Nadzór BHP Częstochowa

Nadzór BHP Częstochowa

Szukasz odpowiedniej firmy w Częstochowie, która właściwie podejmie się zadania nadzoru BHP w Twoim miejscu pracy? Od dawna dostrzega się znaczenie wdrażania sprawdzonych i zalecanych przepisów BHP. Profesjonalny nadzór BHP we wszystkich przedsiębiorstwach pomaga zminimalizować ryzyko urazów związanych z pracą i poprawić ogólny stan bezpieczeństwa i higieny pracy we wszystkich miejscach pracy. 

Wykonywanie nadzorów warto zlecić profesjonalistom. Nadzór BHP Częstochowa w miejscu pracy prowadzony przez doświadczonych fachowców jest istotną i bardzo ważną kontrolą warunków BHP w wielu miejscach. Dlatego zespół SELA odpowiada na Twoje wszystkie wymagania.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór Twojej budowy lub zakładu produkcyjnego

W przypadku inwestycji budowlanych prowadzimy kompleksowy monitoring bezpieczeństwa i higieny pracy również na terenie Częstochowy. Reprezentujemy wszystkie grupy zaangażowane w proces budowlany, w tym inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa na miejscu, osiągnięcie pożądanego celu, jakim jest zero wypadków przy pracy i zapewnienie światowej klasy standardów pracy w jednej z branż o najwyższym ryzyku.

Czym dla nas jest nadzór BHP i jak jesteśmy do niego przygotowani?

Jako zespół dbający o bezpieczeństwo wiemy, jak ważna jest powierzona nam praca. Rozumiemy codzienne zmagania z harmonogramami spotkań na czas. Kiedy zespół walczy o inwestycje, walczymy o zdrowie i życie ludzi, a nasze działania pomagają bezpiecznie wykonywać pracę. Zapewniamy wysoko wyspecjalizowany zespół specjalistów BHP pracujących zgodnie ze standardami Konwencji Bezpieczeństwa Budowlanego. Nasz zespół posiada doświadczenie w prowadzeniu monitoringu BHP na budowach i zakładach produkcyjnych. Do każdego projektu przypisz specjalistę z niezbędnymi uprawnieniami i odpowiednimi umiejętnościami technicznymi, merytorycznymi, osobistymi lub językowymi.

Specjaliści SELA są przygotowani do prac takich jak:

  • Budowa linii energetycznych
  • Budowa hal paliw alternatywnych
  • Rozbudowa elektrociepłowni i projekty energetyczne
  • Rozbudowa, modernizacja i budowa stacji paliw płynnych
  • Przycinanie i usuwanie drzew i krzewów
  • Roboty budowlane Budowa farm wiatrowych
  • Rozbudowa Zakładów Produkcyjnych, konstrukcji magazynowo – biurowych
  • Budowa nowych linii produkcyjnych
  • i wiele innych.
Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co nas wyróżnia?

Dbamy nie tylko o konstrukcje liniowe i kubaturowe, ale także wykonujemy ukierunkowane prace techniczne w zakresie funkcjonowania zakładów produkcyjnych. Oferujemy Państwu zarówno bezpośredni monitoring całodobowy, jak i monitoring wybranych prac takich jak szczególnie niebezpiecznych prac i zleceń. Nasz pakiet usług obejmuje również zapewnienie koordynatorów ds. bezpieczeństwa pracy na budowach oraz regularne audyty w razie potrzeby.Ponadto nasz zespół pracuje trzymając się wysokich standardów bezpieczeństwa, dostrzega różnego rodzaju zagrożenia i niebezpieczeństwa w miejscach pracy, potrafi skutecznie rozpoznawać konsekwencje niechcianych wypadków oraz sytuacji. Praktykujemy otwartość, wysoką kulturę osobistą, współpracę oraz umiejętność konsultacji na najwyższym poziomie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top