BHP Częstochowa

Usługi BHP w Częstochowie i okolicach

Świadczymy usługi BHP na najwyższym poziomie, kierując tę ofertę do zakładów pracy oraz klientów indywidualnych z Częstochowy i okolicznych miejscowości. Na przestrzeni wielu lat działalności przeprowadziliśmy liczne szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, jak również przyczyniliśmy się do poprawy bezpieczeństwa firm dzięki profesjonalnie prowadzonym audytom. 

Nasi specjaliści sprawują kompleksowy nadzór BHP na budowach i terenach inwestycyjnych, a także wspierają pracodawców w systematycznym prowadzeniu dokumentacji.

Usługi BHP - Szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

My zajmiemy się dokumentacją, Ty skup się na swoim biznesie!

Działalność gospodarcza wiąże się z koniecznością systematycznego prowadzenia dokumentacji BHP. Zapewnimy eksperckie wsparcie w dokumentowaniu systemu zarządzania bezpieczeństwem w Twoim zakładzie pracy. 

Zadbamy o kompletność dokumentów, ich regularną aktualizację i wypełnianie w zgodzie ze stanem faktycznym. Pełna transparentność w dokumentowaniu działań pozwoli Ci uniknąć zbędnego stresu podczas kontroli zewnętrznych podmiotów.

Oferujemy usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie!

Poszukujesz przedstawicieli służby BHP, którzy przeprowadzą szkolenia w zgodzie z obowiązującymi rekomendacjami? Zagwarantujemy Twoim pracownikom najwyższy standard usług w ramach wstępnego i okresowego szkolenia BHP, a także podczas kursów specjalistycznych zaadresowanych do konkretnych grup zawodowych. Naszą ofertę cechuje wysoka elastyczność. 

Potrzebujesz szkolenia stacjonarnego w zakładzie pracy, a może ciekawi Cię opcja kształcenia zdalnego z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych? W obu przypadkach Sela to właściwy adres! Nasza autorska platforma znamBHP.pl jest doskonałym wyborem dla pracodawców zdecydowanych na samokształcenie kierowane.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Analiza

Sela – niekwestionowana jakość usług audytowych dla firm!

Specjalizujemy się w usługach audytowych dla zakładów pracy. Z naszej oferty mogą skorzystać właściciele przedsiębiorstw, którzy potrzebują usprawnienia systemu zarządzania bezpieczeństwem. W przebiegu kontroli koncentrujemy się na każdym wymiarze funkcjonowania organizacji, oceniając jego zgodność z rekomendacjami i przepisami prawa. 

Sprawdzimy bezpieczeństwo obiektu, instalacji i stanowisk pracy, zanalizujemy stan dokumentacji i dokonamy oceny obowiązujących procedur na wypadek sytuacji zagrożenia. W raporcie pokontrolnym przedstawimy rekomendacje dla właściciela firmy.

Poszukujesz koordynatora BHP na budowie? Wybierz ekspertów!

Za cel naszej działalności obieramy minimalizację zagrożeń w środowisku pracy. Koncentrujemy szczególną uwagę na branży budowlanej, w której notuje się wysoki wskaźnik wypadkowości. Zachęcamy do współpracy inwestorów, generalnych wykonawców lub podwykonawców, którym leży na sercu dbałość o pełne bezpieczeństwo inwestycji. Doświadczeni koordynatorzy BHP z Seli zapewnią kompleksowy nadzór na każdym etapie procesu budowlanego. Dokładamy wszelkich starań, by przebiegał on z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa dla wszystkich osób zaangażowanych w budowę.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top