Audyt BHP Gdańsk

Audyt BHP Gdańsk

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu audytów BHP i PPOŻ na terenie Gdańska. Jeśli zależy Wam na tym, by zadbać o wyższy poziom bezpieczeństwa w swojej firmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasz doświadczony audytowy zespół zajmie się właściwie Waszą firmą i zagwarantuje profesjonalne wsparcie, dzięki któremu dowiecie się jak zmienić swoją firmę, by poziom bezpieczeństwa był wyższy.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyty przygotowywane są zarówno dla firm, które chcą systemy bezpieczeństwa zaprojektować od podstawach jak i dla tych, którzy szukają możliwości oceny już istniejących systemów, by uzyskać rekomendację, co zmienić, by poziom bezpieczeństwa skutecznie podnieść. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat audytu BHP i zachęcamy do skorzystania z naszej gdańskiej oferty.

Cele audytu- co można dzięki niemu osiągnąć?

Prowadząc audyt BHP dla naszych klientów w Gdańsku mamy na celu sprawdzić w jakim stanie znajdują się firmowe systemy bezpieczeństwa. Dzięki dokładnie prowadzonej analizie jesteśmy stanie doprowadzić do wypracowania wiedzy na temat tego jakie niedoskonałości w systemach bezpieczeństwa istnieją. Tak powstają zalecenia i rekomendacje dla firm co zmienić, by zakład pracy był bezpieczniejszy.

Sela BHP - audyty BHP

Bezstronny zespół odpowiadający za audyty

Przeprowadzaniem audytów zajmuje się u nas grono doświadczonych pracowników, wśród których znajdują się specjaliści BHP i PPOZ oraz inspektorzy pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie gwarantując obiektywne spojrzenie na sytuację firmy. Tym samym wypracowany efekt audytu w postaci raportu staje się dla firmy dokumentem – wskazówką umożliwiającym poprawę systemów bezpieczeństwa.

Sela BHP - audyty BHP

Obszary, których dotyczyć będzie audyt BHP

Najlepszym rozwiązaniem dla firm jest skorzystanie z audytu, który będzie miał charakter całościowy, co pozwoli dokładnie ocenić systemy bezpieczeństwa w firmie. W grę wchodzą badania takich kwestii jak:

  • badania lekarskie pracowników
  • systemy BHP w firmie
  • szkolenia pracowników
  • funkcjonowanie ewakuacji i pierwszej pomocy
  • ocena dokumentacji BHP
  • stan techniczny maszyn i urządzeń
  • stan techniczny budynków

Kompleksowy audyt pozwala osiągnąć dokładne informacje na temat tego jak systemy bezpieczeństwa w firmie funkcjonują, co ułatwia podjęcie działań zmierzających do usunięcia niedoskonałości.

Raport z wykonanego audytu

Podejmowany przez naszą firmę audyt BHP w Gdańsku kończy się opracowaniem dokładnego raportu. W nim krok po kroku opisywane są efekty wykonanych prac i tym samym firma dowiaduje się jak oceniane są systemy bezpieczeństwa. W raporcie pojawiają się także rekomendacje określające jakie zmiany powinny nastąpić w systemie BHP i PPOŻ w firmie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyt i efekty jego przeprowadzenia

Decydując się na audyt BHP można będzie uzyskać informacje na temat tego jak systemy bezpieczeństwa w firmie funkcjonują i co warto w nich zmienić. Wynikiem audytu jest dokładna wiedza na temat systemów bezpieczeństwa oraz informacje kluczowe dla firm, ponieważ określające czy firma spełnia wymogi jakie wynikają z przepisów prawa, które tyczą się systemów BHP.

Sela BHP - audyty BHP

Pomoc po wykonaniu audytu

Po wykonaniu audytu nasza firma może również zaoferować kompleksowe wsparcie we wprowadzaniu koniecznych zmian, dzięki czemu podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmie stanie się łatwiejsze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wykonania audytu BHP w Gdańsku.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry