikacji, zachowując dbałość o dostarczanie partnerom biznesowym wiedzy i najnowszych rozwiązań. Czuwamy nad warunkami pracy i rekomendujemy rozwiązania na miarę potrzeb każdej organizacji.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Zewnętrzna obsługa BHP w małych przedsiębiorstwach

Outsourcing usług BHP jest korzystnym rozwiązaniem dla małych przedsiębiorstw, które mają ograniczone możliwości utworzenia odrębnego wakatu dla wewnątrzzakładowego przedstawiciela służby BHP. Wśród najczęstszych powodów, dla których rozwiązanie to wydaje się atrakcyjne z perspektywy interesów tych podmiotów, należy wymienić:

  • redukcję kosztów – niewielkie firmy nie dysponują często odpowiednim budżetem na utworzenie stanowiska pracy dla zakładowego specjalisty od BHP. Zewnętrzna obsługa BHP nie wymaga ponoszenia kosztów z tytułu ubezpieczenia pracownika lub dodatkowych świadczeń socjalnych;
  • specjalistyczną i aktualną wiedzę – współpraca z zewnętrznym dostawcą usług BHP jest gwarancją zgodności z najnowszymi rekomendacjami, pozwalając firmie spełnić wszystkie wymogi BHP;
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań – outsourcing usług BHP zapewnia niewielkim firmom możliwość wdrożenia procedur na światowym poziomie;
  • oszczędność czasu – scedowanie odpowiedzialności na zewnętrznego dostawcę usług BHP pozwala małej firmie skoncentrować się na własnej działalności i realizacji celów biznesowych.

Prowadzisz małe przedsiębiorstwo i potrzebujesz wsparcia ekspertów z dziedziny BHP? Skonsultuj się z Selą i zapewnij sobie najwyższą jakość usług!

Rola służby BHP w poprawie efektywności pracy

Służba BHP ma kluczowe znaczenie w budowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem. Wpływa na poprawę efektywności funkcjonowania całej organizacji. Jej przedstawiciele zajmują się identyfikacją i eliminacją potencjalnych zagrożeń dla życia i zdrowia pracowników. Ograniczają ryzyko chorób zawodowych i zapobiegają wypadkom dzięki systematycznym kontrolom warunków pracy oraz stanu technicznego budynków, maszyn i urządzeń. Szczegółowa ocena wszystkich wymiarów zarządzania bezpieczeństwem w miejscu pracy pozwala zapobiec częstym absencjom pracowników, sankcjom karnym lub finansowym z tytułu ewentualnych zaniedbań oraz kosztownym przestojom w działalności. Ekspercka obsługa BHP służy podnoszeniu świadomości pracowników na temat zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także umożliwia wdrażanie innowacyjnych rozwiązań techniczno-organizacyjnych. Regularne audyty i kontrole BHP diagnozują wąskie gardła w systemie bezpieczeństwa i pozwalają je usunąć, zanim staną się źródłem problemów. Wszystkie wymienione czynniki poprawiają bezpieczeństwo pracowników, motywują ich do wydajniejszej pracy i przekładają się na poprawę rentowności firmy.

Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego zespołu Seli i sprawdź, w jaki sposób profesjonalna obsługa BHP wpływa na efektywność firmy!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top