Audyt BHP Częstochowa

Audyt BHP Częstochowa

Prowadząc działalność gospodarczą w Częstochowie możecie zdecydować się na skorzystanie z naszych usług, w ramach których prowadzimy dla klientów audyty BHP i PPOŻ na terenie Częstochowy. Nasze audyty możemy przeprowadzić dla firm z różnych branż, wykorzystując do tego wieloletnie doświadczenie i świetny zespół audytowy, który zadba o poprawę bezpieczeństwa w Waszej firmie.

Kierujemy nasz audyt zarówno firm budujących swoje systemy bezpieczeństwa jak i do tych przedsiębiorców, którzy mają wypracowane pewne mechanizmy i chcą przeprowadzić ich kontrolę, by ewentualnie usunąć niedoskonałości i poprawić poziom bezpieczeństwa w swojej firmie.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyt BHP - jakie cele chcemy wypracować?

Wykonując dla naszych klientów audyt BHP w Częstochowie mamy na celu zweryfikować to w jakim stanie firma wypełnia obowiązki wynikające z przepisów BHP i PPOŻ. W ten sposób możemy wypracować konkretne wyniki działań pozwalające ocenić jakie elementy wymagają poprawy, by zakład stał się bezpieczniejszy. Dlatego naszym celem jest ocena stanu obecnego i wypracowanie rekomendacji i zaleceń, które firma powinna wprowadzić, by poprawić poziom bezpieczeństwa i spełnić wymogi prawa związane z tym tematem.

Specjaliści odpowiadający za przeprowadzenie audytu

W naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści BHP i PPOŻ, dlatego audyty prowadzone są w profesjonalny sposób z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie bezstronnie ocenić funkcjonowanie waszej firmy w aspektach związanych z BHP i PPOŻ.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Kompleksowe działania - czyli co obejmuje audyt BHP

Jeśli zdecydujecie się na audyt BHP prowadzony przez naszą firmę możecie wspólnie z naszymi pracownikami ustalić jego zakres. Najlepszą opcją będzie jednak całościowy audyt, który pozwoli oddać w pełni stan bezpieczeństwa w firmie. Taki audyt obejmie między innymi takie aspekty funkcjonowania firmy jak:

  • istniejący system BHP
  • bezpieczeństwo procesów pracy
  • szkolenia pracowników
  • dokumentacja BHP
  • badania lekarskie
  • pierwsza pomoc i systemy ewakuacji
  • stan techniczny budynków
  • stan techniczny osprzętu
  • istnienie czynników szkodliwych

Uzyskując kompleksowy dostęp do danych, budynków, maszyn czy dokumentacji będziemy w stanie przeprowadzić audyt w pełni profesjonalnie oceniając dokładnie wszystkie aspekty pracy, a to pozwoli na wypracowanie odpowiednich efektów naszych działań.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Raport efektem prowadzonego audytu

Wybierając nasz audyt BHP możecie liczyć na kompleksowe działania, których efektem będzie dokładny raport z naszych działań. W nim znajdziecie informacje na temat tego jak wygląda funkcjonowanie firmy i rekomendacje co powinno być zmienione, by poziom bezpieczeństwa w firmie wzrósł i by wypełnione były wymogi stawiane przez prawo wobec pracodawców, którzy to odpowiadają za stan BHP w firmie.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Kompleksowa pomoc po wykonanym audycie

Nasze usługi nie muszą się jednak kończyć po wykonanym audycie. Dbamy również o to, by dla zainteresowanych klientów wdrażać w firmach wprowadzane zmiany gwarantując pracownikom bezpieczeństwo. Możemy w związku z tym zaproponować stałą współpracę i kompleksowy outsourcing usług BHP.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry