Obsługa BHP Częstochowa

Obsługa BHP Częstochowa

Konieczność troski o BHP powstaje, jeśli zatrudnia choćby jedną osobę w swojej firmie. Jeśli chcą Państwo, aby standardy bezpieczeństwa i higieny pracy w Państwa osiągnęły światowe standardy, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, jakie oferuje obsługa BHP Częstochowa w Sela BHP.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyt BHP

Jedną z naszych najbardziej rozpoznawalnych i cenionych usług w ramach obsługi BHP jest audyt BHP. Nasze osiemnastoletnie doświadczenie i stała współpraca z ponad setką Klientów sprawia, że możemy udoskonalić politykę BHP w każdej firmie. Jesteśmy w stanie zbudować ją także od podstaw, jeśli dopiero wchodzą Państwo na rynek. W ramach audytu nasze profesjonalne i doświadczone zespoły audytorskie badają politykę BHP w najmniejszych szczegółach. Na podstawie swoich obserwacji sporządzają raport uwieńczony rekomendacjami, które chętnie pomagamy zamienić w czyny.

Dokumentacja BHP

Obsługa BHP Częstochowa nie byłaby kompleksowa, gdybyśmy nie pomagali w prowadzeniu dokumentacji. Jest to aspekt o krytycznym wręcz znaczeniu. Nasi fachowcy chętnie zajmą się ewidencjowaniem szkoleń, jakie przechodzą Państwa pracownicy. Z przyjemnością zajmą się także uzupełnianiem wszelkiego rodzaju rejestrów. Wydadzą także aktualne i zrozumiałe instrukcje oraz procedury BHP. W chwilach krytycznych ważne jest przecież perfekcyjne ich wykonanie. Nadzór nad dokumentacją obejmuje także spisywanie protokołów z wypadków czy pieczę nad dokumentacją medyczną pracowników.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP

Dzięki naszemu wieloletniemu gromadzeniu doświadczenia możemy Państwu pomóc bez względu na Państwa branżę. Nasi specjaliści są w stanie zająć się całością prowadzonych prac lub jedynie wybranym przez Państwa obszarem. W zależności od Państwa życzeń nasza wiedza może zostać zastosowana do kontroli na terenie placu budowy. Podejmiemy się także szkoleń wymaganych przed podjęciem pracy. Każdego dnia będziemy pilnować, by na placu budowy znajdowali się wyłącznie pracownicy trzeźwi i zdrowi. W zakresie naszych możliwości leży także nadzór nad firmami podwykonawczymi czy organizacja i przeprowadzanie codziennych spotkań w sprawach BHP.

Obsługa BHP Częstochowa - jak wygląda?

Nasza usługa outsourcingu może przyjąć wiele form. Są one owocem naszej wieloletniej współpracy z Klientami o różnorodnej specyfice. Nasza oferta z pewnością zadowoli Państwa potrzeby bez względu na wielkość Państwa firmy. Mikroprzedsiębiorcom dedykujemy pomoc w formie doraźnych, jednorazowych zleceń. Ci z Państwa, którzy reprezentują sektor MŚP mogą wynająć naszą pomoc w formie współpracy w umówionym wymiarze. Jeśli Państwa firma ma naprawdę wielkie rozmiary, możliwy jest outsourcing naszego specjalisty do Państwa firmy. W jego ramach będzie on Państwa pracownikiem na podstawie umowy B2B.

Regularnie będziemy także weryfikowali Państwa zadowolenie z naszych usług, by stale je poprawiać. Gdyby wskutek jakichkolwiek sytuacji losowych nasz pracownik znalazł się poza dyspozycją, na jego miejsce natychmiast trafi inny, w pełni wdrożony. W ten sposób nie dojdzie do jakichkolwiek przerw w zapewnianiu najwyższego standardu bezpieczeństwa.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top