Audyt BHP Gdańsk

Audyty BHP w Gdańsku i okolicach

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu audytów BHP w całej Polsce. Z naszej oferty mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoją działalność na terenie Gdańska lub w pobliskich lokalizacjach. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży oraz doskonała znajomość aktualnych regulacji prawnych może być dla naszych partnerów biznesowych gwarancją najwyższego standardu usług audytowych. Szerokie grono ekspertów Seli zapewni kompleksową ocenę stanu bezpieczeństwa i systemu ochrony przeciwpożarowej w każdym miejscu pracy. Zweryfikujemy poprawność prowadzenia dokumentacji BHP, jak również ocenimy stan techniczny budynku oraz sprawność parku maszynowego. Z należytą wnikliwością przyglądniemy się czynnikom ryzyka na stanowiskach pracy i zarekomendujemy działania ukierunkowane na budowę bardziej efektywnego systemu zarządzania bezpieczeństwem.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Na czym polega audyt BHP w zakładzie pracy?

Audyt BHP służy ocenie stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Pozwala sprawdzić zgodność pomiędzy rzeczywistymi warunkami pracy a przepisami prawa i obowiązującymi standardami. Działania audytowe prowadzi się niemal we wszystkich wymiarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Szczegółowej weryfikacji podlega obszar personalny, w którym uwaga audytora koncentruje się na bezpieczeństwie pracowników: obowiązującym systemie minimalizacji czynników ryzyka występujących na stanowisku pracy, gospodarowaniu środkami ochrony indywidualnej, transparentności i aktualności dokumentacji. Audyt ma również na celu ocenę aspektów technicznych i organizacyjnych pod kątem bezpieczeństwa. W jego zakresie wykonuje się zatem diagnozę stanu technicznego budynku i analizuje jego bezpieczeństwo pożarowe: obecność środków ochrony, oznakowanie dróg ewakuacyjnych czy prawidłowość procedur przewidzianych do wdrożenia podczas akcji ratowniczo-gaśniczych.

Potrzebujesz profesjonalnego audytu BHP w Twojej firmie? Zapewnimy Ci wnikliwą ocenę funkcjonowania wszystkich wymiarów bezpieczeństwa!

Audyt BHP w halach magazynowych

Hale magazynowe to miejsca, w których ryzyko wystąpienia niepożądanego zdarzenia jest względnie wysokie. Usługi audytowe w tych obiektach pozwalają na wnikliwą ocenę warunków pracy oraz przestrzegania zasad BHP i przepisów związanych z ochroną przeciwpożarową. W tym przypadku audytorzy koncentrują się na weryfikacji oznaczeń dróg transportowych w magazynie i ich dostosowaniu do rodzaju nawierzchni, a także na ocenie szerokości tych dróg dla ruchu jednokierunkowego oraz dwukierunkowego. Audyt BHP obejmuje również ocenę sposobu składowania: wydzielonych do tego miejsc i ich oznaczeń, dopuszczalnej wysokości oraz stabilności konstrukcji przeznaczonej do składowania. Ważnym punktem działań audytowych w halach magazynowych jest również weryfikacja dokumentacji np. zrozumiałości instrukcji dla pracowników, a także ocena gospodarowania środkami ochrony indywidualnej.

Chcesz zapewnić pracownikom hal magazynowych najwyższy standard bezpieczeństwa? Przeprowadzimy audyt i zarekomendujemy najlepsze rozwiązania!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top